דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

באנרים


באנרים הפכו בשנים האחרונות לאמצעי הפרסום הבולט ביותר בעולם האינטרנט. משמעות המילה באנר היא כרזה / מודעת פרסום. באנרים הם למעשה פרסומות הממוקמות באתרים שונים ברשת ותפקידם למשוך קהל גולשים מאתר אחד לאתר אחר. לבאנרים תומכים רבים וגם מתנגדים רבים - על אף שאין ספק שלבאנרים יש תרומה מכרעת במיתוג אתרים ועסקים , יש גם רבים שגורסים שבאנרים עלולים לפגוע ולייצר דחייה למותג שלנו בעקבות הצקות מרובות לגולשים.

באנרים ייעוד ומיקום באנרים
באנרים נועדו לפרסום אתר. הם ימוקמו באתרים שונים ברשת , בדרך כלל במקומות קבועים בחלק העליון / התחתון או בצידי המסך. באנרים יהיו לרוב בנויים על בסיס קבצי תמונה של פלאש או java script. על בסיס כל באנר תהיה מוצגת אנימציה כלשהי או קטע קול / וידאו שתפקידם למשוך את הגולשים להבחין בהם ולפעול בהתאם (הקלקה וכו'). ישנם גדלים שונים לבאנרים בהתאם למיקום המוקצה להם בכל אתר. תפקיד הבאנרים הנו למשוך את תשומת לב הגולשים אך לא להיות עיקר עמוד האינטרנט בו הוא נמצא. זו הסיבה שבאנרים יהיו לרוב בצורת רצועות דקות שלא תופסות מקום רב.

סוגי באנרים וההבדלים ביניהם:

סוגי באנרים נחלקים קודם כל לפי העיצוב בו הם בנויים: ההבדלים בין באנרים יכולים להיות על בסיס התוכן הקיים בהם ועל בסיס פורמט העיצוב שלהם – כאשר הפורמטים הבולטים הם באנרים פאסיביים המציגים תמונה שאינה משתנה (jpg, gif) ובאנרים דינאמיים על בסיס קבצי flash ו- java script שיציגו תמונות מתחלפות ועיצוב מושקע ואטרקטיבי יותר.

תשלום על באנרים:
בחירת סוג הבאנר תיקבע על פי מודל התשלום. התשלום על באנר מתבצע לפי מספר מודלים אפשריים: Cpm – מודל תשלום זה מעניק תשלום על כל 1000 חשיפות גולשים לבאנר. מודל זה טוב בעיקר עבור קמפיין פרסום שנועד ליצור חשיפה גבוהה ומיתוג למוצר. בפרסום מסוג זה אין חשיבות לכמות ההקלקות על הבאנר והעיקר הוא החשיפה של גולשים לבאנר – פרסום להמונים. CPC – מודל תשלום לפי הקלקות על הבאנרים. על כל הקלקה יחויב המפרסם בתשלום. מודל זה מתאים לקמפיין תשלום שעוסק במכירות. קמפיין זה אינו דורש חשיפה גבוהה יותר למותג אלא מכירות גדולות יותר. באנר שנועד לעודד הקלקות חייב להיות מושך ומסקרן ללקוח. הוא צריך לכלול שימוש בצבעים מושכים וכותרת מעניינת ושיווקית – שימשכו את הגולש ללחוץ על הבאנר ולראות מה מצפה לו מעבר.. ישנם באנרים בעלי קוד מתחלף , בהם משתנה בכל זמן המודעה המוצגת. באנרים אלו אופייניים בעיקר לאתרים בהם מפורסמות פרסומות של תוכניות שותפים , שנדרש לשנות ולעדכן באופן שוטף.

חשיפות והקלקות על באנרים:
רבים גורסים שהצלחתם של באנרים מזערית היות ובאנרים מייצרים אחוז הקלקות קטן. בכל הנוגע לפרסום בבאנרים חשוב להבין, שבאנרים אמנם לא מייצרים הקלקות רבות – (לפי מחקרים אחוז הקלקה על באנרים בישראל הנו בסביבות ה- 15%), אך לבאנרים יש תפקיד משני וחשוב יותר. תפקידם העיקרי של באנרים הוא חיזוק והגדלת החשיפה למותג. ככל שתפרסמו יותר באנרים ויותר גולשים ייחשפו למותג שלכם – כך הוא גם ייכנס לתודעה שלהם ויהפוך למותג חזק יותר. על מנת לקבל יותר הקלקות חשוב לנו להבין גם את הראש של הגולשים – מצד אחד חשוב לפרסם ולהציג את הבאנר שלנו, מצד שני אל עלינו להגזים בחשיפה יתר שעלולה לגרום ליצירת תחושת אנטגוניזם על ידי הגולשים למותג – דבר שיעשה יותר נזק מתועלת.

שלבי פרסום באנרים באינטרנט

• בנייה ועיצוב של באנר והגדרת מטרה: בנו ועצבו את הבאנר שלכם בהתאם לייעוד שלו. האם הייעוד שלכם חשיפה גבוהה יותר? האם הייעוד שלכם הגדלת מכירות? עליכם לעצב את הבאנר לפי המסר שהוא אמור להעביר. המסר חייב להיות מהיר ובולט.

• הגדירו תקציב פרסום: עליכם לקבוע את מודל התשלום cpm/cpc ולהגדיר את התקציב החודשי שלכם לפרסום.

• בחירת שטחי פרסום: השלב הבא הוא מציאת האתרים בהם תפרסמו את הבאנר. כאן הגישה צריכה להיות מעורבת – מצד אחד אתם רוצים אתרים עם תנועת גולשים גבוהה ומצד שני אתם רוצים אתרים עם תנועת גולשים ממוקדת – שקשורה למוצר שלכם ויכולה למצוא אותו רלוונטי עבורה. עליכם לאתר את שטח הפרסום הטוב ביותר עבורכם בתוך כל אחד מהאתרים (עמוד הבית / בחלק העליון של המסך וכד').

• דף נחיתה באתר שלכם – דף הנחיתה הוא הדף אליו יגיעו הגולשים שיקליקו על הבאנר. הדף חייב להתאים למסר של הבאנר על מנת שיוביל את הגולשים לפעולה לה נדרשו. במידה והדף לא יהיה רלוונטי איבדתם את הגולש ואת הכסף שהושקע בו.


מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
עיצוב אתר מסחר
בניית אתר מסחרי
בניית דפי נחיתה
בניית רשת חברתית
בניית אתרי פלאש
בניית אתר לרואי חשבון
נגישות באתרי אינטרנט
בניית אתר מכירות
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתרים לחנויות
כיצד לשפר את המכירות
בניית אתר לכל הדפדפנים
קידום אתרים דרך רשתות
עיצוב אתרים קווים מנחים
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור