דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

רשתות תוכניות שותפים


תוכניות שותפים הן שיטת שיווק אינטרנטי שפרחה בשנים האחרונות. השיטה פעילה יותר ואפקטיבית יותר בחו"ל אך גם בארץ היא מתחילה לתפוס תאוצה. תוכניות שותפים מתבססים על עיקרון פשוט שבו כולם מרוויחים. השיטה עובדת באמצעות שיווק מוצרים ומכירתם תמורת עמלות מכירה.

רשתות תוכניות שותפים המונח תוכניות שותפים נחלק לשלושה צדדים עיקריים: המפרסמים: בעלי מוצר או שירות שמעוניינים להגדיל את המכירות והרווחים , ומציעים עמלות על כל מי שיביא להם מכירות / תנועת גולשים. בעלי האתרים: יזמים עצמאיים שעוזרים לשווק באתרים שלהם את המוצרים של המפרסמים. כל גולש שמופנה למפרסמים ומוביל למכירה – מזכה את בעלי האתר בעמלה. רשת תוכניות שותפים: זהו החלק האינטגרטיבי שמאפשר את כל הפעילות הזאת.

רשתות תוכניות שותפים
רשתות תוכניות שותפים הן אלו שמאחדות ומרכזות מצד אחד את המפרסמים ומצד שני את בעלי האתרים. רשתות אלו מציגות תוכנות משומנות שמספקות כלים וסטטיסטיקות למדידת האפקטיביות של כל קמפיין פרסומי, כולל ממשק להעברת כספים בין המפרסמים לבעלי האתרים. כמובן שכל רשת כזאת לוקחת אליה עמלות נוספות..

מיהם השחקנים הבולטים בתכניות שותפים בארץ?
וויסל: רשת וויסל היא הרשת הראשונה של תוכניות שותפים בארץ והיא נחשבת לרשת המוכרת ביותר כיום בתחום בארץ. לרשת מאגר מפרסמים עצום שמתעדכן כל הזמן, כשהיא מאפשר למפרסמים לפרסם את המוצרים שלהם ולקבל מערכת מאובטחת בה הם יכולים לנהל ולקבל דיווחים על הקמפיינים השונים שלהם. סף הכניסה של פרסום עסק דרך וויסל הוא 400 ₪. וויסל מאפשרת פרסום בשיטות הבאות: תשלום לכל הקלקה, תשלום לכל פעולה, תשלום על כל מכירה, תשלום לכל הפניה, תשלום לכל 1000 חשיפות. המפרסם נדרש להכין את חומרי הפרסום בעצמו.

וויסל נותנת תמיכה מלאה ללקוחותיה בימים א'-ה' בשעות 9:00-19:00. תשלום מתקבל החל מ- 400 ₪ שנצברו אצל בעל אתר בתמורה לחשבונית מס. וויסל לוקחת עמלה של 5% מכל קמפיין.

סקינדו: רשת סקינדו הצטרפה מעט מאוחר יותר לתחרות, אך מהר מאוד הפכה לרשת פופולארית שבתחומים רבים אף מועדפת על ידי המפרסמים ובעלי האתרים. סקינדו מאפשרת פריסה של כל הפרסומות באתרים השונים וחשיפת הפרסומות האפקטיביות יותר. סקינדו תחשוף את הפרסומות שהובילו להמרות ומכירות רבות יותר – על מנת לייעל את הרווחים. באתרים גדולים תעניק החברה תמיכה נרחבת ואישית לבעלי האתר לטובת מיקסום מכירות ורווחים. הרשת מפרסמת באמצעות באנרים, פרסומות טקסט וחלונות קופצים. המודלים לרווחים הם בדומה לוויסל – מכירות, הפניות, הקלקות, 1000 חשיפות. תשלום לבעלי האתרים מתבצע בכל חודש מתשלום מינימאלי של 50 דולר בהעברה בנקאית.

קליקאון: עוד רשת שהצטרפה לתחרות בשנת 2009 ועושה צעדים גדולים בדרך להיות רשת מתגמלת למפרסמים ולבעלי האתרים. הרשת טובה מאוד עבור מפרסמים, כיוון שהיא מתגמלת בעיקר על מכירות ופחות על חשיפות וכדומה. הרשת מספקת כלי מעקב וסטטיסטיקות לבעלי האתרים ולמפרסמים, שמאפשרים לנתח אונליין את הפרסומות הטובות בכל קמפיין. מודלים של תשלום: עבור מכירה, הקלקה, פעולה, הפניה, שיחת טלפון, 1000 חשיפות. החברה גדלה בקצב מהיר ומחזיקה כיום מאגר לקוחות נרחב הכולל לקוחות רבים מתחום מוצרי המחשוב, מוסדות לימוד, רכב, אתרי מכירות, ביטוח ועוד. תשלום מ- 200 ₪ כנגד חשבונית מס.

מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתר לרואה חשבון
מסחר אלקטרוני לעסקים
השפעת זמן טעינת האתר
בניית אתרים מקצועית
בניית אתרי פלאש
בניית חנות וירטואלית
נגישות באתרי אינטרנט
בניית אתר מסחר
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתרים ועיצוב אתרים
קידום אתרים דרך רשתות
Web 3.0 – הכיוון החדש
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור