דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

אינטרנט אקספלורר 9


אינטרנט אקספלורר 9 הוא הדפדפן החדש והמהפכני של חברת מיקרוסופט. באמצעות דפדפן אינטרנט זה תוכלו ליהנות ממגוון פונקציות חדישות ומתקדמות שמטרתן לשפר את חווית הגלישה ולהאיץ אותן. המאפיין המרכזי של אינטרנט אקספלורר 9 הוא המראה הפשוט והידידותי. כמעט בכל פרמטר שרק תבקשו, תוכלו למצוא מענה אידיאלי בדפדפן החדש של חברת מיקרוסופט, החל מביצועי הדפדפן ונוחות השימוש בו, דרך מערכות האבטחה ועד לתקני אינטרנט ותאימות לשפות תכנות רבות.

אינטרנט אקספלורר 9 מה מעניק לכם אינטרנט אקספלורר 9 בתחום הביצועים ונוחות השימוש?
בתחום ביצועי המחשב תמצאו בדפדפן החדש את היתרונות הבאים: כיבוי והפעלה מהירה של המערכת, האצת החומרה, טעינה מהירה של אתרי אינטרנט פופולאריים, מנגנון משודרג ל-JAVASCRIPT ועוד. בתחום הנוחות למשתמש מעפילה לרשותכם מערכת אינטרנט אקספלורר 9 מספר חידושים המעניקים ביטוי חדש למוגש חווית גלישה, חידושים אלו כוללים: מאיץ המאפשר גישה ישירה לאתרי אינטרנט נוספים מבלי לעזוב את הדף בו אתם גולשים, הצעות חיפוש חזותיות בזמן הקלדת טקסט החיפוש, דף "כרטיסיה חדשה" הכולל גישה מהירה ונוחה למגוון פעולות נפוצים על ידך וגישה מהירה לאתרי אינטרנט מועדפים, הצעות לספקי חיפוש שונים תוך כדי הקלדה בתיבות החיפוש, הצמדת אתרי אינטרנט לשורת המשימות של WINDOWS7, פתיחה מחדש של כרטיסיות שנסגרו בטעות ועוד.

חידושים תחום האבטחה
אחת הפעולות המרכזיות של אינטרנט אקספלורר 9 בתחום אבטחת המחשב נוגעת לתחום הרשתות החברתיות. בדפדפן החדיש תמצאו הגנה מרבית מפני תוכנות זדוניות המבוססות על הנדסה חברתית. כמו כן, קיימת מערכת הגנה מפני תקיפות זדוניות מסוג SCRIPTING מרובה אתרים וישנה אפשרות לסימון שמות תחומים בשורת הכתובת המתריע מפני אתרי אינטרנט מטעים. כמו כן, ניתן לשחזר באופן אוטומאטי כרטיסיות שקרסו, ניתן לשחזר כרטיסיות עם הודעות והנחיות כאשר הזמן הקצוב לאתרי אינטרנט תם ועוד. בתחום הפרטיות אינטרנט אקספלורר מאפשר לכם למנוע ממשתמשים אחרים לצפות באילו אתרים ביקר המחשב וכמו כן, ניתן לקבוע האם תתאפשר לצד שלישי יכולת לעקוב אחר פעילויות הגלישה שלכם.

חידושים בתקני אינטרנט ותאימות אתרים
אינטרנט אקספלורר 9 מעמיד לרשותכם תמיכת וידאו HTML5 מקודד. כמו כן, האינטרנט אקספלורר 9 תומך בכל התקנים הפופולאריים והנפוצים בתחום בניית אתרים, בנוסף, תוכלו ליהנות ממצב תאימות שיבצע התאמה לאתרי אינטרנט המיועדים לדפדפנים ישנים יותר. אינטרנט אקספלורר 9 הינה חוויה גם עבור מפתחים ומתכנתים. כלי פיתוח מוכללים בתוך הדפדפן וכוללים ערכה מקיפה הכוללת: HTMl;CSS;JAVASCRIPT , יצירת פרופיל ואפשרות לבדיקת רשת. כמו כן, הכלים המצויים במערכת מאפשרים למפתחים להבין ולפתור באגים בהבדלים בין הדפדפנים השונים.

הורדת אינטרנט אקספלורר 9
הורדת התוכנה מתאפשרת בשפה התואמת לגרסת WINDOWS המותקנת במחשב האישי, או בגרסה האנגלית של הדפדפן. האקספלורר 9 פועל עם כל גרסאות ה-WINDOWS VISTA וה- WINDOWS 7. כהחלטה אסטרטגית של חברת מיקרוסופט, האינטרנט אקספלורר 9 אינו זמין למשתמשי מערכת הפעלה XP.

שיפורים עדכניים של האינטרנט אקספלורר 9
לצד העיצוב הפשוט והנוח של האינטרנט אקספלורר 9 עומדים לרשותכם מספר רב של פונקציות בסרגלי הכלים והפקודות. הכרטיסיות באינטרנט אקספלורר 9 מופיעות באופן אוטומאטי משמאל לשורת הכתובת, אך ניתן להזין אותן מתחת לשורת הכתובת (כפי שהופיע בגרסאות קודמות של האקספלורר). כמו כן, ניתן לגשת אל אתרי האינטרנט בהם אתם מבקרים באופן קבוע, על ידי הצמדת האתרים לשורת המשימות בשולחן העבודה של WINDOWS7. פעולה זו מתאפשרת באמצעות גרירת סמל האתר אל שורת המשימות וכך בכל פעם שתלחצו על הסמל הוא ייפתח באופן מיידי.

חיפוש באמצעות שורת הכתובות
באמצעות אינטרנט אקספלורר 9 ניתן לבצע חיפוש ישירות משורת הכתובות. בכל הזנת כתובת אתר אינטרנט בשורת הכתובות תועברו מייד לאתר המיועד, ובמידה ורשמתם כתובת חלקית, תופנו אל מנועי החיפוש המוגדרים במערכת. כמו כן, ניתן להוסיף מנועי חיפוש חדשים בכל עת. כמו כן,בעת החיפוש משורת הכתובת, תוכלו לפתוח דף תוצאות חיפוש חדש.

מנהל ההורדות של אינטרנט אקספלורר 9
מנהל ההורדות של האינטרנט אקספלורר 9 משלים עבורך כל פעולת הורדה מהאינטרנט. מנהל ההורדות שומר שורה ארוכה של קבצים, מאתר עבורך קבצים בעייתיים המכילים תוכנות זדוניות, מפנה את תשומת ליבך לכך באמצעות מערכת הודעות וכמובן מאפשר לך להשהות או לחדש הורדות. כמו כן, מנהל ההורדות של אינטרנט אקספלורר 9 מציג בפניך בצורה נוחה וידידותית מקומות חיפוש במחשב הביתי לצורך מציאת הקבצים שהורדת, לצד כל קובץ עם תיאור הקובץ (שם, משקל וכו) תופיע גם שורת המגדירה לך היכן שמור הקובץ במחשב.

עולם הכרטיסיות של אינטרנט אקספלורר 9
כרטיסיה חדשה ניתן לפתוח על-ידי לחיצת 'כרטיסיה חדשה' משמאל לכרטיסיה האחרונה שנפתחה. הגלישה באמצעות הכרטיסיות מאפשרת לכם לפתוח עמודי אינטרנט רבים בחלון אחד. במידה ואתם מעוניינים להביט בשני כרטיסיות במקביל, לחצו על כרטיסיה מסוימת וגררו אותה אל מחוץ לחלון של האינטרנט אקספלורר בכדי לפתוח דף אינטרנט של כרטיסיה חדשה.

הגנת מעקב באינטרנט אקספלורר 9
האינטרנט אקספלורר 9 מעניק לך הגנה מושלמת בתחום הגנת המעקב בזמן הגלישה ולאחריה. ניתן לבצע פעולה של הגבלת התקשורת של הדפדפן עם אתרים מסוימים. תוכלו ליצור את רשימת ההגנה שלכם על פי רשימת הגנה מועדפת על ידיכם באמצעות רשימות שונות המופיעות באינטרנט. כמו כן, ניתן לחסום פקדי ACTIVEX של כל האתרים ולהעניק להם גישת הפעלה רק לאחר שוידאתם באתרים אלו אכן מהימנים.

מידע שוטף בתחתית העמוד
בתחתית העמוד של אינטרנט אקספלורר 9 מחכה לכם סרגל הודעות שמטרתו לספק לכם מידע הכרחי בכל רגע נתון. חווית הגלישה אינה נפגשת מהופעת הודעות אלו, ומטרתם להפנות את תשומת ליבך לפעילות כזו או אחרת המתבצעת בזמן הגלישה. האינטרנט אקספלורר תפס בזמן קצר נתח שוק משמעותי מכלל דפדפני האינטרנט. כמו כן, בקרב אחוז גדול ממשתמשי WINDOWS7 תופס האינטרנט אקספלורר 9 "מקום של כבוד" בתחום הדפדפן המועדף. הדפדפן ההפעלה החדיש יצא לאוויר העולם במרץ 2011 ומאז תופס נתח שוק הולך ומתרחב של קהל משתמשים. ביום הראשון של הוצאת האינטרנט אקספלורר 9 לשימוש, זכה הדפדפן ללמעלה מ-2,000,000 הורדות. מיקרוסופט, הנחשבת לחברה המובילה בעולם למערכות הפעלה ייצרה את הדפדפן האולטימטיבי למגוון נרחב של פעולות גלישה ברשת, הן לגולש הפרטי והן לעוסקים במלאכת בנייה ופיתוח אתרים. כלי הפיתוח הנמצאים באינטרנט אקספלורר 9 מהווים את כלי פיתוח משמעותיים ליצירת אתרי האינטרנט של המחר.

בלוג בניית אתרים  לרשימת כל הפוסטים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
עיצוב אתר מסחר
בניית אתר מסחרי
בניית דפי נחיתה
בניית רשת חברתית
בניית אתרי פלאש
בניית אתר לרואי חשבון
נגישות באתרי אינטרנט
בניית אתר מכירות
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתרים לחנויות
כיצד לשפר את המכירות
בניית אתר לכל הדפדפנים
קידום אתרים דרך רשתות
עיצוב אתרים קווים מנחים
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור