דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

20 דרכים לאסוף כתובות דואר לרשימת התפוצה שלך


20 דרכים לאסוף כתובות דואר לרשימת התפוצה שלך דיוור אלקטרוני הוא כבר מזמן אחד מאמצעי השיווק הזמינים, הזולים והאפקטיביים ביותר בכל פעולת שיווק ופרסום באמצעות רשת האינטרנט. על מנת להפוך רשימת תפוצה אלקטרונית להצלחה מוכחת בבית העסק, יהיה עליכם לפעול במספר מישורים מקבילים, האחד, בתחום צירוף כתובות דואר אלקטרוניות לרשימת התפוצה שלכם, השני, בתחום יצירת משלוחי דיוור אלקטרוני מעניין ורלוונטי לקהל היעד, והשלישי בתחום, ניתוח סטטיסטי של מסד הנתונים שברשותכם. במאמר הבא ריכזנו עבורכם 20 דרכים אפקטיביות לצרכי איסוף כתובות דואר לכל רשימת תפוצה אלקטרונית.

1. אפיקי הפרסום הקיימים- היעזרו בכלל אפיקי הפרסום הקיימים אצלך למטרות צירוף לקוחות לפעילות הדיוור האלקטרוני. אפיקים אלו כוללים: כרטיסי ביקור, מודעות פרסום, SMS שיווקים, פליירים וחוברות פרסומיות שאתם מפיקים מעת לעת.

2. טפסי רשימת תפוצה- במידה ואתם עסק הממוקם בנקודה פיזית כלשהיא, צרו טפסים לצירוף לקוחות לרשימת תפוצה אלקטרונית, בטפסים יופיעו פרטים כגון: שם, גיל, מצב משפחתי, אזור מגורים, תאריך לידה, תחומי עניין, וכמובן, כתובת דואר אלקטרוני תקינה.

3. קישורי הרשמה – בכל חתימת דואר אלקטרוני שאתם מוציאים צרפו לינק המפנה להרשמה לרשימת התפוצה שלכם, הציעו הטבה אטרקטיבית בעת ההרשמה- זה יגדיל את מספר הפניות בצורה משמעותית.

4. תערוכות וירידים-הקפידו לבקר בתערוכות וירידים הרלוונטיים לתחום עיסוקכם, במהלך היריד בצעו היכרות עם קהל המבקרים והציעו להם להצטרף למועדון המדוורים שלכם.

5. חבר מביא חבר- השתמשו ברשימת המדוורים הקיימת אצלכם בתיבות הדואר הפעילות למטרות צירוף נמענים לצרכי רשימת תפוצה. כמו כן, הציעו לאותם מדוורים קבועים שלכם לצרף מכרים וחברים קרובים בעלי תחומי עניין משותפים וזהים לפעילות אותה אתם מציעים.

6. הצטרפו לפורומים וקהילות אינטרנט- כיום, תוכלו לאתר מספר רב של קהילות אינטרנט בכל תחומי החיים. הצטרפו כחלק פעיל מהקבוצה והעבירו דוא"ל לכלל חברי הקהילה בעלי אותו תחום עניין.

7. ערכו אירוע משלכם- צרו אירוע מכירות או כל אירוע אחר להשקת מוצר או שירות, במהלך האירוע בצעו הרשמה כמותית של חברים חדשים למועדון הדיוור האלקטרוני שלכם.

8. המריצו את העובדים שלכם- צרו קמפיין הצטרפות במסגרת מקום העבודה ותגלמו בצורה מסוימת כל עובד שיצרף את מכריו וחבריו לצרכי רשימת תפוצה האלקטרונית שלכם.

9. מיילים חוזרים- בכל רשימת תפוצה של פעולת דיוור אלקטרונית תתקלו במספר מסוים של תיבות דואר לא תקינות- בררו איפה הבעיה ובמידה ואתם מזהים שהכתובת תקינה אך הנמען איננו מקבל את אמצעי הדיוור שלכם, אל תהססו לפנות אליו באמצעות מכתב רשמי או שיחת טלפון אישית.

10. מצטרפים ומקבלים מתנה- צרו קמפיין נקודתי בשכונות מגורים מסוימות, העניקו תשורה או הטבה לכל מי שיצטרף לרשימת התפוצה שלכם, את ההטבה הוא יקבל רק לאחר שהוא יעדכן את פרטי הדוא"ל העדכניים שלו במערכת שלכם. הפנייה תתבצע באמצעות מודעות פרסום בעיתונות או באמצעות פליירים ממוענים לתיבות הדואר הפיזיות.

11. פייסבוק ככלי עבודה- השתמשו בשירותי הפייסבוק השונים כאמצעי ליצירת קבוצות דיוור חדשות. פתחו קבוצות תוכן משלכם וצרו עניין בקרב החברים שלכם להצטרפות אל רשימת תפוצה בנושא הקבוצה.

12. טוויטר- צייצו בכל פעם שאתם מוציאים דוא"ל לרשימת התפוצה שלכם, צייצו לגבי אופי הפעילות וההטבה המוענקת על ידיכם.

13. רשימת תפוצה לא אלקטרונית- במידה וקיימת אצלכם רשימת לקוחות ישנה ללא פירוט דוא"ל, בצעו פעולות איזון חוזר, הרימו טלפונים לכלל הרשומים בתפוצה, הציעו להם להצטרף אל מועדון הדיוור האלקטרוני שלכם והסבירו להם על ההטבות השונות להם הם זכאים במידה והם מצטרפים.

14. אתר הבית שלכם –בעל עמוד אינטרנט באתר הבית שלכם, הקפידו לצרף הצעה להצטרפות לרשימת הדיוור שלכם. צרו עניין בקרב גולשי האתר באמצעות הטבות לנרשמים אונליין.

15. קידום אתרים- בצעו פעולת קידום אתרים שתוביל את האתר שלכם בכל קטגורית חיפוש רלוונטית. הקידום יוביל ליותר כניסות לאתר שיובילו להצטרפות גדולה יותר של גולשים אל רשימת תפוצה שתציעו להם.

16. טלמרקטינג- הוציאו הודעה מפורשת לכלל עובדי החברה לצרף ולגייס את לקוחות החברה שלכם אל רשימת התפוצה האלקטרונית. בכל שיחת טלפון צרו עניין אצל הצד השני להשאיר אצלכם את פרטי הדוא"ל.

17. שימור לקוח- על מנת להפוך כל רשימת תפוצה לאפקטיבית יותר עבור הצרכים העסקיים שלכם, חשוב להקפיד על מספר כללי ברזל: לא להעמיס יתר על המידה (שליחת ניוזלטר רצוי לבצע פעם בשבוע ולא יותר!), צרו עניין בכל פעם מחדש- הפתיעו את קהל המדוורים שלכם באלמנט מכירתי בכל פעם מחדש, היעזרו באנשי מקצוע- מעצבים גרפיים ואנשי כתיבת תוכן יכולים לשפר לאין ערוך כל פעולת דיוור אלקטרונית מצידכם.

18. קמפיין רשת מתגלגל- צרו ניוזלטר משעשע, מקורי ומעניין באמצעות מצגת פאוור-פוינט, מצגות אלו זוכות לאחוזי צפייה רבות במידה והן יצירתיות ומפתיעות. הקפידו לצרף הזמנה אישית למצטרפים חדשים. הפיצו את המצגת בין חברי הרשימה הקיימים- במידה והמצגת תהיה יצירתית ומיוחדת הם כבר ידאגו להפיץ אותה בין יתר חבריהם האלקטרוניים.

19. חינם תמיד עובד- במידה ואתם יכולים ליצור מתנה ייחודית למצטרפים חדשים בצעו זאת באופן מיידי. כל דבר שתעניקו בחינם יכול להוות זרז איכותי להצטרפות.

20. כרטיסי ביקור- כל משרד מחזיק באמתחתו כמות אדירה של כרטיסי ביקור אותם הוא קיבל מכלל הספקים, הלקוחות ועוברי אורח כאלו או אחרים. צרו רשימת דיוור על בסיס כל כתובות הדוא"ל בכרטיסים אלו והעבירו אליהם הצעה שאי אפשר לסרב לה ברגע הצטרפותם למועדון הדיוור האלקטרוני שלכם. רשימת תפוצה היא ללא ספק אלמנט הדורש מכם עבודה מאומצת ומעקב דינמי אחר פעולות הדיוור אותן אתם מבצעים, אך ללא ספק, רשימות התפוצה יכולים לייצר עבורכם אפיקי שיווק חדשים ולהגדיל את כמות הכניסות לאתר שלכם, ומעל הכול, ליצור פניות נקודתיות ורלוונטיות לתחום העסקים או השירותי אותו אתם מציעים. במידה ואתם עסק קטן חשוב שתפעלו בשיטת הדיוור האלקטרוני לביסוס מעמדכם העסקי, במידה ואתם בית עסק גדול מומלץ להקים מועדון לקוחות אלקטרוני שיהווה עבורכם ערוץ פרסום אפקטיבי. כל מקרה, מומלץ להשקיע זמן, מחשבה, יצירתיות ותעוזה בכל הקשור לשליחת אמצעי דיוור אלקטרונים. כיום, קיימות מספר חברות אינטרנט העוסקות רק בתחום זה ומספקות לכם מערכות תוכנה וכלי עזר נוספים שיגבירו את הפניות הרלוונטיות אליכם בעקבות פעולת דיוור איכותית. חברות אלו יספקו לכם גם נתוני סטטיסטיקה שונים שיאפשרו לכם לאמוד כל פעולת דיוור, לבצע שינויים והתאמות על בסיס הנתונים, ולמעשה יהפכו את אפיק הדיוור לאמצעי הפרסום והשיווק המוביל בבית העסק שלכם!

להתנסות חינם
במערכת הדיוור לחץ כאן


מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
עיצוב אתר מסחר
בניית אתרים מקצועית
בניית רשת חברתית
שילוב תגיות
בניית אתרים מעוצבים
בניית אתר תוכן
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחרי
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר לכל הדפדפנים
עיצוב אתרים קווים מנחים
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתרים ועיצוב
בניית אתר בפייסבוק
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור