דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

כתובות IP שונות לצורך SEO


תהליך בניית אתר מורכב משלבים רבים, בהם בניית קוד האתר, עיצובו , הזנת תכנים לאתר וכמובן קידומו בגוגל. אלמנט חשוב נוסף בכל הקשור לבניית אתר ולהעלאתו לרשת הוא נושא אחסון האתר. אחסון אתרים הוא השירות המשלים לבניית האתר. לאחר שבנינו אתר עלינו להעלות אותו לרשת האינטרנט העולמית. דבר זה נעשה באמצעות אחסון האתר שלנו על גבי שרת שנמצא בחוות שרתים כלשהי בארץ או בעולם. מנועי החיפוש נוהגים לפקוד ולבקר פעמים רבות בחוות שרתים השונות שפזורות ברחבי העולם וכך מתאפשרת עבורם הנגישות לאתרים השונים המאוחסנים בכל שרת.

כתובות IP שונות לצורך SEO כמה פרמטרים חשובים בכל הקשור לאחסון אתרים:

בבחירת חברה לאחסון אתרים עליכם לבדוק כמה נקודות חשובות:
1. נפח – כמה נפח אחסון תקבלו לאתר שלכם.
2. כמות תעבורה – כמה תעבורה תוכל לפקוד את האתר שלכם.
3. יכולות מערכת – סטטיסטיקות, נוחות בתפעול מערכת שליטה, מספר תיבות דוא"ל.
4. מיקום קהל היעד של האתר
5. תמיכה טכנית – כיצד תקבלו תמיכה לאתר ובאילו שעות.

אחסון אתרים SEO
אחד הפרמטרים החשובים ביותר באחסון אתר הוא חשיבותו בקידום האתר בגוגל. מסתבר שלאחסונו של אתר השפעה רבה על קידומו ברשת. השיקול הראשון שעלינו לעשות הוא מיקומו של השרת. במקרה זה מומלץ לאחסן את האתר שלנו במקום בו מצוי קהל היעד שלנו. לדוגמה אם קהל היעד העיקרי של האתר הוא בארה"ב – מומלץ ששם נאחסן את האתר שלנו – זה גם ישפיע על קידום האתר באותו אזור.

כתובות IP שונות לצורך SEO
מדד חשוב באחסון SEO הוא שימוש בכתובות IP שונות לאחסון אתרי החברה. כל אתר באינטרנט הוא בעל כתובת IP הבנויה מ- 4 חלקים (class) – A.B.C.D. כתובת IP היא למעשה מספר שמשמש לזיהוי של מחשב או אתר. כתובת תראה למשל כך: 99.159.221.237. במקרה זה המספר 159 מתאר את class B והמספר 221 מתאר את class C וכן הלאה. במידה ואנו מחזיקים במספר אתרים ישנה חשיבות מכרעת האם הם מאוחסנים באותו CLASS. אחת הבעיות שנוצרות במהלך רכישות חבילות אחסון אתרים מאותה חברה – היא הסבירות הגבוהה שנקבל כתובות IP מאותו CLASS. ברגע ששני אתרים שלנו מקשרים אחד לשני והם נמצאים על אותו CLASS , זה אומר שאתרים נמצאים על אותה קבוצה של שרתים ודבר זה עלול לציין למנועי החיפוש שמדובר ברשת של אתרים – וכך למעשה לגרום לנזק לקידום האתר ואף לעונשים מגוגל. אותם אתרים שיקשרו קישורים אחד לשני, ייתפסו על ידי גוגל כרשת אתרים וחוזק הקישורים לקידום ייחלש משמעותית. הדרך להתמודד עם זה הייתה רכישת חבילות אחסון ממספר חברות אחסון שונות ובכך להגן על האתרים שלנו ולהגדיל את כוחם של הקישורים ביניהם. הבעיה נוצרה בקושי לתחזק מספר חבילות אחסון בחוות שרתים שונות עם ממשקי ניהול שונים. בשנים האחרונות מוצע פתרון טוב יותר במסגרת אחסון SEO. לפי פתרון זה, ניתן לרכוש חבילת אחסון שמספקת לכל אחד מהאתרים שלנו IP ייחודי מ- CLASS C שונה.

אחסון עם תמיכה בקבצים בעברית
פרמטר נוסף באחסון המשפיע אף הוא על קידום האתר שלנו ברשת, הוא אחסון של דומיינים וקבצים בעברית. וודאי כבר הבחנתם בדומיינים רבים בעברית ברשת, ובכתובות דפים פנימיים שגם הם בעברית. נושא זה תורם רבות לקידום האתר במילות המפתח המצוינות בשמות הקבצים והעמודים באתר. אחד הדברים החשובים שעלינו לבדוק בחברת האחסון שלנו הוא נושא הפרוטוקולים והשפות שהשרתים בהם האתר שלנו מאוחסן תומכים בהם. למשל אתרים בהם נדרש בסיס נתונים או אתרים שצריכים לעבוד עם שפות PHP וכדומה, נדרשים ליכולות שרתים שונות מאשר אתרי HTML רגילים. אלמנט חשוב נוסף הוא הנושא של תמיכה בקבצים בעברית. מסתבר שלא לכל שרת יש את היכולות לזהות ולהבין כתובות דפים בעברית – והדבר עלול לגרום לחוסר גישה ויכולת להגיע לדפים אלה באתר. וודאו שהשרת בו האתר שלכם מאוחסן , אכן מספק עבורכם תמיכה לכל רבדי האתר שלכם כולל תמיכה בקבצים בעברית בעת הצורך. שרתים בחו"ל לרוב לא יעניקו תמיכה מסוג זה. מערכת ההפעלה שמותקנת בשרת חייבת להיות בעלת תמיכה בעברית – אחרת לא תוכלו להגדיר שמות קובץ בעברית.

מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתר לרואה חשבון
מסחר אלקטרוני לעסקים
השפעת זמן טעינת האתר
בניית אתרים מקצועית
בניית אתרי פלאש
בניית חנות וירטואלית
נגישות באתרי אינטרנט
בניית אתר מסחר
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתרים ועיצוב אתרים
קידום אתרים דרך רשתות
Web 3.0 – הכיוון החדש
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור