דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

סליקת סכומים קטנים באתר אינטרנט


חשבתם פעם איך זה יהיה אם לא נצטרך להסתובב יותר עם מזומנים, אם במקום המודלים המוכרים של התשלום כיום נוכל למצוא דרכים חלופיות לשלם. ובכן, מסתבר שהעתיד לא כל כך רחוק, כבר כיום ניתן לשלם למגוון שירותים קטנים באמצעות שלל שירותים באינטרנט – אולי זה מבשר על העתיד. המספר של גולשים המבצעים פעולות פיננסיות ברשת הולך וגדל משנה לשנה. יותר ויותר חנויות מוקמות באינטרנט ומושכות אליהן גולשים רבים. הרגלי הקנייה מועברים לקנייה ברשת האינטרנט , כשכל חנות וירטואלית הופכת לחנות שמוכרת מוצרים רבים. כוח הקנייה הגדול באינטרנט יצר מודלים רבים של גבייה דרך האינטרנט.

סליקת סכומים קטנים באתר אינטרנט לצד פתרונות סליקה באשראי באתרים רבים ברשת, פעמים רבות ישנו צורך בגביית סכומים קטנים שאשראי אינו טוב עבורם. גביית סכומים קטנים, מיקרו פיימנטס, אינה מומלצת באשראי בשל העמלות הגבוהות. מהעבר השני ישנו הפחד התמידי שפרטי כרטיס האשראי אינם מאובטחים ברשת, דבר שגורם לרתיעה וחששות רבים אצל גולשים שמעדיפים להימנע מלהזין את פרטי כרטיס האשראי שלהם באתרים שונים.

מהם מיקרו פיימנטס – micropayments?
מיקרו פיימנטס הם תשלומים של סכומים קטנים באינטרנט. PayPal, אחת מהחברות הבולטות כיום לתשלום באינטרנט, מגדירה מיקרו פיימנטס כתשלומים הקטנים מ- 12 דולר. הצורך נוצר בעקבות תשלומים קטנים עבור שירותי צריכת תוכן באינטרנט כגון הורדות שירים, הורדת סרטים או תוכנות וכדומה. הכוונה לשירותים או מוצרים בעלי עלות קטנה, דבר שמצד אחד מעודד את הלקוח לשלם ומצד שני מייצר בעייתיות לתשלום בכרטיס אשראי.

איך מתבצעים מיקרו פיימנטס ברשת?
גולשים סורקים אתרים רבים ברשת ובמידה והם מחליטים לרכוש מוצר מסוים או לשלם על משהו, לרוב זה מתנהל בהחלטה רגעית. כיום החברה הבולטת ביותר לשירותי תשלום באינטרנט היא PayPal שמאפשרת להפקיד סכום כספי ולשלם באמצעות חשבון פאיפאל באינטרנט. פאי פאל הוקמה ב-98 ונרכשה ב- 2002 על ידי Ebay. החברה מאפשרת לבצע עסקאות העברת וקבלת כספים דרך האינטרנט לאחר רישום פשוט לאתר הכולל הזנת פרטים + מספר כרטיס אשראי. השירות כולל עמלות של 4% מגובה העסקה + עמלה על המרות מטבע.

תשלום באמצעות הסלולרי
מה שכן תופס תאוצה בשנים האחרונות הוא חיוב באמצעות SMS או חיוב באמצעות הסלולארי. גולשים רבים מעדיפים לשלם דרך חשבון הסלולארי שלהם מאשר לתת את מספר כרטיס האשראי שלהם. מה גם שאם מדובר בסכומים קטנים ישנה העדפה לחייב אותם על הסלולרי במקום על האשראי שיהיה כרוך בעמלות נוספות. תשלום באמצעות הסלולר הולך ומתרבה, והצפי הוא הוא שמרבית הגולשים יעברו לשלם באמצעות הסלולר עם הזמן.

תשלום באמצעות ספק האינטרנט
ישנם שירותים נוספים שמוענקים על ידי חברות שונות , דוגמת טריוונט הישראלית, שמאפשרות לחייב את הלקוח על רכישותיו באינטרנט באמצעות החיוב החודשי של ספק האינטרנט. לגולש ישנה סיסמה אתה הוא יכול לבצע רכישות במקומות שונים באינטרנט במהלך החודש. בסוף החודש מצטברים הסכומים הקטנים ונכנסים לחיוב בחשבונית החודשית. שירות זה ניתן גם באמצעות הסלולרי.

מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתרים מקצועית
בניית אתרי פלאש
בניית אתר לרואי חשבון
בניית אתר מסחרי
עיצוב אתר מסחר
השפעת זמן טעינת האתר
נגישות באתרי אינטרנט
בניית אתר מכירות
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתרים או עיצוב
קידום אתרים דרך רשתות
בניית אתרים שיניעו לפעולה
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור