דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

סקירת דפדפן IE9


במהלך 2009 חשפה מיקרוסופט את IE9 - הגרסה האחרונה של הדפדפן הותיק – אינטרנט אקספלורר. לאחר שבשנים הראשונות אינטרנט אקספלורר היה דפדפן ברירת המחדל בכל מחשב PC של גולשים ברחבי העולם, בשנים האחרונות התחום מתעורר לחיים ואקספלורר מאבד משנה לשנה נתח גולשים גדול לטובת שחקנים חדשים בתחום כגון: דפדפן גוגל כרום - מבית היוצר של גוגל. דפדפן Firefox מבית מוזילה. דפדפנים נוספים בעלי אחוז שימוש קטן יותר כמו אופרה ודפדפנים בהם נעשה שימוש בפלטפורמות סלולאריות כגון דפדפן ספארי. הגרסאות הקודמות של אקספלורר פשוט לא השתוו לדפדפנים החדשים והמהירים של מוזילה וגוגל – ומייקרוסופט החליטה שהיא חייבת שינוי – אינטרנט אקספלורר 9 – האם השינוי המיוחל הגיע והאם מייקרוסופט חזרה לתחרות בענק?

סקירת דפדפן IE9 מה השתנה ויזואלית באינטרנט אקספלורר 9?
אם תעיפו מבט על הגרסה החדשה של אקספלורר 9 , וודאי תבחינו בדמיון קטן לגוגל כרום. המטרה העיקרית של אקספלורר 9 היה קודם כל שיפור חווית הגלישה ושיפור מהירות הגלישה. הדפדפן החדש מאפשר לכל אתר להיראות במרכז המסך בצורה מיטבית. גם הלחצנים הבסיסיים בדפדפן הוגדלו וכעת בולטים ונוחים יותר לשימוש – כפתור "הקודם" הוגדל וכל התפריטים אוחדו לתפריט אחד מרכזי. יתרון משמעותי נוסף - שורת הכתובת היא גם שורת החיפוש – בדיוק כמו בגוגל כרום. כשמדברים על עיצוב חדיש באקספלורר 9, מסתכלים קודם כל על יכולות הגרפיקה המשופרות שמציגות כל אתר, טקסט ווידאו בצורה אופטימאלית. באקספלורר 9 אתם צפויים לראות את הצבעים ברורים וחזקים יותר, ואת המשחקים במהירות גבוהה יותר וברזולוציה טובה יותר.

מהירות!
אחד החסרונות הבולטים של הגרסאות הקודמות של אקספלורר ביחס למתחריו היה באיטיות שלו. הדפדפן החדש מהיר יותר באופן משמעותי. כבר במהלך ההתקנה תבחינו במהירות התקנה גבוהה יותר. גם במהלך הפעלת הדפדפן תיהנו ממהירות גבוהה יותר – מהירות גבוהה בפתיחת לשוניות / כרטיסיות חדשות וטעינת דפים מהירה יותר.

בטיחות
אקספלורר 9 שיפר גם את יכולות ההגנה על המחשב שלנו באמצעות smartScreen. מסנן זה עוזר בסינון פרסומות , דואר זבל , ניסיונות תקיפה מאתרים מתחזים ותוכנות זדוניות והתראה על הורדות שיכולות לחבל או להעמיס על הדפדפן.

שינויים נוספים:
הורדות: בדומה לפיירפוקס , גם באקספלורר 9 נפתח חלון הורדות למעקב שוטף אחר ההורדות שבוצעו. כך תוכלו לחזור בכל עת לקבצים האחרונים שהורדו. אתרים פופולאריים: בעת פתיחת לשונית חדשה מוצגים עשרת האתרים שביקרתם בהם לאחרונה. אתרים מוצמדים: ניתן להצמיד אתרים לחלונית המשימות בתחתית המסך. אתרים אלו מאפשרים גישה ישירה לפתיחתם בכל רגע ללא צורך בפתיחת דפדפן אקספלורר קודם.

אז איפה הבעיה?
כמובן שיש בעיה כלשהי... הבעיה והסיכון הגדול שמייקרוסופט לוקחים כאן , הוא שהדפדפן אינו מותאם לגרסאות windows הקודמות ויתאים רק למערכת ההפעלה של win7 ואילך. זאת אומרת שאם יש לכם win xp לא תוכלו לעבוד עם דפדפן זה.

מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
פרסום בפיסבוק
בניית רשת חברתית
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחרי
בניית אתרים מקצועית
עיצוב אתר מסחר
בניית אתרים מעוצבים
בניית אתר תוכן
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית אתר לכל הדפדפנים
בניית אתרים שיניעו לפעולה
עיצוב אתרים קווים מנחים
Web 3.0 – הכיוון החדש
בניית חנות וירטואלית
בניית אתרים לחנויות
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור