דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

יצירת הנעה לפעולה


האינטרנט הוא מאגר תכנים אדיר אליו מצטרפים בכל יום אתרים חדשים. מנועי החיפוש סורקים באופן שוטף ומצרפים דפים חדשים משלל אתרים לרשת לאינדקס שלהם. בין כל הדפים באינדקס נוצרת תחרות אדירה על הדירוג והמיקומים של כל אתר במנועי החיפוש, כשהדרכים העיקריות לזכות בחשיפה מתבטאות בהופעה ודירוג במנועי החיפוש, קידום באמצעות פרסום מודעות ממומנות ונוכחות קבועה בשלל רשתות חברתיות, פורומים ובלוגים ברשת. אך קידום ומיתוג ברשת לבדו אינו מייצר כסף לבעלי האתר. על מנת להפוך את האתר שלנו למכונה כלכלית משומנת, עלינו לחדד בדפי האתר פרמטר מסוים חשוב במיוחד – יצירת הנעה לפעולה.

יצירת הנעה לפעולה החשיבות של יצירת הנעה לפעולה
מהי הנעה לפעולה? כמה שזה יישמע מוזר לחלקכם, את הגולשים באתר שלנו צריך להפעיל ולהגיד להם בדיוק מה הם צריכים לעשות ומה אנו מצפים מהם. החשיבות של יצירת הנעה לפעולה חשובה לאין ערוך , בעיקר בשל ההיצע הרב של אתרים ברשת והכמות הגדולה של מתחרים בכל נישה. על כן, על מנת להפוך את הגולשים באתר שלנו ללקוחות – עלינו לגרום להם לבצע פעולות מסוימות. הנוכחות של גולשים באתר חייבת להותיר בהם חותם ורושם ראשוני שיגרום להם להשאיר פרטי התקשרות עם האתר ולחזור לביקורים נוספים.

הנעה לפעולה בדף הבית
אחד המקומות החשובים ביותר לעשות הנעה לפעולה הוא בדף הבית של האתר. דף הבית הוא דף הנחיתה העיקרי של האתר ומרבית הגולשים יפגשו אותו בכניסתם לאתר בפעם הראשונה. הסטטיסטיקות מדברות על פרק זמן של 6 שניות מהרגע בו נכנס גולש לאתר ועד שהוא בוחר לעזוב אותו. זה אומר שיש לנו 6 שניות לגרום לגולש להבין שהוא הגיע למקום הנכון ולמשוך אותו פנימה לדפי האתר. הדרך לעשות זאת היא באמצעות הנעה לפעולה. הנעה לפעולה מורכבת מעיצוב נכון ומושך, לצד שימוש בכותרות וטקסט שיווקי. העיצוב והטקסט בדף הבית חייב להיות ברור ולגרום לגולש להבין שהוא הגיע למקום הנכון. בנוסף עלינו להניע את הגולש לפעולה וליצור עבורו מסלול ניווט וגלישה באתר. דף הבית חייב להכיל כותרת אטרקטיבית המורכבת ממילות מפתח, טקסט שיווקי מכירתי, תמונה מתאימה והנעה של הלקוח לפעולה באמצעות טופס צור קשר או הפניה לדף נחיתה אחר באתר.

הנעה לפעולה בדפי נחיתה
דף נחיתה הוא כל דף באתר שיש לו ייעוד כלשהו. דף נחיתה יכול לבקש מהגולשים להשאיר פרטי התקשרות בעזרת טופס צור קשר, להירשם לניוזלטר או לקורס, להוריד תוכנה או לרכוש את מוצרי ושירותי החברה. הנעה לפעולה בדפי נחיתה מבוססת במקרים רבים על ניסוי וטעייה. קשה להסביר בדיוק מה גורם לגולשים ללחוץ יותר על מודעות מסוימות – אבל דבר אחד בטוח – לוקח זמן עד שמגיעים לנוסחה המנצחת. דפי נחיתה רבים עוברים שינויים וניסיונות רבים של שינוי כותרות, תמונות, מיקום אובייקטים ושלל פרמטרים נוספים עד שהם מגיעים לדף הנחיתה האופטימאלי שגורם להמרות מרובות.

מילים שיוצרות הנעה לפעולה:
צרו קשר עכשיו. פנה אלינו לייעוץ עוד היום, לחץ כאן והורד את התוכנה. כמו כן חשוב ליצור מסלול ניווט לגולש ולתת לו פידבק בין המסכים השונים. במידה וגולש משאיר פרטים או רוכש מוצר, חשוב ללוות אותו ולתת לו חיווי באיזה שלב בתהליך הוא נמצא.מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתר לרואה חשבון
מסחר אלקטרוני לעסקים
השפעת זמן טעינת האתר
בניית אתרים מקצועית
בניית אתרי פלאש
בניית חנות וירטואלית
נגישות באתרי אינטרנט
בניית אתר מסחר
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתרים ועיצוב אתרים
קידום אתרים דרך רשתות
Web 3.0 – הכיוון החדש
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור