דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

חווית המשתמש באתר מסחר


אחת הבעיות הגדולות ביותר של אתרים, בדגש על אתרי מסחר – היא חווית המשתמש או במילים אחרות חווית הגלישה של המשתמשים והגולשים באתר. כשיש היצע כל כך גדול של אתרים, בפרט של אתרי מסחר, קשה לנו למצוא אתר מסחר ייחודי וטוב ועלינו לגרום לגולשים להתחבר דווקא לאתר שלנו. הסוד הגדול הוא אותו סוד שגוגל תמיד מחפשת - הנאה לגולשים. ככל שלגולשים שלכם תהיה חוויה גדולה יותר בגלישה באתר שלכם, כך הם ירצו להישאר בו יותר ולחזור אליו פעמים נוספות. איך גורמים לחוויה גדולה יותר של גולשים באתרי מסחר?

חווית המשתמש באתר מסחר קצת נתונים שחשוב שתדעו: זמן העזיבה הממוצע של אתר מרגע הכניסה אליו עומד על 6 שניות בקירוב (הזמן הולך ומתקצר ממחקר למחקר). קרוב ל- 90 אחוז מהגולשים באתרי מסחר אינם שבעי רצון מחוויית הגלישה שלהם ונתקלים בבעיות גלישה רבות במהלך רכישת מוצרים. לפחות מחצית מהם טוענים שבעיות שנגרמות להם בעת רכישה באתרים , לרוב יגרמו להם לפנות לאתר מתחרה. רובם גם יטרחו לציין ולהתלונן על כך לחבריהם בפייסבוק ובכך יגרמו לדעת קהל שלילית על אותו אתר. אז איך בכל זאת ניתן לתת מענה לרצון הגובר לרכישות באינטרנט? איך ניתן להימנע מאותן חוויות גולשים שליליות שיזיקו לאתר ולמותג שלנו ויפגעו במכירות?

טיפים לשיפור חווית המשתמש באתר מסחר:

GUI: gui – graphical user interface או בעברית – ממשק משתמש גרפי. Gui הוא הדרך שלנו להפוך את החיים של הגולשים באתר שלנו לקלים יותר. השקיעו מעט מחשבה בתהליך של עיצוב אתרים גרפי. בעזרת ממשק משתמש גרפי ניתן לעצב אתר פשוט, נוח, עם צבעים וכפתורים בולטים, עיצוב מינימליסטי שבונה מסלול גלישה לגולש בעת רכישת מוצרים ומפנה אותו משלב לשלב בצורה נוחה וקלה. ה- GUI שלכם חייב להיות מתוכנן בצורה נוחה ולכלול עזרים וקיצורי דרך, תוך מתן חיווי לגולש בכל שלב בו הוא נמצא.

פשטות: אל תקשו על הגולשים באתר שלכם בעת רישום למערכת או בעת פתיחת כרטיס משתמש. אתרים רבים מקשים על הגולשים במילוי טפסים ארוכים, לא נוחים ולא ברורים שגורמים לגולש קושי רב ורצון לעזוב את האתר. במקום ליצור סיסמאות ושמות משתמשים יותר פשוט לבצע את תהליך הזיהוי לפי כתובת המייל של הגולש. כמו כן מומלץ להדגיש שדות חובה מתוך הטופס. פעמים רבות הגולשים מתמרמרים לאחר שמילאו את כל הפרטים ואז הם מוחזרים לאחור כיוון ששכחו למלא פרט מסוים. הדגישו והבליטו את השדות שחייבים למלא.

מסלול רכישה: בנו מסלול רכישה לגולשים בעת קניית מוצר. צרו גישה ומסלול ברור שמעביר את הגולש מעמוד לעמוד במהלך מילוי הפרטים. אל תעמיסו יותר מדי פרטים בכל עמוד. וודאו שבכל סיום עמוד יש הפניה מודגשת להמשך התהליך. בכל שלב סמנו לגולש באיזה שלב הוא נמצא וכמה שלבים נוספים עליו לעבור. את סיום הרכישה סיימו בעמוד אישור הזמנה ודף תודה.

FAQ'S: הקלו על הגולשים שלכם – צרפו דף שאלות גולשים נפוצות. צרפו מענה לשאלות שהגולשים צפויים להיתקל בהם במהלך גלישה באתר.


מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתרים שעובדים בשבילך
בניית אתרים עם ממשק נכון
בניית אתרים למוסדות חינוך
החלפת קישורים
בניית אתר מסחרי
בניית אתרים מקצועית
שיווק אתרים ברשתות
חברות קידום אתרים
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
כיצד לשפר את המכירות
בניית אתר לכל הדפדפנים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתר בפייסבוק
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור