דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

איך לקדם חנות וירטואלית ברשתות חברתיות?


יש בבעלותכם אתר מכירות מקוון? מעוניינים להגדיל את נפח הכניסות לאתר, וכתוצאה מכך, לשפר את ביצועי המכירות של האתר? זה הזמן להכיר טוב יותר את אפשרויות קידום האתרים שבבעלותכם באמצעות הרשתות החברתיות.

כמה מילים על הרשתות החברתיות...
כניסת הרשתות החברתיות לעולם האינטרנט ייצרו מהפכה בכל הקשור להרגלי הצריכה והגלישה של כולנו. בנוסף, מהווים הרשתות החברתיות את המהות האמיתית של רשת האינטרנט, והיא: אינטראקציה בין כל משתמשי הרשת השונים בעת ובעונה אחת. הרשתות החברתיות השונות, מאפשרות לכל גולש המצטרף אליהן, לשתף תכנים שונים, לעדכן פרטים אודותיו וכדומה. בשנים האחרונות, הפכו הרשתות החברתיות ל"במה המרכזית" של רשת האינטרנט, וכתוצאה מכך, הפכו למקור עניין ורלוונטיות בקרב בעלי אתרים ברשת האינטרנט, העושים שימוש בפלטפורמת הרשתות החברתיות לצרכי קידום אתריהם.

איך לקדם חנות וירטואלית ברשתות חברתיות קידום חנות וירטואלית ברשתות החברתיות- כיצד?
אם גם אתה מעוניין לקדם את מוצריך ושירותיך השונים באמצעות הרשתות החברתיות, זה הזמן למספר טיפים ועצות שיקדמו אותך אל המטרה. כיום, רשתות חברתיות רבות מאפשרות לבעלי האתרים שביניכם ליהנות ממספר נרחב של אופציות פרסום, החל מאפשרות לפתיחת פרופיל ברשת החברתית ועד לפרסום מודעות קישור ממומנות. אחד היתרונות הבולטים של השימוש ברשתות החברתיות לצרכי קידום החנות הוירטואלית שברשותכם, נמצא בעובדה, שאתם יכולים למפות את קהל המטרה שלכם באמצעות הגדרות אפיון מדויקות של קהל היעד.

להלן מספר טיפים ועצות לקידום החנות הוירטואלית שברשותכם באמצעות הרשתות החברתיות:
• פתיחת דפי פרופיל ועדכון הדפים במלואם- רשתות חברתיות שונות מאפשרות לבעלי אתרים לפתוח באמצעותן כרטיסי פרופיל המקדמות את המוצר או השירות העומד מאחוריהם. פתיחת פרופיל מאפשרת לכם ליצור קשר ישיר עם גולשים המתעניינים בתחום המוצר או השירות אותו אתם מקדמים, וזה המקום והזמן לשתף אותם במגוון פרטים אודות המוצרים שלכם

• שיווק חכם ולא אגרסיבי- קידום מוצרים ושירותים באמצעות הרשתות החברתיות חייב להתבצע באמצעות שיווק ויראלי מתוחכם ויצירתי. הימנעו ככל שניתן משיווק אגרסיבי מדי המנסה "לדחוף" את המוצר או השירות בכל דרך

• סרטוני וידאו- על פי מחקרים שונים בתחום הרגלי הגלישה עולה כי סרטונים ברשת זוכים ליותר שיתוף בקרב הגולשים, ובעיקר כאשר מדובר בסרטון מדליק, אטרקטיבי ויצירתי. הקפידו לייצר סדרת סרטונים איכותיים ויצירתיים שייצגו את המוצרים והשירותים שלכם באופן ראוי ומכובד, ופשוט תנו לגולשים לעשות עבורכם את ההפצה באמצעות שיתוף חבריהם.

• צרו לעצמכם קהילת גולשים נאמנים- כיום, בכל תחום או בכל נושא תוכלו למצוא ברשת קהילת גולשים בעלת מכנה משותף בתחום ונושא ספציפיים. אתרו את קהילת הגולשים הרלוונטית אליכם, צרו עימה יחסי תגמול ושיתוף וקדמו את החנות הוירטואלית שלכם בדרך יצירתית וממוקדת.

• זמן ניהול אינו נמדד בכסף- משוואה פשוטה בעולם העסקים קובעת כי זמן שווה כסף. במידה ואין ברשותכם את הזמן הפנוי לצרכי תפעול ותחזוק צרכי הקידום ברשתות החברתיות, הוציאו את מלאכת הקידום לחברות חיצוניות המתמחות בנושא. חברות מקצועיות יאפשרו לכם ליהנות ממגוון נרחב של אופציות קידום ברשתות החברתיות, ואף יבצעו זאת על הצד הטוב ביותר.

• הקפידו על תוכן איכותי בעמודי האינטרנט השונים שלכם באתר- חלק גדול מאתרי המסחר המקוון, לוקים בחסר בכל הקשור להעלאת תכנים טקסטואליים. הקפידו על צירוף טקסטים משכנעים, מעוררי עניין, ובעיקר, טקסטים שיכולים לגרום לקהל הגולשים המבקר באתר לנוע לפעולה.

לסיכום, הרשתות החברתיות השונות מעמידות לרשות כל אחד ואחת מכם, מגוון כלים ואופציות מקצועיות לצרכי קידום אתרי המסחר המקוונים שלכם. ניהול נכון ויצרתי של מערכי הקידום יאפשרו גם לכם להרחיב את מעגל החברים והלקוחות שלכם עם הזמן, ואת התוצאות תרגישו כבר בהכנסות.

בלוג בניית אתרים  לרשימת כל הפוסטים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתרים שעובדים בשבילך
בניית אתרים עם ממשק נכון
בניית אתרים למוסדות חינוך
החלפת קישורים
בניית אתר מסחרי
בניית אתרים מקצועית
שיווק אתרים ברשתות
חברות קידום אתרים
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
כיצד לשפר את המכירות
בניית אתר לכל הדפדפנים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתר בפייסבוק
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור