דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

עיצוב אתרים צבעים באתר


עיצוב אתרים מושפע מגורמים רבים וחשובים. אחד הפרמטרים הבולטים במסגרת עיצוב אתר הוא השימוש שנעשה בצבעים לצורך עיצוב. בעלי אתרים רבים לא מייחסים חשיבות רבה מדי לשימוש בצבעים באתר שלהם, וכך מאבדים ייחוד ויכולות אטרקטיביות ומשיכה של גולשים לאתר. לצבעים יתרונות רבים בהעברת מסר שיווקי ולהגדלת מכירות באתר.

עיצוב אתרים צבעים באתר למה שימוש בצבעים חשוב באתר שלנו?
בעולם בו ישנה תחרות בלתי נגמרת ועשרות מתחרים שמציעים בדיוק את אותם שירותים כמו שלנו ונראים בדיוק כמונו – כדאי שנמצא את הדרך לבדל את עצמנו ולמשוך את הגולשים דווקא אלינו. השימוש בצבעים הנכונים יכול להבדיל בין אתר מוצלח שמושך אליו גולשים רבים שנהנים מחוויית גלישה לבין אתר שלוקה בהתאמת הצבעים לגולשיו.

התאמה צבעים באתר לגולשים
בחירת צבע עיקרי לעיצוב האתר נובעת קודם כל מקהל היעד של האתר ומתחום העיסוק שלו. עלינו להתאים את צבעי האתר לקהל היעד בהתאם לגילאים של הגולשים באתר. בעוד שלתחומים צעירים וחדשניים יותאמו צבעים צעקניים, אתרים של בעלי מקצוע יעוצב בצבעים סולידיים ושמרניים יותר. קחו בחשבון שגם לגברים ונשים ישנן העדפות שונות בכל הקשור לצבעים. אם הקהל שלכם מורכב בעיקר מהמין הנשי, מומלץ שתעשו שימוש בצבעים בעלי גוון אדמדם, בעוד שלאתרים עם קהל יעד גברי , יתאימו צבעים על גוון כחלחל.

אז מה אומר לנו כל צבע? אדום: אדום יכול לסמל דברים רבים בהתאם לשימוש ולהקשר בו הוא מופיע. מצד אחד אדום יכול לשמש דם, סכנות וסימן לדברים שאסור לעשותם (אור אדום ברמזור) , ומצד שני האדום יכול לסמל אהבה ורומנטיקה ולהוסיף רבות להדגשה ולהבלטה של אלמנטים באתר. מתאים מאוד לאתרים של חנויות פרחים, ניקיון, הכרויות וכדומה.
לבן: לבן הוא צבע שמקרין ניטראליות וניקיון. אתרים שמעוצבים בלבן מקרינים רצינות ואמינות.
שחור: צבע חזק ועוצמתי שמשדר מסתוריות , אפלוליות ורוע. אתרים רבים עושים שימוש בשחור כדי להבליט אלמנטים שונים. ניתן לזהות שימוש רב בצבע שחור בעיצוב אתרי משחקים או מוסיקה.
כחול: צבע כחול נחשב לאחד הצבעים הפופולאריים בשימוש בעיצוב אתרי אינטרנט. הצבע נתפס חיובי מאוד בעיני הגולשים ומשדר שקט , אמינות, עומק, שלווה, יציבות וסמכותיות. הרבה פעמים יעוצב בשילוב עם צבע לבן להקרנת סמכותיות גדולה יותר.
ירוק: ירוק מסמל בעיקר קונוטציות של בטיחות ושמירה על הטבע. בשנים האחרונות מסמל בעיקר את הטרנד האקולוגי והשמירה על איכות הסביבה, התחממות גלובאלית, רפואה וכדומה.
כתום: צבע שמשדר חום ואנרגיות הקיימות בצבעים השכנים לו בסקאלת הצבעים – אדום וצהוב. כתום מתקשר בעיקר לאלמנטים חיוביים שיכולים לסמל הצלחה , שמחה , חום ויצירתיות. בשימוש נכון עוזר למשוך את תשומת לב הגולשים.
צהוב: צהוב נחשב לאחד הצבעים השמחים והחמים ביותר (שמש). הצבע מתקשר בעיקר לאלמנטים חיוביים של זריחה, פריחה ושמחה. יש להיזהר בשימוש עם צהוב, כיוון שבשימוש לא נכון ובגוונים לא נכונים יכול לגרום לבעיות צפייה על ידי הגולשים ואף לעורר אצלם עצבנות.
ורוד: צבע שבעיקר מתקשר לנשיות ומתאים מאוד גם לאתרים העוסקים בילדים, תינוקות, צעצועים ובובות. צבע מאוד רענן שיכול למשוך תשומת לב של הגולשים.
סגול: צבע שנתפס כמלכותי ויוקרתי. בשימוש נכון יכול להשתלב בכל אתר ולעזור בהדגשת פריטים ייחודיים באתר.
כסף: צבע שיכול לשוות לאתר מראה יוקרתי וחדשני. מאוד מתאים לאתרים של מוצרי טכנולוגיה ומחשוב.

שימוש נכון בסקאלת הצבעים
במהלך עיצוב אתר , חשוב לעשות שימוש נכון בצבעים השונים באתר. קודם כל עלינו לקחת בחשבון שהצבעים בהם אנו משתמשים , לא ייצפו באותה איכות על ידי כל הגולשים – מאילוצי טכנולוגיה, מערכות הפעלה שונות , סוגי מסך וכרטיסים גראפיים וכדומה. לכן, בשימוש בצבעים באתר , מומלץ שנעשה בדיקה ונצפה בו בכמה רזולוציות ומחשבים שונים. חשוב מאוד להקפיד לא לעשות שימוש בצבעים דומים לרקע והטקסט של האתר. דבר זה יכול לגרום לטקסט להיבלע ולהיעלם ברגע צבעי האתר. שיקול נוסף שיש לקחת בחשבון הוא ההרמוניה בין הצבעים. כידוע יש דמיון וקרבה בין הצבעים השונים – דבר שעלול לגרום לניגודיות חזקה ולחוסר התאמה בין צבעים. מומלץ לבחור צבעים משלימים שיתאימו לקונספט האתר ושיבליטו את תכני האתר.

מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית רשת חברתית
רשת אתרים
אפיון אתר אינטרנט
בניית אתרים מקצועית
בניית אתרי פלאש
בניית אתר לרואי חשבון
בניית אתר מסחרי
בניית אתר מכירות
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
כיצד לשפר את המכירות
בניית אתרים ועיצוב אתרים
בניית אתר בפייסבוק
קידום אתרים דרך רשתות
עיצוב אתרים קווים מנחים
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור