דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

מגמות חדשות בעיצוב אתרי אינטרנט


בשנים האחרונות עולם עיצוב האתרים עובר מהפכה מהיסוד וזאת בעקבות מהפכת המידע המקוונת ושיפורים טכנולוגיים ( למשל, רוחב פס גדול יותר ) אשר מאפשרים למעצבי האינטרנט "להתפרע" הרבה יותר מבעבר. במאמר זה נסקור את המגמות האחרונות בעולם עיצוב אתרי האינטרנט בישראל ובעולם. כל מגמה תלווה בדוגמא אחת או שניים אשר ימחישו את ההבדלים המהותיים המתרחשים בעולם זה.

מגמות חדשות בעיצוב אתרי אינטרנט שילוב אלמנטים ויזואליים בעמודי אינטרנט
אחת המגמות הברורות ביותר בתחום העיצוב היא שילוב של אלמנטים ויזואליים ( תמונות רחבות, קטעי וידאו, אנימציות וכדומה ) בעמודי אינטרנט. בעבר, שילוב של קטעי וידאו באתרי אינטרנט היתה "משימה בלתי אפשרית" אך אודות להתפתחות הטכנולוגית אשר מאפשרת לכל אחד לגלוש בקצבים גבוהים יחסית, כל אחד יכול לשלב קטעי וידאו קצרים או ארוכים באתרו בצורה קלה, מהירה וחופשית. קטעי וידאו הפכו באתרי החדשות לסטנדרט של ממש והיום ניתן לראות יותר ויותר כתבות צבע, ספורט, רכילות או אקטואליה אשר מכילות תמצית ויזואלית לגולשים. לא רק אתרי החדשות נהנים מהנושא, היום ניתן למצוא גם בלוגים, אתרים אישיים ואתרי מכירות אשר משתמשים באלמנטים אלה להגברת החוויה של המשתמש.

רזולוציית ממשק המשתמש
בעבר, רוב אתרי האינטרנט בעולם ובישראל היו מותאמים לרזולוציה של 800X600 אך בעקבות כניסת מסכי המחשב הרחבים אשר בנויים על 17,19 או 21 אינץ' רזולוציה זו הפכה למיושנת. כיום הסטנדרט הוא 1024X768 וזאת מכיוון שזו הרזולציה הפופולרית ביותר בקרב המשתמשים. בתמונה הנ"ל אשר מציגה סטטיסטיקות של אתר אשר פונה לכלל האוכלוסיה ( לא אתר ייעודי לתחום כלשהו ), ניתן לראות שיותר מ - 82% מהגולשים בישראל גולשים ברזולוציית מסך של 1024X768 או גבוהה יותר. לפי הנתונים רק 7.5% מהגולשים משתמשים ברזולוציית מסך נמוכה יותר של 800X600. אחוז זה קטן עם הזמן כלל שהאתרים הגדולים עוברים לרזולוציה גבוהה אשר מאלצת את הגולשים לשדרג את ציוד הקצה או לעבור לרזולוציה מתאימה.


שילוב של Footer רחב
אחד מהנושאי העיצוב המוכרים ביותר בעולם ה- Web 2.0 הוא שילוב של Footer ( חלק תחתון ) רחב, ממצא ומקיף של האתר. עד מהפכת המידע האחרונה רוב אתרי האינטרנט הכילו חלק תחתון מצומצם אשר כלל קישורים לעמוד הראשי, עמוד יצירת קשר, שורת זכויות יוצרים, תנאי שימוש, אודות ועוד מספר מצומצם של חלקים באתר. אך, כיום נהוג להציג לגולשים Footer רחב אשר משמש כמפת אתר קטנה ( Mini-SiteMap ) בו ניתן למצוא קישורים לכל האיזורים המרכזים של האתר. הדוגמא הבולטת ביותר לשימוש הישן הוא אתר Walla אשר לא השתנה יותר מידי מבחינת העיצוב הכללי של האתר. כך נראה עיצוב ה- Footer של וואלה : לעומת וואלה, ניתן לראות את עיצוב ה - Footer של אתר כלכליסט אשר מכיל גישה כמעט לכל העמודים הראשיים, ערוצי ה - RSS ועמודי המידע של האתר. כך נראה עיצוב ה- Footer של כלכליסט :

עיצוב Web 2.0 - נקי, מקצועי וממיר
בעקבות מהפכת המידע באינטרנט, רשת האינטרנט הוצפה בתכנים רבים אשר העיצובים הקיימים התקשו להציג בצורה נוחה, קריאה ופשוטה. כתוצאה מכך, נבנו אתרים אשר מבוססים על עיצובים נקיים אשר מאפשרים לנווט בצורה טובה בתוכן הרב. אם נחזור לדוגמא הקודמת של אתר כלכליסט, נוכל לראות שלמרות שהאתר מכיל תוכן רב כמו חדשות יומיות, ניתוחים כלכליים, כתבות תוכן ייחודיות, דעות ממומחים, סרטוני וידאו, קריקטורות וכמובן שלל פרסומות - המידע מוצג בצורה נוחה לניווט, קריאה ואיתור. לאחר מספר פעמים שתגלוש לאתר, תוכל למצוא בקלות יחסית את המידע הרצוי.

לסיכום, עולם עיצוב אתרי האינטרנט משתנה מקצה לקצה ולכן לפני פיתוח הפרוייקט שלך והתחלת העיצוב מומלץ להתייעץ עם חברה מקצועית אשר מתמחה בנושא ויכולה לספק לך את כל הכלים, הטיפים והידע החשוב. עיצוב האתר יכול להשפיע בצורה מהותית על תפקודו ועל כן, חשוב לבצעו בצורה הטובה, היעילה והאפקטיבית ביותר. חברת Guru4rent היא בית תוכנה אשר מציע פתרון כולל אשר מותאם לצרכים שלך. אנחנו מתמחים בעיצוב, פיתוח וקידום של אתרי Web 2.0, רשתות קהילתיות ופורטלים לפי דרישה.

מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתר לרואה חשבון
מסחר אלקטרוני לעסקים
השפעת זמן טעינת האתר
בניית אתרים מקצועית
בניית אתרי פלאש
בניית חנות וירטואלית
נגישות באתרי אינטרנט
בניית אתר מסחר
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתרים ועיצוב אתרים
קידום אתרים דרך רשתות
Web 3.0 – הכיוון החדש
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור