דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

ההבדל בין בניית אתרים לעיצוב אתרים


כיום, אתרי האינטרנט מהווים חלק מרכזי בכל פעילות שיווקית ופרסומית כאחד, של עסקים, חברות, ארגונים ונותני שירות עצמאיים בתחומים שונים. תהליך בניית אתר אינטרנט הינו הליך מקצועי הדורש מיומנויות רבות הן בצד התפעולי –טכני של האתר (בניית האתר), והן בצד הויזואלי- חזותי של האתר (עיצוב אתרים). רבים מהעסקים הנמצאים בהליך העמדת אתר אינטרנט מתקשים להבחין בין ההבדלים השונים הנמצאים בשני הליכי העבודה המופיעים לעיל. בכתבה הבאה ריכזנו עבורכם את ההבדלים הקטנים והגדולים בין שני התחומים המובילים כיום בעולם האינטרנט: בניית אתרים ועיצוב אתרים.

ההבדל המהותי בין בניית אתר לעיצוב אתר
את ההבדל המהותי בין ההליך המקצועי של בניית אתרים לעיצוב אתרים, ניתן להמשיל למבנה המכוניות השונות. חזות הרכב, עיצובו, מבנה חלל הרכב ושלדת הרכב הם למעשה הצד הויזואלי חזותי של הליך עיצוב האתרים, בעוד כל הרכיבים הפנימיים הנמצאים מתחת לשלדת הרכב ומכסה המנוע הם הצד הטכני –תפעולי של האתר (תכנות). השילוב בין השניים הוא שמאפשר לכל אחד מהרכיבים החיצוניים להיכנס לפעולה ולגרום לתנועת המכונית. עיצוב אתרים הוא למעשה הצד הנראה לעיני הגולשים, בעוד תכנות האתר (בניית אתרים) הינו הצד הנמצא מ"אחורי הקלעים" של כל אתר והוא הגורם לחלקים הנראים לעין להיכנס לפעולה ולהעפיל את האתר באופן הרצוי. נקודת המפגש בין שני העולמות השונים חייבת להיעשות במקביל וחייבת להתבצע על פי הגדרות ברורות של מזמיני האתר, מתכנני האתר ומעצבי האתר בעת ובעונה אחת. כיום, אחת הדרכים המקצועיות לנהל את הליך הבנייה והעיצוב של אתרי האינטרנט השונים היא באמצעות הליך מקצועי המכונה: איפיון אתרים. הליך זה מגבש מספר נקודות התממשקות בין הליך התכנות ובניית הקודים השונים של האתר לבין צרכי העיצוב הפונקציונאליים לנוחיות המשתמש באתר, והכול על פי הגדרות האתר ומטרותיו.

ההבדל בין בניית אתרים לעיצוב אתרים החשיבות העליונה של תכנות האתר ועיצוב האתר כאחד!
רשת האינטרנט ידועה בדינמיות ובמהירות הרבה בה משתנים הרגלי הגלישה של כל אחד ואחת מאיתנו. שינויים אלו מחייבים את בעלי האתר לפעול למען אתר עדכני ונוח לתפעול הן ברמת השימוש בו והן ברמת חזותו הויזואלית. לכל אחד ממרכיבי העבודה בהליך העמדת אתרי אינטנרט מקצועיים (בנייה ועיצוב), קיימת חשיבות עליונה לצרכי לקוחות הקצה (גולשי האינטרנט). חשיבות תכנות האתר- ממשקים נוחים ופשוטים לתפעול, התאמת פעילות האתר למגוון נרחב של דפדפני אינטרנט ואפשרויות גלישה, הקמת תשתיות טכנולוגיות מבוססת מידע לצרכי ניהול האתר על ידי בעליו, הקמת תשתית לצרכי אחסון האתר ופעילותו השוטפת ברשת ועוד. חשיבות עיצוב האתר- העמדת ממשק גלישה נוח ופשוט לגולשי האינטרנט, בניית מסלול גלישה וניווט לצרכי הארכת זמני הגלישה באתר, יצירת חזות ויזואלית בולטת וייחודית בסביבה תחרותית ועוד.

על מנת ליהנות מכלל היתרונות המקצועיים והשיווקיים של רשת האינטרנט, חשוב לבצע "חפיפה" ונקודות התממשקות רבות ככל שניתן בין צרכי האתר ומטרותיו לבין פונקציות הגלישה ברמת תכנות האתר וחזותו הויזואלית. פעולה זו ניתן לתכנן באמצעות הליך איפיון אתרים הכולל בין היתר: גיבוש הגדרות ומטרות האתר, הבנת צרכי קהלי היעד השונים של האתר, גיבוש פונקציות עבודה התואמות לצרכי הגלישה השונים (התאמת האתר לדפדפני אינטרנט שונים, רזולוציות מסך שונות ואמצעי גלישה שונים- נייח, נייד, טאבלט וטלפון נייד). כמו כן, חשוב להתאים את אופי העיצוב ו"השפה החזותית" של האתר לקהלי היעד המרכזיים של האתר. הליך בניית אתרי אינטרנט מאפשרים לכל אחד ואחת מכם להתמקד בתחום עסקי מסוים וליהנות ממגוון יתרונות מסחר ברשת. הטכנולוגיות הפונקציונאליות כבר קיימות וכול שנותר לכם לעשות הוא לבצע התאמה בין תשתיות הטכנולוגיה לבין הצרכים העסקיים שלכם, ואת הכול "לארוז" בתוך מבנה מרשים של אתר אינטרנט מקצועי.

בלוג בניית אתרים  לרשימת כל הפוסטים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתרים מקצועית
בניית אתרי פלאש
בניית אתר לרואי חשבון
בניית אתר מסחרי
עיצוב אתר מסחר
השפעת זמן טעינת האתר
נגישות באתרי אינטרנט
בניית אתר מכירות
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתרים או עיצוב
קידום אתרים דרך רשתות
בניית אתרים שיניעו לפעולה
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור