דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

Black SEO קידום אתרים מסוכן


Black SEO קידום אתרים מסוכן Black SEO הוא מונח אשר בא לאפיין מקדמי אתרים אשר פועלים בדרכים יצירתיות, מקוריות ומהירות לקידום אתרים באינטרנט. בדרך כלל, דרכים אלה לא עומדות בהנחיות אשר יוצאות מפי גוגל ולכן לא מומלץ להשתמש בהן.

אתרים אשר מקודמים על ידי מקדמים אשר משתמשים בשיטות Black SEO עולים ויורדים ( במקרים מסויימים גם מנודים ) בצורה מהירה בתוצאות החיפוש. בדרך כלל, מקדמים אשר משתמשים בשיטות Black SEO פועלים בזירות תחרותיות מאוד כמו הימורים, תיירות, תרופות ( ויאגרה, סיאליס ועוד ). אתרים אשר מקודמים בשיטות Black SEO הם ברוב המקרים אתרי זמניים אשר ידוע מראש כי לאחר פרק זמן כלשהו הם ינודו ויעלמו מתוצאות החיפוש.

Black SEO - ממה צריך להיזהר ?

ישנן לא מעט טכניקות ידועות אשר משמשות מקדמי אתרים מסוג זה באינטרנט, הנה תמצית של הטכניקות הידועות ביותר :

Cloaking פעולות מיסוך באינטרנט - מיסוך היא שיטה טכנית אשר במהלכה מציגים למנוע החיפוש עמוד X אך הגולש רואה עמוד Y. הנחיות גוגל למפתחי, מקדמי ומשווקים האתרים היא להציג את העמוד ולכן לא מומלץ לנקוט בשיטה זו לשם קידום האתר במנועי החיפוש. הסיפור הפופולרי, המוכר והידוע ביותר בנושא זה הוא הענשת אתר BMW גרמניה אשר הוענש בעקבות הצגת עמוד טקסט לגוגל והצגת אתר פלאש אינטראקטיבי לגולש.

DoorWays דפי כניסה ממוקדים - שיטה זו פועלת באמצעות תוכנות אוטומטיות אשר יוצרות עמודי נחיתה אשר מתמקדים בביטוי מפתח אחד בכל פעם ומפנים על ידי קוד JS, htaccess או הפניות שרת 301/302 לעמוד מכירה ייעודי אשר הוגדר קודם לכן על ידי המקדם. שיטה זו בדרך כלל לא עובדת במנוע החיפוש גוגל אך במנועי חיפוש מתקדמים פחות כמו יאהו, MSN ו - ASK ניתן ליישם את שיטה זו ולצבור מיקומים גבוהים בצורה מהירה מאוד.

שכפול תוכן- בדומה לדפי כניסה, ניתן להשתמש בתוכנות אוטומטיות אשר מייצרות תוכן משוכפל בצורה קלה, מהירה ופשוטה בלחיצת כפתור אחת. תוכן זה לא ניתן לקריאה על ידי גולשים אנושיים והוא מיועד למנועי החיפוש בלבד. גולשים אנושיים אשר יתקלו בעמודים מסוג זה יצפו בפרסומות או הפניות Affiliate אשר מטרתם לייצר רווח כספי ליוזם התהליך.

אתרי מראה - אתרי מראה הם גלגול של שכפול תכנים באינטרנט. במקרה זה, משוכפל כל האתר AS IS למספר רב של דומיינים בצורה דינאמית לחלוטין. המקרה הידוע ביותר בישראל בנושא זה הוא הסרת אתר AllJobs אשר שכפל את תכניו תחת אתר Yad2 בעקבות שיתוף פעולה שנחתם בין הצדדים. כתוצאה משכפול זה, אתר AllJobs הוסר מתוצאות החיפוש ורק לאחר תיקון הבעיה, אתר AllJobs חזר למיקומיו הטבעיים במנועי החיפוש.

לסיכום, אנחנו בהחלט לא ממליצים להשתמש בשיטות אלה לקידום אתרי תדמית, מכירות או שיווק באינטרנט. חברת Guru4rent היא בית תוכנה אשר מציע לך פתרון מקצועי, כולל ומקיף אשר מותאם לצרכים שלך. אנחנו מתמחים בעיצוב, פיתוח וקידום אתרי אינטרנט מסחריים, מקצועיים ותדמיתיים באינטרנט. צור עימנו קשר לקבלת פרטים נוספים על פתרונות הפרסום, השיווק והקידום שלנו ברשת האינטרנט.

מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתר לרואה חשבון
מסחר אלקטרוני לעסקים
השפעת זמן טעינת האתר
בניית אתרים מקצועית
בניית אתרי פלאש
בניית חנות וירטואלית
נגישות באתרי אינטרנט
בניית אתר מסחר
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתרים ועיצוב אתרים
קידום אתרים דרך רשתות
Web 3.0 – הכיוון החדש
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור