דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

שילוב קוד חיצוני באתרים


מהפיכת המידע הובילה למצב בלתי אפשרי בו כל גולש שואב מידע ותכנים רבים באופן סימולטאני מאתרים רבים ושונים. ריבוי המידע פשוט אינו מאפשר לכל אתר לטפל בכל הנושאים , דבר ששולח את הגולש לסרוק ולבדוק מספר אתרים במקביל, בחיפוש אחר מידע. על מנת להתמודד עם הבעיה , החלו אתרים רבים לשאוב מידע ושירותים מאתרים אחרים ברשת – ובכך לנסות לספק לגולש את כל אשר הוא חפץ בו.

שילוב קוד חיצוני באתרים השיטות הבולטות והפופולאריות ביותר למשיכת תכנים ומידע ברשת הנן באמצעות שילוב קוד חיצוני באתרים. משיכת קוד חיצוני לאתר נעשית באמצעות שלוש שיטות עיקריות: RSS, IFRAME, XML.

שיטות שילוב קוד חיצוני באתרים:

RSS
RSS הוא תקן בינלאומי להפצת תכנים ברשת. הכוונה היא למשיכת קוד חיצוני השואב תכנים באופן קבוע מאתר מסוים, מה שנקרא גם בשם ערוץ תוכן. דוגמאות בולטות למשיכת RSS הן משיכת תוכן מאתרי בלוגים , משיכת תוכן מאתרים מקצועיים (אתרי חדשות, אתרי אקדמיה, אתרי ספורט וכדומה). אתרים רבים מציעים שירות RSS לעדכונים מהאתר שלהם. כך גולש שביקר באתר ואהב את התכנים שהוא ראה, יכול להירשם ל- RSS מהאתר ולקבל באופן שוטף עדכון בכל פעם שעלתה ידיעה חדשה באתר. משיכת RSS מציגה את כותרת הידיעה ותאור קצר של מספר משפטים ראשונים – כך שבלחיצה על הכתוב – תוכלו לעבור ישירות לאתר המקור. את תוכן ה- RSS שמשכתם, תוכלו לשתול כקטע קוד ולהציג את אותו תוכן באתר שלכם. כך האתר המקורי מקבל קישור קבוע מהאתר שמושך ממנו את המידע, והאתר המושך יכול להציג תכנים נוספים שמתעדכנים באופן שוטף.

IFRAME
IFRAME הוא פלא אינטרנטי שמאפשר להציג חלקים שלמים מאתרים אחרים בתוך האתר שלכם. באמצעות IFRAME ניתן לשאוב קטעי עמודים שלמים ולהציגם כחלק אינטגראלי באתר שלכם. העמוד המוצג בתוך ה- Iframe למעשה אינו ממוקם בתוך האתר שלכם. האתר שלכם רק פותח חלון בתוכו שמציג את אותו מקטע. כך שלמעשה לא מדובר כאן בגניבת תוכן (כיוון שמציגים למעשה אתר אחר ואם לוחצים על אותו Iframe מגיעים לאתר המקור. שירותי IFRAME טובים להצגת עדכונים שוטפים כדוגמת תוצאות משחקי ספורט, עדכוני מזג אוויר וכדומה.. חשוב להבין – Iframe הוא משיכת קוד חיצוני מאתר אחר – המידע מוצג על בסיס חלון בתוך האתר שנותן הצצה ומציג עמוד מאתר אחר. שדות קוד של Iframe: לינק, שם לדף, תאור, מידות Iframe (אורך ורוחב), הגדרת מסגרת ותוכן נגלל.

Xml
xml היא שפת קוד שדרכה ניתן להציג נתונים ומידע באינטרנט. למעשה מדובר בדרך לאחסון נתונים בתוך תגים שדומים לתגי HTML. השפה נחשבת לפופולארית במיוחד עד כדי ששפת asp.net פותחה על בסיסה. השפה בנויה על בסיס תגיות ששומרות מידע, דבר שמאפשר נגישות לשליפת המידע והצגתו באתרים שונים בהמשך. משיכת קוד חיצוני של XML לאתר אופיינית בעיקר למשיכת מידע מבסיס נתונים (מסד טבלאי). שילוב קוד חיצוני של XML באתר יכול להציג לכם מידע רב שמתעדכן מאתרים אחרים החל ממשיכת שער הדולר היומי , עדכון שערי מניות וכדומה.

מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
עיצוב אתר מסחר
בניית אתר מסחרי
בניית דפי נחיתה
בניית רשת חברתית
בניית אתרי פלאש
בניית אתר לרואי חשבון
נגישות באתרי אינטרנט
בניית אתר מכירות
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתרים לחנויות
כיצד לשפר את המכירות
בניית אתר לכל הדפדפנים
קידום אתרים דרך רשתות
עיצוב אתרים קווים מנחים
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור