דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

הנעה לפעולה


אחת היכולות המוערכות ביותר אצל מנהיגים היא יכולת הנעה לפעולה – היכולת להניע אנשים ולהוביל אותם לקיים ולעשות פקודות ומעשים בהתאם לרצונותיהם. בעולם השיווק והמכירות, הנעה לפעולה משפיעה באופן ישיר כל כמות הלקוחות והמכירות של כל עסק. חנויות רבות מסתמכות על היכולת של אנשי המכירות שלה להוביל את הלקוחות הפוטנציאליים למכירה. התחרות העצומה בכל תחום מובילה לכך שאלו בעלי יכולת המכירה והנעה לפעולה טובים יותר – יצליחו לעשות יותר מכירות.

הנעה לפעולה הנעה לפעולה באינטרנט
באינטרנט הנושא הופך להיות אף יותר קריטי. כידוע, ישנם אתרים רבים באינטרנט שייעודם למכור מוצרים או שירותים מסוימים של חברות ועסקים. הבעיה נוצרת כאשר גולשים רבים מגיעים לאתר ואינם קונים בסופו של דבר. התחרות הרבה בין שלל אתרים שמתחרים על כל מילת מפתח, מובילה לכך שאתרים שאינם מניעים לפעולה – גם מוכרים פחות ומאבדים לקוחות לטובת המתחרים שלהם. הנעה לפעולה באינטרנט היא למעשה היכולת לשלוט באופן מדויק ומלא על הגולשים באתר שלכם, ולגרום להם לבצע את הפעולות שתדרשו מהם לעשות. נשמע קשה? בואו נלמד איך עושים את זה?

איך תעשו הנעה לפעולה באתר שלכם?
הנעה לפעולה הינה הכרחית עבור כל אתר שמעוניין למכור או להציע שירותים דרך האתר. לאתרים רבים צרכים שונים להם נדרשת הנעה לפעולה. האתרים ידרשו מהגולשים שלהם למלא פרטים אישיים , לשלוח צור קשר, למלא שאלונים, להתקשר, להוריד תוכנה ועוד..

היכולת להניע לפעולה מתבססת בעיקר על ה- GUI באתר שלכם.
GUI הוא ממשק המשתמש – החלק באתר אותו רואה הגולש. GUI מורכב מפרמטרים רבים שיניעו בסופו של דבר את הגולשים באתר שלכם לבצע את הפעולות הנדרשות מהם. המקום הראשון בו עליכם לתפוס את הגולשים שלכם הוא דף נחיתה באתר. דף נחיתה הוא הדף הראשון אליו מגיע הגולש. לרוב הגולש יגיע לאחר שחיפש מילת מפתח כלשהי במנוע חיפוש והגיע לאתר שלכם (אם באמצעות קידום אורגני או ממומן). על דף נחיתה להיות בנוי וערוך בצורה נכונה לקלוט את הגולש. דף הנחיתה חייב להתאים באופן מלא לתוצאות החיפוש. זאת אומרת שאם הגולש חיפש רכב מסוג פורד פוקוס והובלתם אותו לדף כללי באתר על אודות החברה- רוב הסיכויים שהגולש ילחץ על back ויעזוב את האתר. עלינו להוביל את הגולש אל דף העוסק באותו מוצר, המכיל כותרות מתאימות בליווי תמונות.

הנעה לפעולה באמצעות בניית מסלול גלישה באתר
אולי תתפלאו לשמוע אבל הגולשים שלכם צריכים שיגידו להם מה לעשות. באמצעות בנייה נכונה של האתר , תוכלו ליצור ציר ניווט דרכו יעברו הגולשים באתר שלכם. תוכלו לבנות את רצף העמודים , כשבתחתית כל עמוד יידרש הגולש למלא שדה מסוים וללחוץ למעבר לשלב הבא. כך אתם תקבעו לגולש באילו דפי נחיתה הוא יעבור באתר ואילו שדות יהיה עליו למלא. כל דף נחיתה חייב להיות מעוצב בצורה שתוביל את הגולש לרכישה. בראש כל עמוד עלינו לשתול את הכותרות המתאימות למילת החיפוש המבוקשת, לשלב תמונות ולצרף מעט תוכן מכירתי שיווקי. לצד אותו תוכן ותמונה עלינו לצרף אפשרות לרכישה – אם באמצעות מילוי פרטי אשראי, אם באמצעות השארת פרטים וכדומה. בתחתית העמוד (בחלק שאינו גלוי לעין ויש לגלול את העמוד בשביל להגיע אליו) תוכלו לשתול תוכן נוסף עבור קידום הדף במילת המפתח הרצויה.

בסופו של דבר , על מנת לייצר הנעה לפעולה מדובר בהמון ניסוי ותהייה. עליכם לערוך ניסיונות רבים של עיצוב , שינוי צבעים וכותרות עד שתמצאו את דף הנחיתה שיניע הכי הרבה גולשים לפעולה ויהפוך אותם ללקוחות האתר.
שיהיה בהצלחה..מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
פרסום בפיסבוק
בניית רשת חברתית
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחרי
בניית אתרים מקצועית
עיצוב אתר מסחר
בניית אתרים מעוצבים
בניית אתר תוכן
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית אתר לכל הדפדפנים
בניית אתרים שיניעו לפעולה
עיצוב אתרים קווים מנחים
Web 3.0 – הכיוון החדש
בניית חנות וירטואלית
בניית אתרים לחנויות
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור