דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

בניית אתרים מקצועית


המושג בניית אתרים היה עד לפני שנות דור , מושג בלתי מוכר ולא ידוע, ואף אחד לא חלם שאלפי אנשים יעסקו בתחום של בניית אתרים באינטרנט ויתפרנסו מכך בכבוד, ואילו היום בניית אתרים באינטרנט היא שירות שרבים זקוקים לו, ועסקים רבים כבר הפנימו שאי אפשר לשרוד בעולם העסקים בלי בניית אתר אינטרנט וקידומו.

בניית אתרים מקצועית בניית אתרים היא עבודה של מקצוענים , זהו תהליך מורכב ודינאמי הדורש לא מעט ידע מקצועי, בניית אתרים של המאה ה-21 אינה דומה כלל לבניית אתרים של המאה ה-20 , לכן כל מי שעוסק בתחום של בניית אתרים חייב כל הזמן להיות בענינים להתעדכן בתוכנות החדשות ובשנויים המתרחשים בעולם האינטרנט שאם לא כן , הוא לא ידע כיצד לבנות את אתר האינטרנט של המחר.

בניית אתרים מחייבת גם את בונה האתרים לעבוד ביסודיות ובאיטיות לעבור את כל השלבים הדרושים, החל משלב יסודות הבטון של הבניין שהוא שלב אפיון האתר, וכלה בשלב של ציפוי הבניין בזכוכית שהוא שלב עיצוב האתר.

בניית אתרים אינה אחידה, כמו שקבלן בניין אינו תמיד בונה את אותם בנינים, כך בניית אתרים אינה תמיד תהיה אותו דבר, בניית אתר תוכן שונה מבניית אתר תדמיתי , ובניית אתר קטלוג תהיה שונה מבניית אתר פורום וכך הלאה והלאה.

מי ששוקל לפנות לחברת בניית אתרים, ומעוניין להקים אתר אינטרנט לעסק שלו, כדאי שיפנה לחברת בניית אתרים שתבנה עבורו אתר אינטרנט מצליח שיהיו לו את המאפיינים של אתר אינטרנט שעתיד להצליח, להלן סקירה של המאפיינים של אתר אינטרנט מצליח:

• בניית אתר בהתאם לקריטריונים של מנועי החיפוש – אתר שמעוניין להצליח בעתיד צריך לעבור תהליך של קידום אתר במנועי החיפוש, כדי שתהליך קידום האתר יצליח, על האתר להיות קודם כל בעל מבנה המותאם לקריטריונים השונים של מנועי החיפוש ובראשם גוגל.
• בניית אתר ידידותי ונגיש- ככל שהאתר יהיה ידידותי יותר ונגיש יותר למשתמש, כך יש סיכוי גבוה יותר שהגולשים יחזרו אליו שוב, ואפילו ישארו בו זמן רב, ולא ינטשו אותו.
• בניית אתר תקני- בניית אתר תקני העומד בתקנים הבינ"ל של ה-W3C , תאפשר לאתר להנות מקהל נרחב יותר של גולשים המגיעים אליו, ותתן לאתר נקודות זכות מטעם גוגל שיעריך את האתר ויקדם אותו בזכות היותו תקני.
• בניית אתר שיש בו מערכת לניהול תוכן נוחה לשימוש – אתר שרוצה לשרוד זמן רב, חייב שתהיה בו מערכת לניהול תוכן נוחה וקלה לשימוש שתאפשר לבעל האתר לעדכן את האתר בתדירות גבוהה, להכניס בו תכנים חדשים, לשנות עיצובים וכד', כל אלו יעוררו גם את הסקרנות אצל הגולשים באתר ויגדילו את תנועת הגולשים באתר. עקב כך האתר יזכה לקידום בגוגל.
עיצוב אתר בהתאם למטרתו – עיצוב של אתר חייב להיות מותאם למטרת האתר, עיצוב האתר הוא המסר הויזואלי הראשון שנשלח לגולשי האתר והוא זה שמנסה ליצור אצל הגולשים את התדמית של האתר, אתר שמיועד לקהל יעד צעיר ומנסה ליצור תדמית צעירה ותוססת צריך עיצוב נועז וחדשני,ואתר אקולוגי שנשלח לקהל יעד התומך ברעיון האקולוגי צריך להיות בעל עיצוב ירוק ורענן .

היום ניתן למצוא פרסומות על בניית אתרים בחינם או על בניית אתרים ע"י פרילנסר, אבל מי שרוצה לקבל מוצר איכותי ויעיל שאכן ישיג את המטרה כדאי לו לפנות לחברות בניית אתרים מקצועיות שמעניקות מעטפת שלמה של פתרונות אינטרנט ומעסיקות צוות מקצועי נרחב בעל מיומנויות אינטרנט שונות, וכך הן מבטיחות ללקוח שהוא לא יישאר לבד, גם לאחר בניית האתר והעלאתו לרשת.

מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתרים שעובדים בשבילך
בניית אתרים עם ממשק נכון
בניית אתרים למוסדות חינוך
החלפת קישורים
בניית אתר מסחרי
בניית אתרים מקצועית
שיווק אתרים ברשתות
חברות קידום אתרים
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
כיצד לשפר את המכירות
בניית אתר לכל הדפדפנים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתר בפייסבוק
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור