דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

RSS - מה זה נותן לנו?


RSS - Really simple syndication , נקרא בעברית גם בשם "רסס" ומשמעותו - הפצת פשוטה של תוכן ומידע. RSS נמצא כיום בשימוש בשלל מקומות ואתרים ברשת האינטרנט , כשהמשמעות העיקרית של RSS היא חוסר הבעלות על תוכן - כיום כל תוכן ברשת נגיש לכל גולש ואין תלות בין כותב התוכן לקורא התוכן. כיום , באמצעות הרשמה לערוץ RSS לאתרים שונים - תוכלו לקבל ידיעות ותקצירים של הנושאים המעניינים אתכם.

RSS - מה זה נותן לנו? מה בעצם עושה RSS?
RSS מאתר תוכן אינטרנט באתרים שונים, ומספק אותו באופן שוטף ועדכני לגולשים. באמצעות הרשמה לשירות RSS מאתר מסוים, תוכלו לקבל בכל רגע נתון את המבזקים והידיעות הכי חמות שהועלו באותו אתר. ניתן לחלק את ידיעות ה- RSS המתקבלות - למספר ערוצים, וכך למעשה להפיק לעצמכם באופן עצמאי את ה"עיתון האישי" שלכם עם הנושאים שמעניינים אתכם. כל נושא ב- RSS , מוצג על פי תבנית קבועה עם כותרת הידיעה, תקציר הידיעה וקישור לקריאה מעמיקה. כך תוכלו לבנות לעצמכם רסיסי מידע ממספר אתרים שונים בנושאי חדשות, ספורט, תרבות ובידור, כלכלה, אקטואליה וכדומה.

RSS - איך זה התחיל?
כפי שכולנו יודעים, המהפכה הדיגיטאלית קרתה ממש בעשורים האחרון , כשרק בשנים האחרונות החלה עידן ה- web 2.0. בשנות ה- 80 כשהכול התחיל, שיתוף מידע היה מתבצע בעיקר באמצעות מיילים בין הדפדפנים הראשונים שהוקמו. בהמשך היו תוכנות שהציגו קבוצות דיון בנושאים מסוימים תחת sub domain באותו שרת. קבוצות הדיון אפשרו לגולשים להגיב ולקחת חלק פעיל בהעברת תכנים ומידע. כשקמו הדפדפנים ובמקביל להם הוקמה רשת האינטרנט world wide web, הוקמו פורומים וקבוצות דיון המאפשרות לשתף מידע באופן נגיש וזמין ברשת. כשהומצאה שפת ה- XML שהפכה לקוד תקן לכתיבת דפי אינטרנט - ניתן היה לעבד ולנתח את המידע המופק מהתוכן ולעשות בו שימוש. באמצעות שימוש בXML ניתן לאסוף תקציר מידע שמופק על ידי ה- RSS. ככל שהשתפרו גרסאות ה- RSS התחלנו לקבל את המידע בצורה מובניית ונוחה יותר, עם הזמן החלו להצטרף יכולות נוספות והשאר , איך אומרים, כבר היסטוריה.

ה- RSS נולד במקביל ליומני האינטרנט, הלא הם הבלוגים.
בתקופה בה גולשים מחפשים וצורכים יותר ויותר מידע ותוכן, הפכו ערוצי ה- RSS והבלוגים למקור מידע מזין למיליוני גולשים. אם יש משהו שמאפיין גולשים באינטרנט - לרוב אין קריאה מעמיקה של מידע אלא סריקה של המידע - גולשים מחפשים מיקוד ואותו הם מקבלים באמצעות ערוצי RSS.

יתרונות RSS
RSS מאפשר לכם להגדיל את התפוצה של המידע שלכם. באמצעות הפצת תוכן RSS אליו יירשמו גולשים באתר שלכם - תוכלו להגיע לקהל רחב של גולשים נאמנים שקוראים את הפוסטים והידיעות השונות שתפרסמו באופן שוטף. קבצי RSS קלים ליצירה ולעיבוד ונוחים לצפייה. הקבצים מתאימים במיוחד לידיעות מבזקים וחדשות.

חסרונות RSS
החיסרון העיקרי הוא חד-צדדיות - רק צד אחד מספק את המידע, לא ניתן להגיב על המידע ולמשב אותו. כמו כן, אם אתם מחפשים דרך לעשות כסף דרך ה- RSS - אין אפשרות לשחק ולגעת בעיצוב ואין אפשרות להוסיף עליו פרסומות. RSS לא יעזור לכם בקידום האתר שלכם - מנועי החיפוש רואים אותו כחור בתוך האתר, בדומה ל- I FRAME.

שדות קבועים בפורמט RSS:
כותרת
תקציר
קישור
תאריך פרסום


מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתר לרואה חשבון
מסחר אלקטרוני לעסקים
השפעת זמן טעינת האתר
בניית אתרים מקצועית
בניית אתרי פלאש
בניית חנות וירטואלית
נגישות באתרי אינטרנט
בניית אתר מסחר
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתרים ועיצוב אתרים
קידום אתרים דרך רשתות
Web 3.0 – הכיוון החדש
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור