דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

SMS באתר אינטרנט


זה היה רק עניין של זמן עד שנוצר השילוב המנצח של הודעות SMS בתוך אתרי אינטרנט. בשנים האחרונות, מהפכת המידע יצרה צימאון למידע שמתבטא בקבלה והעברה של מסרים רבים במהלך היום – דבר שהתחזק עם הופעתם של הודעות SMS במכשירי טלפון סלולארי ובאמצעות שיחות הצ'אטים שסופקו לנו בשלל אתרים ברשת. כיום ישנם הרבה שיטות ודוגמאות לשילוב של SMS באתר אינטרנט. במאמר זה נסקור עבורכם את הדרכים הבולטות לשילוב SMS באתר אינטרנט.

SMS באתר אינטרנטסוגי SMS באתר אינטרנט:

PULL: אסטרטגיה אחת של שימוש בסמס באתרי אינטרנט היא אסטרטגיית המשיכה- בשיטה זו אנו מושכים מידע וקבצים מהגולשים באמצעות שירותי SMS ישירות לאתר. PULL למעשה מאפשר לנו לבקש מידע ועדכונים מהלקוחות שלנו החל מהעלאת תמונות, קבלת תכנים, השתתפות בסקרים, הרשמה לתחרויות , פרסום בלוחות מודעות ועוד... להלן מבחר שיטות למשוך SMS מהגולשים באתר:

קבלת תוכן ותמונות מהגולשים: הודעות MMS מאפשרות לנו לקבל קבצי מדיה מהגולשים ברשת – תמונות , קבצי מוזיקה ווידאו וכמובן תכנים. באמצעות הודעות MMS תוכלו להפוך את הגולשים באתר שלכם לחלק אינטגראלי מהעדכון השוטף של האתר – עדכון תמונות בשידור חי ממסיבות ומאורעות מסוימים, שליחת מסרים קוליים, ברכות וכדומה, צילום קטעי וידאו , הקלטת קבצי קול ושירים – והעלאתם לאתר. הגולשים יכולים לשאול קטעי טקסט, לפרסם בלוחות מודעות באתר באמצעות SMS, להשתתף בהרשמה ובמבצעים באתר, לשאול שאלות ולקבל תשובות באמצעות SMS ועוד.. על כל שאלה / בקשה מהלקוח תוכלו לגבות ממנו תשלום באמצעות SMS – זה קל , יעיל ואינו דורש פרוצדורות תשלום מיוחדות מהלקוח – שמקבל עליו את התשלום כחלק מחשבונית הסלולאר החודשית.

PUSH: שימוש במסרונים (SMS) לא מתבצע רק באמצעות משיכת מידע מהלקוחות, אלא גם באמצעות דחיפת מידע אליהם. איך עושים זאת? כיום בשלל אתרים ניתן לבצע שירותי שליחת מידע ועדכונים ללקוחות בשלל נושאים. וודאי הבחנתם בשלל אתרים שישנה אפשרות לקבלת שירותים שונים באמצעות השארת פרטי מספר סלולארי.

דוגמאות לשליחת מידע לגולשים באמצעות SMS: באמצעות שירותי מתן עדכון לגולשים תוכלו לייצר רשימת תפוצה ללקוחות שלכם ולעדכן אותם באופן שוטף בהודעות SMS על שלל קמפיינים ומבצעים חדשים, שירותי WAP (גבייה דרך הסלולארי של הורדות שירים וכדומה), קבלה של קופון למבצע מסוים באתר, מתן שירותי מידע דרך האתר באמצעות SMS (מזג אוויר, עדכוני ספורט / חדשות, אסטרולוגיה וכדומה), משחקי טריוויה וחידונים שניתן לשלוח ללקוחות ולגבות מהם כסף, תזכורות , התראות, הורדת תכנים מהאתר לסלולארי או למחשב הפרטי של הגולשים, חידוש מנוי וחשבון באתרים מסוימים (למשל אתרי הכרויות או אתרי למידה שונים) שליחת SMS שיווקי ללקוחות ועוד..

מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתרים שעובדים בשבילך
בניית אתרים עם ממשק נכון
בניית אתרים למוסדות חינוך
החלפת קישורים
בניית אתר מסחרי
בניית אתרים מקצועית
שיווק אתרים ברשתות
חברות קידום אתרים
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
כיצד לשפר את המכירות
בניית אתר לכל הדפדפנים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתר בפייסבוק
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור