דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

עיצוב אתרים מגמות חדשות


האינטרנט נחשב כיום לפלטפורמה החזקה ביותר למיתוג ושיווק. בכל יום נולדות עשרות הזדמנויות חדשות לייצר רווחים דרך האינטרנט ומוקמים אלפי אתרים חדשים ובלוגים שלכל אחד מהם יש חלום קטן וייעוד גדול. הצלחתו של אתר נמדדת בפרמטרים רבים הכוללים עיצוב חדשני ואטרקטיבי לגולש, קידום במנועי החיפוש , עדכניות בהוספת תכנים ודפים חדשים לאתר ונוכחות ברשתות חברתיות. כמו בכל תחום , גם עיצוב אתרים הנו תחום דינמי ומתחדש , שיש לעקוב אחר המגמות המשתנות בו באופן שוטף. בשנים האחרונות אנו רואים יותר עיצוב מוכוון גולשים שמטרתו להגדיל את חוויית הגלישה ולחזק את האינטראקציה והקשר עם הגולשים.

עיצוב אתרים מגמות חדשות מגמות חדשות בעיצוב אתרים – השפעות טכנולוגיה:
אחת ההתפתחויות המשפיעות ביותר על מגמות חדשות בעולם עיצוב אתרים, מגיעה בעקבות השפעות טכנולוגיה. הטכנולוגיה הולכת ומתפתחת - רוחב הפס גדל בקצב מהיר, מה שמאפשר הצגה טובה יותר של מדיה החל מהצגת סרטונים ואנימציות, תמונות "כבדות" ורחבות ובניית אתרים מעוצבים יותר. אלמנט נוסף שיש להתחשב בו הוא התאמה וגמישות לצפייה בכל אמצעי. גולשים רבים משתמשים כיום במכשירים סלולאריים לצפייה באתרים ומגמה זו עתידה להמשיך ולגדול. גם מבחינת רזולוציה, בעוד בעבר מרבית הגולשים השתמשו ברזולוציה 800X600, כיום בעקבות מסכי LCD שנמצאים בכל עבר , הפכה רזולוציה 1024X768 לפופולארית יותר. עיצוב אתרים מחויב להתאים למערכות הפעלה שונות, דפדפנים שונים ורזולוציות שונות.

קוד האתר צפוי אף הוא להמשיך ולהשפיע על יכולות עיצוב האתרים. כניסתו הצפויה של HTML5 צפויה להוסיף תגים חדשים ולאפשר הגדרות עיצוב מתקדמות יותר. ב- HTML5 החלוקה לתגים בקוד אמורה להשתנות ולהיות מפורטת יותר. אנו עתידים לראות תגיות ניווט באתר, תגיות תמונות מקושרות למאמרים, גמישות בהוספת גרפים דינאמיים לאתרים, תגיות להוספת וידאו ואודיו, ותגיות המגדירות את הרכיבים השונים בכל עמוד. CSS3 ממשיך להשתכלל אף הוא וצפוי גם הוא לשדרג את עיצוב האתר.

עיצוב אתרים מונחה משתמשים
חוויית הגלישה באתר הופכת עם הזמן לפרמטר החשוב ביותר בכל אתר – כשגם מנועי החיפוש לומדים לזהות באיזה אתר הגולשים נהנים יותר – ואתר זה גם זוכה לקידום בתוצאות הדירוג של מנוע החיפוש. עיצוב אתרים ימשיך להתמקד בחוויית הגלישה ובחיזוק האינטראקציה בדפי האתר עם הגולשים. הדגש בעיצוב כיום הוא לפנות ולחזק את הרגש והמחויבות של הגולשים לאתר. זה בא לידי ביטוי בעיצוב דפי נחיתה אינטראקטיביים, עיצוב באנרים מדברים המשלבים טופס התקשרות ושירות לקוחות אונליין, ושילוב תמונות , סרטים וקבצי קול.

מודולים ואפליקציות
ההשפעה העיקרית על אפליקציות ומודולים באתרים נובעת מדור האתרים של ה- web 2.0. אתרים אלו משלבים רכיבי התקשרות ואינטראקציה מול הגולשים באתרים ומחזקים את הקשר בין הגולש לאתר. בשנים הקרובות אנו עתידים לראות שילוב רב יותר של קבצי קול באתרים, כשהטכנולוגיה עתידה לאפשר נגישות כתיבה וקריאה של קבצים אלו.

מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתר לרואה חשבון
מסחר אלקטרוני לעסקים
השפעת זמן טעינת האתר
בניית אתרים מקצועית
בניית אתרי פלאש
בניית חנות וירטואלית
נגישות באתרי אינטרנט
בניית אתר מסחר
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתרים ועיצוב אתרים
קידום אתרים דרך רשתות
Web 3.0 – הכיוון החדש
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור