דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

עיצוב אתרים קווים מנחים


עולם האינטרנט הולך ומתמקצע ויחד איתו גם כל השירותים הנלווים, לרבות, תכנות ופיתוח אתרים, עיצוב אתרים, שיווק וקידום אתרים, ניהול תוכן ואינטראקציה דינמית יותר בין הגולש לבין האתר. מבין כל הפונקציות הנ"ל תחום עיצוב האתרים הינו התחום הדומיננטי ביותר מכיוון שהוא מהווה את "חלון הראווה" הראשוני אליו נחשף הלקוח, במידה ו"חלון" זה מוצא חן בעיני הלקוח או מהווה אטרקטיביות מסוימת בעיניו, הגולש יבצע פועלות שונות באתר שיחשפו אותו ליתר הפונקציות הקיימות בו. במידה והאתר אינו זוכה לתשומת לב הרצויה מצד הגולש, באופן מיידי תתבצע "סגירה" של דף האינטרנט המוביל לאתר...או בקיצור, עיצוב אתרים זה עניין של חיים עסקיים לאתר או שיממון אינסופי ברשת...

עיצוב אתרים קווים מנחים קווים מנחים לעיצוב אתרים
על מנת להיות שייך לאותם אתרים מצליחים ואיכותיים ברשת האינטרנט, תאלצו להשקיע חשיבה רבה בתחום עיצוב אתרים ותכנון האתר טרם עלייתו לאוויר ואפילו טרם תחילת העבודה העיצובית, ריכזנו עבורכם מספר טיפים וכללים מעשיים שיעזרו לכם לבנות את אתר החלומות שלכם...

אפיון מטרות האתר וקהלי היעד
כמו בכל תחום מסחר,שירות או שיווק, הכלל הראשון להצלחה הוא איתור הצורך והענקת מענה אידיאלי לצורך זה. הכלל הראשון חייב לגעת בתחום זה לעומק ולהבין את הצרכים האינטרנטיים עד תום. לכל תחום מסחר או שירות קיימת תחרות לא קטנה ברשת האינטרנט, אתרים רבים משקיעים משאבים רבים על מנת לייצר אתר איכותי, מקצועי ורלוונטי לגולשים. אפיון נכון ומדויק של קהלי היעד השונים והרגלי הגלישה שלהם יובילו אתכם לחשיבה יצירתית שתתרום לכם רבות באפיון מטרות האתר. מומלץ לראוי לבחון את האתרים השונים בתחום עיסוקכם וללמוד דרכם על שיטות השיווק באינטרנט. כנסו לכמה שיותר אתרים בתחום עיסוקכם, למדו את סגנונות העיצוב, הקפידו לבחון את האתר בעיניים מקצועית מצד אחד ובעיני הגולש מצד שני, ערכו רשימת רעיונות על פי הממצאים השונים, הקפידו לבחון את כל דפי האינטרנט באתרים אלו ולגלות עולם תוכן מוצע. כמו כן, למדו את המתחרים שלכם והעניקו יתרונות יחסיים לגולש אצלכם באתר על פני המתחרים.

בחירת תבנית לאתר
תבנית האתר (טמפלט או מסגרת) הינה חיונית למיתוג האתר בעיני הגולש. ככל שתבנית האתר תהיה מושכת יותר, מעניינת יותר ואטרקטיבית יותר, כך יגברו הסיכויים שהגולש יבצע מספר פעולות בדפי האינטרנט השונים של האתר. מומלץ להקפיד על בניית מסגרת אחידה לכל דפי האינטרנט באתר. התייחסו אל תבנית האתר כמעין מלאכת מיתוג לבית העסק או השירות אותו אתם מעניקים. ככל שתייחדו את התבנית שלכם, כך תוכלו ליצור בולטות בסביבת התחרות שלכם. קיימים אתרי אינטרנט רבים המציעים תבניות עיצוב אחידות לרכישה ובניית אתרי אינטרנט באופן עצמאי. תבניות אלו אינן מקוריות ואתם עלולים לגלות כי תבנית שאהבתם ואתם מעוניינים שתעטוף את אתרכם, כבר נמצאת בשימוש אתר אחר (ואולי אף אצל אחד המתחרים שלכם). מומלץ וראוי להשקיע מאמץ וחשיבה בעימוד תבנית ייחודית, מקורית ובלעדית רק לכם, כזאת שתשרת את מטרות העל של אתרכם.

עמוד הבית ומפת האתר
עיצוב עמוד הבית, דפי האינטרנט השונים באתר והקישור ביניהם הם מלאכת העיצוב החשובה ביותר. לגולש הממוצע אין זמן מיותר להתרשם מהאתר שלכם. עמוד הבית, התבנית העיצובית שיצרתם והיכולת לנווט באופן קל, מהיר ונוח בין דפי האינטרנט השונים הם למעשה אבני יסוד של מלאכת עיצוב אתרים. העיצוב אמור להעביר מסר חד וברור באופן מיידי עם פתיחת עמוד הבית על ידי הגולש, מן הרגע הראשון הוא אמור להבין מהם השירותים או המוצרים המוצעים באתר ובאותו הרגע לבחון את פונקציות מפת האתר המובילה אותו לדפי האינטרנט הנוספים באתר.

צבע, פונט, הצגת תמונות ועוד
עיצוב אתרים מסתמך למעשה על אלמנטים חזותיים המרכיבים תמונת יצירה אחת מושלמת. בהתייחסות לסוג הגופן (פונט),גודלו ורקעי הצבע השונים מתחתיו קיימת משמעות רבה מצד התעניינות הגולש באתרכם. בחירה מוקפדת של צבעי רקע היא אלמנט חשוב בעת העמדת עיצוב האתר. רקע עמוס מדי עלול לבלבל את עיניו של הגולש ולגרום לו לסגור את חלון האתר באותו הרגע. עולם העיצוב מורכב ממושגי יסוד הקשורים לעולם הצבע, כל צבע משדר אווירה אחרת ומעניק תדמית מסוימת על ערכי המוצר, שירות או מותג. בחרו את הצבעים בקפידה והפכו אותם לסמל מייצג של האתר. הצגת תמונות כחלק אינטגראלי מהאתר חייבת להתבצע ברמה המקצועיות ביותר. במידה וישנה אפשרות לצלם מוצרים מקוריים כחלק מתמונות האתר רצוי ומומלץ שתעשו זאת. איכות התמונות באתר היא חלק בלתי נפרד מחוויית הגלישה של הלקוח. תמונה איכותית ברזולוציה טובה מאפשרת לגולש להבחין ביתרונות מוספים של שירותכם. קיימות מספר אפשרויות להצגת תמונות באתרי האינטרנט כחלק ממסגרת העיצוב שהטובה בהן היא כמובן עיצוב עמודי גלריית תמונות. בעמודי הגלריה אתם יכולים להכניס מספר רב של תמונות עם אפשרויות הגדלה והדפסה מצד הגולש.

התאמת העיצוב לצרכי האינטרנט
בסופו של דבר, עיצוב אתרים אמור לשרת מטרה ולא להיפך. לכל אתר המטרה השונה שלו וקהלי היעד השונים שלו. כמו כן, בעת עיצוב אתרי אינטרנט יש לקחת בחשבון רזולוציות מסך שונות, גדלי מסך שונים, סוגי דפדפני גלישה וכמובן מהירויות גלישה. עיצוב אתר אופטימאלי הוא עיצוב המותאם לכלל סוגי המסכים ומהירויות הגלישה השונים, אחד כזה שמסוגל לעלות בקלות ובמהירות מבלי להכביד על הגולש בזמן המתנה מיותר ומבוזבז (מבחינתו). כמו כן, אם אפשר יהיה להתרשם מעיצוב מקורי וייחודי גם בזמן גלישה מהטלפון הסלולארי, ככל הנראה שעשיתם עבודת עיצוב טובה, מקצועית ואיכותית. כמו כן, עיצוב אתרים בשיטה מתקדמת שמה דגש רב לאמצעי הקידום והשיווק של האתר ברשת. לצרכי קידום דרושים מספר מאפיינים בסיסיים ומורכבים כאחד באתר. מעצב מקצועי יודע להיות מעורב בשיקולים עתידיים של צרכי הקידום השונים ומתאים את מבנה האתר ועיצובו על פי כללים אלו. מומלץ מלכתחילה לכוון את האתר למאפייני קידום על מנת שתוכלו להפיק ממנו את המרב בזמן עלייתו לרשת האינטרנט.

להיות שם שזה קורה...
תחום האינטרנט הולך ומשתכלל מיום ליום. מדי יום מתווספים חידושים טכנולוגיים המרחיבים את תחומי הגלישה. מעצב מקצועי ומנוסה יודע לזהות מגמות עתידיות ולהתאים את צרכי העיצוב למחר. הקפידו לבחור בחברה איכותית ומקצועיות בתחום בניית האתרים. חברות מקצועיות מעמידות לרשותכם מחלקות עיצוב מתקדמות המתמצאות בכל חידושי העיצוב, התכנות והפיתוח הקיימים כיום.

בלוג בניית אתרים  לרשימת כל הפוסטים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתר לרואה חשבון
מסחר אלקטרוני לעסקים
השפעת זמן טעינת האתר
בניית אתרים מקצועית
בניית אתרי פלאש
בניית חנות וירטואלית
נגישות באתרי אינטרנט
בניית אתר מסחר
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתרים ועיצוב אתרים
קידום אתרים דרך רשתות
Web 3.0 – הכיוון החדש
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור