דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

ניוזלטר והכפלת אחוזי המכירות שלך


משווק מוצרים באמצעות אתר אינטרנט? מוכר שירותים ומוצרים ומשתמש בטכניקות שונות של רשימות דיוור? זה הזמן לדעת הכול על יצירת ניוזלטר איכותי המסוגל להכפיל את אחוזי המכירות שלך ביתר קלות ובמהירות.

ניוזלטר והכפלת אחוזי המכירות שלך מהו ניוזלטר?
ניוזלטר הוא למעשה אמצעי הפצה המגיע לקהל לקוחות קיים או פוטנציאלי מתוך מטרה לעניין אותו בשירותים או מוצרים שונים הנמצאים כעת על הפרק. כמו כן, ניוזלטר היא כלי טכנולוגי המאפשר לכם לשמור ולמסד מערך לקוחות רלוונטי ואיכותי למוצר או השירות אותו אתם משווקים. הניוזלטר מבוסס על שיטת הצעת המכר המופנית ללקוח דרך תיבת הדוא"ל האישית שלו, ומופנה ברוב המקרים, על ידי חברות מסחריות ועסקיות כאחד.

ניוזלטר מוצלח הוא ניוזלטר מוכר!
ניוזלטר הוא למעשה אמצעי טכנולוגי המופנה לקהל הלקוחות שלכם באמצעות תיבות הדוא"ל האישיות שלהם. כאמצעי שיווק וקידום מכירה הפועל במסגרת 2 חושים עיקריים (שמיעה וראייה) הניוזלטר שלכם חייב לספק עניין ללקוח מהרגע הראשון, על מנת לעשות זאת באופן מקצועי וראוי, מומלץ להקפיד על הכללים הבאים:

1. כותרת שעושה את העבודה- הקפידו על ניסוח כותרות רלוונטיות לגוף הכתבה או הידיעה. כמו כן, מומלץ לשלב את הצעת המכר שלכם כבר בכותרות העליונה של הניוזלטר (לדוגמא: רק לחברי המועדון 50% הנחה ל-10 מזמינים ראשונים)

2. הפניה אישית – המערכות המקדמות של הניוזלטר מאפשרות לכם להפנות באופן אישי את הצעת המכר שלכם לכל אחד ואחת מלקוחותיכם. הפניה אישית מייצרת מערכת יחסים בונה ואיכותית ביניכם לבין קהל הלקוחות שלכם, וגם תורמת באופן משמעותי לביצוע העסקה (כולנו אוהבים לקהל איחולי מזל טוב לכבוד יום ההולדת, אירוע משפחתי וכדומה). זכרו להפקיד על הפנייה האישית לאורך כל הטקסט ולא רק בכותרת שלמעלה.

3. מסר אחד מרכזי- הטעות הנפוצה ביותר בצד מפיצי הדיוור הישיר באמצעות ניוזלטר היא הרצון להכיל כמה שיותר פריטי מידע במקום אחד. מומלץ למקד את הניוזלטר למסר שיווקי ופרסומי אחד ומרכזי, ובמידה ויש לכם הצעות מכר נוספות או במידה ואתם מעוניינים לעניין את הלקוח במבצעים אחרים שלכם, הפנו אותו לאתר האינטרנט או לעמוד אחר העוסק בנושא.

4. צרו עניין- התייחסו אל כתיבת הניוזלטר כאל מהלך שיווקי מתמשך. לקוחות שלא ימצאו עניין בפעם הראשונה או השנייה כבר לא יטרחו לפתוח את הדואר האלקטרוני שנשלח על ידיכם בפעם השלישית ואף יובילו לחסימת קבלת דברי דואר עתידיים מכם בהמשך. צרו עניין הן ברמת התוכן, הן ברמת הצעת המכר הרלוונטית לגביו או לתקופה ועוד.

5. הניעו לפעולה- בכל הפניית ניוזלטר הקפידו להשקיע מחשבה יצירתית שתעזור לכם להניע את הלקוח (מקבל הניוזלטר) לפעולה. לעולם אל תפיצו דיוור אלקטרוני שאינו מעודד את הלקוחות שלכם לנוע לפעולה כאן ועכשיו!

6. היעזרו באנשי מקצוע- כיום, עומדים לרשותכם מגוון נרחב של אנשי מקצוע מתחום הקריאייטיב (קופירייטינג, רעיונאות ועיצוב גרפי). אנשי מקצוע אלו מיומנים בניסוח ועיצוב הפניות אישיות ודברי דוא"ל אפקטיביים לביצוע עסקאות.

מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
עיצוב אתר מסחר
בניית אתרים מקצועית
בניית רשת חברתית
שילוב תגיות
בניית אתרים מעוצבים
בניית אתר תוכן
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחרי
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר לכל הדפדפנים
עיצוב אתרים קווים מנחים
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתרים ועיצוב
בניית אתר בפייסבוק
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור