דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

מדיה חברתית


מדיה חברתית היא העתיד שלנו, בשנה האחרונה אנו עדים להתפשטות השיווק ברשתות חברתיות בקצב אדיר. הראיות לכך: שימו לב שבכל פרסומת לכל מותג בטלוויזיה ובעיתונות, מופיע בנוסף כתובת דף האוהדים של המותג בפייסבוק. ערוצי הטלוויזיה המסחריים משדרים תכניות שניזונות באופן מלא על תכנים המגיעים מהרשתות החברתיות השונות. תוסיפו לזה את העובדה שבמהלך השנה האחרונה הצטרפו מאוד חברות וארגונים ופתחו דף אוהדים בפייסבוק- והרי לכם מהפיכה של ממש.

מדיה חברתית מדיה חברתית – איך זה יכול לעזור לנו?
מדיה חברתית , אחד הסממנים הבולטים של מהפיכת השיווק הדיגיטאלי ברשתות חברתיות – web 2.0. המדיה החברתית כוללת את כל האפיקים האפשריים לשיווק ברשתות מבוססות תוכן גולשים ברשת. מדובר בראש ובראשונה על ניהול פרופיל ודף עסק באתר פייסבוק – שנחשב כיום לאחד מאמצעי השיווק הטובים ביותר שיש. ניהול מותג בפייסבוק וברשתות חברתיות יכול להביא ערך מוסף עצום שלא יסולא בפז לארגון שלנו. המטרה שלנו היא למתג את עצמנו להיות כמה שיותר פעילים ברשת – כך שבכל סיטואציה ובכל רגע נתון , אנשים יזהו את המותג שלנו בהקשר לתחום בו אנו עוסקים – ובכך נוכל לזכות בלקוחות רבים. חשבו על הגולש הממוצע שבכל יום סורק מאות דפים שונים ברשת ומחפש שאילתות שונות במנועי החיפוש, בפייסבוק , בבלוגים ובפורומים השונים. נוכחות מקיפה ואיכותית שלכם במקומות אלה- תבטיח את זה שהמותג שלכם ייכנס לתודעה של הגולשים ובעת הצורך הם גם ייהפכו ללקוחות.

מנהל מדיה חברתית
ניהול של מדיה חברתית הוא מקצוע במשרה מלאה. ארגון שעדיין לא הבין זאת , טועה טעות חמורה. עסקים רבים מתייחסים לשיווק במדיה החברתית בתור משהו שאפשר לעשות על הדרך, במקרה הטוב על ידי המזכירה של העסק, אך למעשה פעילות שלא נעשית בצורה נכונה – עלולה לעשות יותר נזק מתועלת לארגון שלכם. מנהל מדיה חברתית הוא הדמות שצריכה לרכז את כל העשייה הזאת – ומדובר בעבודה במשרה מלאה.

העשייה של מנהל מדיה חברתית כוללת:
• ניהול פרופיל ודף עסקי בפייסבוק – הגדלת כמות אוהדים, יצירת תוכן וערך מוסף לגולשים, ניהול שיח ומענה ללקוחות שפונים דרך דף האוהדים.
• ניהול חשבון טוויטר
• ניהול בלוג
• הפצת תכנים ברשת
• נוכחות בפורומים, בלוגים ואתרים שונים – ומתן מענה וערך מוסף לגולשים, לצד מענה ותגובות לגולשים ברשת שמחפשים ומדברים על המותג.

מנהל מדיה חברתית הוא מוביל דעה
היתרון הגדול של מנהל מדיה חברתית הוא כוח ההשפעה שיש לו על קהל גולשים רחב ונאמן. ניהול איכותי של מדיה חברתית דורשת נוכחות בלתי פוסקת , ייצור תגובות איכותיות ויצירת תכנים מעניינים ומסקרנים שיעודדו שיח ותגובות מצד הגולשים. מוביל דעה הוא סוג של מנהיג ברשת חברתית, לו יש גולשים ועוקבים רבים שמחכים לכל סטאטוס והגיג שיש לו להוציא – על מנת להשתתף בשיחה או סתם לעשות לייק.

חברות פרסום עושות ימים כלילות בשביל לחבר אליהן את אותם מובילי מדיה חברתית. הכוח הטמון באותם מובילי דעה הוא עצום והפוטנציאל השיווקי שיש להם יכול להוסיף לכל מותג ערך מוסף רב. החוכמה היא לזהות את המוביל הנכון בשימוש במדיה הנכונה. כך למשל אם אתם לדוגמה בתעשיית האינטרנט ואתם רוצים להביא לקוחות – זירה מצוינת לחפש אותם תהיה באמצעות שימוש במדיה חברתית. תוכלו לאתר את הבלוגים והפורומים החזקים ברשת , לצד דפים בפייסבוק שממוקדים בנושא, ולהתחיל למצוא את המשבצת שלכם שם. חשוב מאוד להיזהר ולא להתפרץ עם שיווק מאסיבי במקומות אלו – אנו מזכירים לכם שמדובר בשיווק מדיה חברתית – על כן אנשים נוטים להיות לא כל כך סובלניים לחברות שיווק שבאות ומציפות את הסביבה שלהם במסרים שיווקיים. עליכם לבוא בקטן, להוסיף תגובות על שאלות גולשים, להשתדל לתת ערך מוסף ופניני מידע בכל תגובה שלכם ובכל רגע להוביל את הגולשים למצוא את הפרופיל שלכם בפייסבוק או את הבלוג שלכם שייתן להם ערך נוסף בנושא... שימוש במנהל אותו פורום או מנהל דף פעיל בפייסבוק או בלוגר שסוחף אחריו גולשים רבים מדי פוסט, יוכל לעזור לכם לבסס את עצמכם בצורה טובה ואף להשתמש בצורה חכמה באותו מוביל דעה על מנת לקדם את האג'נדה שלכם.

טיפים ניהול מדיה חברתית
• אחד הדברים שמאפיינים יותר מכל מדיה חברתית - הוא השקיפות שיש בה. הכול שקוף וגלוי לכולם – וזו גם הסיבה שכמה שהמקום הזה יכול לעשות טובות לעסק שלכם – כך הוא גם יכול לעשות לו נזק בלתי הפיך. לא אחת שמענו על סיפורים של התנהלות לא נכונה של מותגים במדיה חברתית , שפגעה קשות במותג.
• אל תזלזלו בגולשים שלכם , השקיעו בהם ופתחו קשר עמם. ככל שתכירו אותם יותר טוב וככל שתתנו להם יותר – כך הם ירצו להחזיר לכם חזרה.
• לא סתם אומרים לעשות לייק כדי לקבל לייק. החיים זה עניין של תן וקח – ובמקרה של מדיה חברתית זה מורגש היטב. הגיבו לחבריכם , עשו להם לייק ותנו להם ערך מוסף.
• מדיה חברתית מחייבת אתכם להיות אנשים פעלתניים בעלי יכולת ניהול במספר מדיומים במקביל. נוכחות במדיום אחד לא תמיד תיתן לכם את התוצרת הרצויה.
• בכל מדיה תוכלו למצוא לקוחות נוספים – צריך לפעול במקביל בכל החזיתות.
• ניהול בלוג הוא בגדר חובה לכל מי שרוצה להיות פעיל מדיה חברתית. ניהול בלוג בצורה נכונה יעזור למיתוג האישי שלכם ויוביל גולשים רבים לאתר שלכם.
• נהלו חשבון טוויטר בצמוד לבלוג ולפייסבוק.
• השקיעו זמן רב ובנו אסטרטגיית שיווק בדף האוהדים שלכם בפייסבוק. בנו תכנית עבודה, יעדים, אילו סטאטוסים יעזרו להגשמת היעדים , מבצעים וחלוקת פרסים לאוהדים.

במכללת סומו ניתן ללמוד את התחום במסגרת קורס קורס מדיה חברתית אשר מתקיים בתל אביב ורמת השרון.

מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתר לרואה חשבון
מסחר אלקטרוני לעסקים
השפעת זמן טעינת האתר
בניית אתרים מקצועית
בניית אתרי פלאש
בניית חנות וירטואלית
נגישות באתרי אינטרנט
בניית אתר מסחר
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתרים ועיצוב אתרים
קידום אתרים דרך רשתות
Web 3.0 – הכיוון החדש
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור