דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

שיווק ברשתות חברתיות - שיווק ויראלי


כבר אי אפשר להתעלם מהן, הן צצות מכל עבר , מצרפות אליהן עשרות אלפי גולשים ולוקחות נתח משמעותי מזמן הגלישה ברשת - רשתות חברתיות - הצעקה האחרונה בעולם השיווק.

שיווק ברשתות חברתיות - שיווק ויראלי עם הגדילה המשמעותית של האינטרנט בשנים האחרונות, החלו להתפשט גם רשתות חברתיות. רשתות חברתיות לקחו למעשה מתכון שהחל כבר בשנות ה- 80 , אז באמצעות קבוצות דיון החלו גולשים לשתף מידע. הרעב והצורך היה ונשאר ועם השנים החלו לקום יותר ויותר רשתות חברתיות שמאפשרות לגולשים לנהל את חייהם הוירטואליים ברשת. הרשת שעשתה את המהפכה בתחום היא ללא ספק "פייסבוק", שמוערכת כיום בלמעלה מ- 15 מיליארד דולר ומרכזת בתוכה מאות מיליוני גולשים ברחבי העולם.

כך החל להתפתח השיווק הויראלי - SMO. ברגע שרשתות חברתיות הפכו למקום בו הדברים קורים ולמקום בו הגולשים מעבירים את רוב זמנם - החלו מחלקות השיווק להפנות יותר ויותר משאבים לכיוון השיווק הויראלי. בעוד בעבר, תקציבים של מיליוני שקלים הופנו לפרסום MLM שמתבסס גם על פרסום במדיה כמו הטלוויזיה, הרדיו והעיתון - כיום חלק עיקרי מהשיווק מופנה לשיווק באינטרנט ובתוכו לשיווק ברשתות חברתיות. בכדי להעצים זאת, נוכל לראות כיום שהפרסום בפייסבוק אף נוגס מהקידום אתרים בגוגל.

רשתות חברתיות לשיווק ויראלי:
1. הרשת החברתית המובילה כיום - פייסבוק. מאפשרת לכם לייצר דף אוהדים PAGE, אותו ניתן לראות גם בתוצאות מנועי החיפוש. דפי אוהדים שזוכים לתנועה רבה של גולשים ועדכונים - מופיעים בתוצאות חיפוש גבוהות. פייסבוק מאפשרת לכם להוסיף קישורים למאמרים ואתרים שלכם. בנוסף , ניתן כיום באמצעות הפילוח הממוקד של פייסבוק - לנהל קמפיין קישורים ממומנים בתוך פייסבוק, אותו תוכלו לפלח לפי גיל הגולשים והמקום בו הם נמצאים.
2. טוויטר - עוד רשת שהפכה לתופעה. 140 תווים שנועדו לעדכוני סטאטוס הפכו למכונת שיווק ויראלי ולמעצמה של חברות שיווק שמצרפות אליהן גולשים רבים ש"עוקבים" אחריהן ומוזנים ממאות קישורים וידיעות שיווקיות.
3. לינקדאין- הרשת העסקית המובילה בעולם. כאן הדגש הוא על חיבור עסקי ולא חברתי. מקום נהדר למצוא עבודה ולמצוא פרילנס לעבודות שונות.
4. רשתות ממוקדות נישה: דרך מצוינת לקדם את האתר שלכם ולמתג את העסק שלכם - היא באמצעות רשתות ממוקדות נישה. כך למשל רשת שתעסוק בתחום האופנה ותרכז אליה עשרות אלפי גולשים מתחום האופנה, תהיה מקום מצוין לקדם בו עסק חדש בתחום האופנה.

כמה דגשים חשובים לגבי שיווק ברשתות חברתיות
1. רשת חברתית היא מקום בו הגולשים באים ליהנות , הם לא באים לקבל שיווק ופרסומות מכל עבר. על כן, בכל התנהלות ברשת חברתית עליכם להיות זהירים ובעלי אינטליגנציה רגשית. אל תתנפלו על הגולשים שלכם, התחברו אליהם קודם. משווק שיחל בעבודת שיווק מרגע כניסתו לרשת חברתית או לפורום מסוים - יישרף מיידית על ידי חברי אותו פורום - דבר שיכול להוות לו בהמשך נזק לעסק - היות ומרבית לקוחותיו מסתובבים באותו פורום / רשת חברתית.
2. מומלץ לאתר רשת חברתית מתאימה - רשת חברתית שקשורה לתחום שלנו, חזקה מבחינת תנועת גולשים ומבחינת הערכה של מנועי החיפוש. רשת חברתית שגמישה בהוספת קישורים וידיעות שעמידים לאורך זמן.
3. הוסיפו חברים - ככל שיהיו לכם יותר חברים - זה מצביע עבור מנועי החיפוש שהדף שלכם יותר מוערך.
4. עדכנו את הדף שלכם בקישורים / ידיעות / מאמרים / תמונות באופן שוטף.


שיהיה בהצלחה.

מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתרים מקצועית
בניית אתרי פלאש
בניית אתר לרואי חשבון
בניית אתר מסחרי
עיצוב אתר מסחר
השפעת זמן טעינת האתר
נגישות באתרי אינטרנט
בניית אתר מכירות
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתרים או עיצוב
קידום אתרים דרך רשתות
בניית אתרים שיניעו לפעולה
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור