דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

איך גוגל מתייחסת לקישורים מפייסבוק וטוויטר?


שוק תחרותי רוחש מטבעו שמועות, תיאוריות ונסיונות לאבחן קונספירציות. זה חלק טבעי ומובנה מתהליך העבודה. הנסיון לנתח ולפצח את את הקוד המוצפן, את דרך העבודה הממולצת, בגישה שתביא עמה תוצאות ברמת שיא, מקסימלית. האם יש ממש בתחושות של רבים מהמשתתפים ברשתות החברתיות, ובראשן המשתתפים בפייסבוק וטוויטר, על יחס מפלה מצד גוגל? על מידרוג נמוך, לינקים נשכחים ואולי אפילו ענישה על-ידי גוגל? מעין עוינות מוסתרת שנובעת מתחרות קשה כל-כך בעולם הוירטואלי. על-כך אענה בהרחבה בהמשך. ראשית ובמחווה ישירה למתחילים שבינינו, יש מספר מושגים שראוי להבהיר, מושגים שבלעדיהם למידע המובא כאן אין כל ערך ממשי, לא יותר ממתכון אקראי למרק אותיות.

מילון קטן
אז ברשותכם, מילון קטן להדיוטות הסמויים, כי מי מכיר מישהו שיעז, בעולם טכנולוגי זה, להודות שאין לו שמץ ירוק בתחום(מקסימום אתם מוזמנים לראות בכך מחווה לרענון עולם שלם של ביטויים שימושיים לשיחות סלון ביום שישי בערב, בין הפיצוחים לעוגת הגבינה או סתם לעשות רושם טוב על העמיתים בעבודה)- המושג "חיפוש אורגני" מתייחס לתוצאת החיפוש, המופיעה במרכז דף החיפוש שעולה, בניגוד לתוצאות העליונות ובצידי הדף שהם תוצאות ממומנות. החיפוש מתבצע לרוב דרך מנוע חיפוש, לרוב דרך גוגל. המושג "עכביש" מתייחס לתוכנה שסוקרת דפי אינטרנט. תודו שזה דימוי מצמרר למדיי, רובוט עכביש.. המושג "פרופיל ציבורי" מתייחס לפרופיל, דף מידע הפתוח לעיון בפני כולם. ספאם הוא פשוט דואר זבל, גלוי או סמוי.

ולגבי גוגל
ולענייננו- על פניו, ועל פי גירסתה הרשמית בפורומים ובאתרים השונים, גוגל מתייחסת לקישורים מפייסבוק וטוויטר בדיוק כמו אל כולם, בלי אפליות וזרמים תת-קרקעיים אחרים. ידוע שבזמנו התעורר קושי הנובע בעיקר ממבנה הפייסבוק הייחודי, שבו אפשרויות סגורות ופרטיות רבות הדורשות כניסת משתמשים, אינן מאפשרות לאותם עכבישים מדוברים להגיע עד אליהן ולסרוק אותן, מה שיפתח את אופציית הגישה אל המידע הטמון בהן. על מנת להתגבר על מכשלול זה יש לברר שהלינקים מופיעים תחת סימון של פרופיל ציבורי, לשם זרועות העכביש הרובוטי יגיעו ויעשו את שלהן.

מספר צעדים מומלצים
יש עוד מספר צעדים שניתן להחיל על השימוש המיטבי במערכות הקיימות הן בפייסבוק והן בטוויטר. בטוויטר, לדוגמא,יש להמנע מחזרה מרובה על משפטים מאותו סוג. זה גם עלול להרתיע ציבור עוקבים איכותי ופוטנציאלי להתחבר, גם עלול להתפרש כדואר זבל ובינינו- זה פשוט לא מעניין. מספר העוקבים והמשתמשים משפיע על הדירוג. אנשים רבים הקשורים לאותו תחום, שמגיבים ומביעים עניין מעלה את איכות הפרופיל ומבטיח דירוג טוב יותר וחשיפה רבה יותר לקישורים המובאים בהם. המנעו מהצפה של קישורים. הצפה כזו, כמוה כספאם. הסוד טמון בלינקים נקיים ומדוייקים, מידע רלוונטי ויעיל אותו גוגל תוכל לאנדקס לדירוג גבוה יותר. עדכון שוטף ורענון הדפים מומלצים גם הם. כמו כן, שימוש בלינקים מאתרי תוכן דומים.

מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתר לרואה חשבון
מסחר אלקטרוני לעסקים
השפעת זמן טעינת האתר
בניית אתרים מקצועית
בניית אתרי פלאש
בניית חנות וירטואלית
נגישות באתרי אינטרנט
בניית אתר מסחר
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתרים ועיצוב אתרים
קידום אתרים דרך רשתות
Web 3.0 – הכיוון החדש
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור