דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

דפדפנים חדשים


המאבק והתחרות העצומה שמתפתחת בשנים האחרונות בין סוגי דפדפנים , הופכת את השוק להרבה יותר מעניין – דבר שכמובן הגולשים מרוויחים ממנו , אך בד בבד חברות בניית אתרים ובעלי אתרים סובלים רבות מהצורך להתאים כל אתר לכל דפדפן.

דפדפנים חדשים עד לפני כמה שנים זה היה קל ופשוט. בכל התקנה של windows היה אוטומטי מותקן דפדפן explorer וכולם היו מרוצים. עד היום דפדפן אקספלורר מחזיק בנתח השוק הגדול ביותר , שעדיין עומד על למעלה מ- 50% מהגולשים ברחבי העולם. (נכון לשנת 2010). אך בשנים האחרונות השוק נפתח לרווחה וכיום מכיל כבר עשרות דפדפנים שונים. שניים מתוכם מאיימים ונוגסים נתח משמעותי מאקספלורר: מוזילה פיירפוקס וגוגל כרום.

המספרים היום מדברים על צמצום משמעותי – דפדפן פיירפוקס כבר מחזיק בנתח שוק של למעלה מ- 30% וגוגל כרום שהצטרף אלינו רק בשנתיים האחרונות , עולה בקצב מהיר ומתייצב כבר על קרוב ל- 12% מהגולשים נכון לשנת 2010. לצד דפדפנים אלו חובה להזכיר את ספארי של אפל, שמחזיק אף הוא באחוזים בודדים של קהל הגולשים שגולש בסלולארי. מספר גולשים אלה הולך וגודל ואנו עדים לשימוש גדול יותר בדפדפן ספארי.

סקירת דפדפנים בולטים:


גוגל כרום: גוגל לא יכלו להרשות לעצמם להישאר מחוץ לתחרות ופיתחו את הדפדפן המהיר יותר וה"רזה" ביותר. הדפדפן של גוגל, בדומה לדף הבית של גוגל, מתהדר בעיצוב מינימאלי ופשוט שמקל על חווית הגלישה ומהירות הגלישה. בדפדפן כרום אין שורת משימות או אייקונים – יש רק שורת כתובת (שמשמשת גם כשורת חיפוש בגוגל), וכפתורים בסיסיים לניווט בין הדפים. כאשר כל יתר הפונקציות מרוכזות בשני כפתורים בלבד – שפותחים תפריט אפשרויות נוסף. היתרון הגדול ביותר של גוגל כרום הוא המהירות שלו – בשל העובדה שכל פתיחת טאב פותחת תהליך חדש שלא משפיע על תהליך קודם.

מוזילה פיירפוקס: מוזילה פיירפוקס הוא דפדפן קוד פתוח, שנחשב לדפדפן המועדף והטוב ביותר עבור מפתחים ואנשי אינטרנט. הגרסה הראשונה של פיירפוקס שוחררה ב- 2004 ומאז הספיקה לעבור עדכונים רבים שכללו: שיפורי הגנה ופרטיות על הגולשים בדפדפן, תיקוני אבטחה, תמיכה בתגי וידאו ואודיו (בהתאם לתקן HTML 5 החדש), שיפור ממשקים, הוספת ערכות נושא ועיצובים והוספת plug-in נוספים. היתרון המשמעותי ביותר של פיירפוקס הוא התמיכה המלאה שהוא מאפשר בהתקנים והרחבות עבור הגולשים שלו. התוספים (plug-ins) של פיירפוקס משמשים לשלל תחומים כגון קידום אתרים, בניית אתרים ועבור מעצבי אתרים, מזג-אוויר, בדיקת תקני קוד, בדיקת פרצות אבטחה ועוד.. כמו כן ידוע פיירפוקס כחוסם פרסומות נהדר – מה שמוסיף לחוויית הגלישה בדפדפן. הגרסה הרביעית של פיירפוקס , שעתידה לצאת ב- 2011, צפויה להיות דומה יותר לגוגל כרום ולהיות מהירה יותר.

אינטרנט אקספלורר: נדמה שעם הפריצה של כרום ופיירפוקס, נותר אקספלורר קצת מאחור. הגולשים מצביעים ברגליהם ועוזבים בהמוניהם את הדפדפן שנחשב לוותיק בענף. הגרסאות האחרונות של אקספלורר לא סיפקו את הגולשים , בלשון המעטה, ואף יצרו אנטגוניזם נרחב אצל קהילת האינטרנט שהייתה צריכה להתאים את עצמה בכל פעם מחדש לשינויים שהחדירה מייקרוסופט בדפדפן. בעוד הדפדפנים החדשים הפכו את הגלישה לקלה ונוחה יותר, דווקא אקספלורר המשיך להמציא את הגלגל בכל פעם מחדש – דבר שיצר בעייתיות וסלידה מהדפדפן הוותיק. ב- 2009 הוציאה מייקרוסופט את אקספלורר 8 לאחר שאקספלורר 7 הוגדר כמפלה עבור מייקרוסופט. אקספלורר 8 לדעת רבים הוא אכן טוב יותר מהגרסאות הקודמות, אך עדיין לא מצליח להחזיר את הצורך בשימוש בדפדפן. דווקא הגרסה התשיעית של אקספלורר, שגרסת הבטא שלה יוצאת ממש בימים אלה, נראה כבעל יכולת להחזיר עטרה ליושנה ולהחזיר חלק מהגולשים לשימוש באקספלורר. הגרסה החדשה תומכת בתקני HTML 5 ומעוצבת בצורה נוחה יותר , כשבדומה לכרום גם בדפדפן זה ניתן לערוך חיפוש מתוך שורת הכתובת. בשונה מאקספלורר 8, אקספלורר 9 נראה מהיר יותר, אך עדיין לא מגיע למהירות של כרום.

לפני סיום, כמה מילים על ספארי. ספארי, הדפדפן שלא אפל, מבוסס אף הוא על תוכנת קוד פתוח והוא נחשב לדפדפן מהיר מאוד. ספארי מוכר לכולנו בשל השימוש שלו במכשירי האייפון של אפל. ב- 2010 שוחררה גרסת ספארי 5 שמאפשרת גלישה וקריאה נוחה יותר של תוכן באינטרנט ושיפור מהירות הגלישה. בנוסף מאפשר ספארי לגלוש בעזרת לשוניות שונות וסימניות ולשלב מנוע חיפוש של גוגל. כמו כן מאפשר ספארי לחסום פרסומות וחלונות קופצים – לשיפור חווית הגלישה.

כמו שזה נראה כרגע, גוגל כרום ומוזילה פיירפוקס ימשיכו ויתפסו נתח משמעותי על חשבון אקספלורר. ספארי ודפדפנים נוספים לשימוש בסלולר ימשיכו ויתפסו תאוצה אף הם.

מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתרים מקצועית
בניית אתרי פלאש
בניית אתר לרואי חשבון
בניית אתר מסחרי
עיצוב אתר מסחר
השפעת זמן טעינת האתר
נגישות באתרי אינטרנט
בניית אתר מכירות
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתרים או עיצוב
קידום אתרים דרך רשתות
בניית אתרים שיניעו לפעולה
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור