דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

הפצת ניוזלטר


אתרים רבים אינם ממשים את הפוטנציאל המלא שלהם. גם אם האתר מקודם בגוגל, צריך לדעת מה לעשות עם הגולשים כשהם נכנסים לאתר שלנו. גולשים רבים מגיעים לאתרים שאינם בנויים בצורה שונה להמשך התקשרות. הדרך הנפוצה והקבועה להמשך התקשרות עם גולשים באתר הנו באמצעות טופס צור קשר שממוקם בכל אתר.

הפצת ניוזלטר כבעלי אתרים אתם זקוקים לשיטות נוספות לאיסוף לקוחות. במידה וגולש הגיע לאתר שלכם, מטרתם היא להפוך אותו ללקוח פעיל של החברה שלכם. אחת הדרכים הטובות לעשות זאת כיום היא באמצעות שירותי ניוזלטר.

ניוזלטר
ניוזלטר הוא למעשה עלון חדשותי שלרוב יופץ ללקוחות החברה במועדים קבועים – אחת לשבוע / אחת לחודש / אחת לרבעון וכדומה. ניוזלטר הוא קודם כל מכתב חדשותי שנועד לעדכן את לקוחות החברה בפעילויות החברה, מוצרים חדשים, מבצעים ללקוחות ועוד. היתרון הגדול של ניוזלטר, הוא שהוא מייצר מאגר שירות לקוחות לאתר שלכם. באמצעות הרשמה לניוזלטר , אתם מבטיחים לקוח שמקבל מכם באופן שוטף עדכונים ומסרים שיווקיים. ניוזלטרים רבים נבנים ומעוצבים כדפי נחיתה שיווקיים, שייעודם העיקרי לעודד ולהגביר מכירות למוצרי החברה. על כן עבודה על ניוזלטר לרוב תעשה על ידי אנשי מקצוע מתחומי עיצוב וקופירייטינג. ניוזלטר יכול להיות מופץ בתור דף נחיתה באינטרנט או כדף פיזי שיישלח לתיבות הדואר של הלקוחות.

הפצת ניוזלטר – השחקנים הבולטים:
גם בעולם וגם בארץ קמו כמה חברות בולטות שמספקות שירותי ניוזלטר לאתרים.

בארץ ישנן מספר חברות בולטות:
רב מסר – מערכת הדיוור האלקטרוני של ד"ר רוני הורוביץ, מומחה לשיווק באינטרנט, מציעה שירותי הפצת ניוזלטר על בסיס מערכת ייעודית – רב מסר. המערכת מאפשרת לטעון מראש תכנים ולקבוע מועדים בהם יישלחו ללקוחות. המחירים נעים לפי גודל רשימה מקסימאלי ונפח דיוור חודשי מקסימאלי. טווחי המחירים מתחילים מ- 100 ₪ לחודש ועד 550 ₪ לרשימה של 20,000 גולשים עם נפח דיוור מקסימאלי של 120,000 ניוזלטרים. ITnewsletter – חברה נוספת המספקת שירותי הפצת ניוזלטר. המערכת כוללת אפשרויות ניטור ומעקב רבות, ביניהן בדיקה מי קרא את הניוזלטר וכמה פעמים הוא קרא אותו. בנוסף ניתן לעשות ניהול קבוצות שונות של נמענים, טעינת רשימות באמצעות קבצי excel פשוטים, כלים לניהול ובניית ניוזלטר, טפסי רישום להוספת ניוזלטר באתר, יצירת ניוזלטר עם פנייה אישית ועוד.. חברות בולטות נוספות: הדוור, ניוזלטר בע"מ. חברות אלו פועלות גם הן באותה המתכונת. טווחי המחירים נעים מ- 150 ₪ ועד 1000 ₪ בחודש לרשימה של 50000 הודעות.

איך זה מסתדר עם חוק הספאם?
מאז שנכנס חוק הספאם בכנסת, השתנו היכולות לשלוח דואר שיווקי לכל אחד. החוק המחמיר אוסר עלינו לשלוח דואר שיווקי אלא לאדם שנתן אישור לכך בכתב. לרוב האישורים נלקחים באמצעות השארת פרטים באתר, נייר חתום וכדומה. במידה ולקוח רכש בעבר מהאתר שלכם הוא נחשב לחלק מרשימת הלקוחות שלכם ואתם רשאים לשלוח לו ניוזלטר. כל דואר מחויב להיות מלווה במילה פרסומת ולאפשר ללקוחות לסמן שאינם ברצונם להיות חלק מרשימת התפוצה של הניוזלטר יותר. אל תתעסקו עם זה - על כל תביעה קטנה תידרשו לשלם 1000 ₪ לפחות.

חברות הניוזלטר המובילות מבטיחות ללא הרף שהמערכת שלהם עובדות בהתאמה לחוק הספאם ומאפשרות שינוי רשימות, שמירה על אסמכתאות של לקוחות ותוספת אפשרות ללקוחות להוצאה מרשימות התפוצה.

איך תצרפו משתמשים לרשימת התפוצה שלכם?
בשום פנים ואופן אסור לרכוש רשימות תפוצה. אם תתפסו תשלמו קנס גבוה יותר. צירוף אנשים לרשימות תפוצה יכול להיעשות גם בדרכים חוקיות: ייצרו אתר תוכן מעניין ואטרקטיבי לגולשים, שלבו טיפים וערך מוסף שייצר רצון לביקור חוזר באתר אצל הגולשים. טופס צור קשר מאפשר לכם לצרף גולשים נוספים לרשימת התפוצה שלכם ועוד..

מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית רשת חברתית
רשת אתרים
אפיון אתר אינטרנט
בניית אתרים מקצועית
בניית אתרי פלאש
בניית אתר לרואי חשבון
בניית אתר מסחרי
בניית אתר מכירות
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
כיצד לשפר את המכירות
בניית אתרים ועיצוב אתרים
בניית אתר בפייסבוק
קידום אתרים דרך רשתות
עיצוב אתרים קווים מנחים
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור