דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

קמפיינים מוצלחים ברשת


מהפכת הרשתות החברתיות תקפה אותנו בשנים האחרונות מכל כיוון אפשרי ברשת – בלוגים, פורומים, יוטיוב וכמובן שלל הרשתות החברתיות ובראשן פייסבוק עם למעלה מחצי מיליארד גולשים. עם הפיכת הרשתות החברתיות ופייסבוק בראשן למשאב זמן עיקרי של הגולשים ברשת, נוצר גם פתח שיווקי אפקטיבי במיוחד לחברות ועסקים באמצעות שיווק חברתי של הגולשים. פרסום זה שילב חיבור אונליין לגולשים ויצירת שיח שוטף מולם סביב העסקים והחברות השונות.

קמפיינים מוצלחים ברשת על מנת לבנות קמפיין שיווקי מוצלח ברשת עליכם להגדיר יעדים ברורים, ללמוד ולהסתכל על המתחרים שלכם ולחפש במה המותג שלכם יכול להעניק ערך מוסף לגולש או כיצד ניתן למשוך את הגולש למאגר הלקוחות של החברה. קמפיין שיווקי טוב בפייסבוק יוסיף אלפי גולשים לדף האוהדים שלכם, שייקחו חלק פעיל בשיח היומיומי וימליצו על מוצרי החברה.

היקש מתבקש הוא בניית קמפיינים שיווקיים בפייסבוק וברשת למטרת חיזוק המותג. בשנה האחרונה אנו עדים להופעתם של קמפיינים רבים ברשת, חלקם הצליחו לחולל רעש גדול יותר ברשת והביאו למותג שלהם הרבה גולשים ולקוחות חדשים.

דוגמאות לקמפיינים מוצלחים שעשו רעש חיובי ברשת בשנים האחרונות:

BING: הקמפיין הראשון שנתייחס אליו התבצע על ידי מנוע החיפוש בינג. החברה השתמשה באפליקציית המשחקים של Farmville , שפותחה ע"י זינגה, והצליחה להכפיל פי 5 את מספר האוהדים שלה בדף – מ- 100,000 ל- 500,000 אוהדים בתוך יום אחד בלבד. האסטרטגיה הייתה פשוטה, בינג הוסיפה פרסומת בתחתית מסך המשחק, לפיה כל גולש שילחץ עליה וייהפך לאוהד של בינג – יזכה בכסף וירטואלי של המשחק. באמצעות שימוש בקהל המשתמשים העצום באפליקציה (קרוב ל- 30 מיליון משתמשים פעילים מדי יום), הצליחה בינג לזכות בנתח גדול ומשמעותי של משתמשים חדשים.

Apple: אפל פיתחו קמפיין חברתי שרץ במשך 4 שנים וכלל 20 סרטונים שונים. הקמפיין הציג יריבות בין שתי דמויות שייצגו את היריבות בין אפל למקינטוש. הקמפיין השתמש בתוכן מבריק שיצר באז אדיר ברשת ועזר במיתוג אפל על פני יריבתה. קמפיין זה עשה שימוש בהפצת סרטונים ויראליים ביוטיוב.

Target: טארגט היא רשת חנויות קמעונאיות שעשתה אפליקציה מדהימה במסגרת חג- האוהבים, בו ביקשה מחברי הדף לבחור מוסד צדקה שהחברה תעניק לו תרומה בסך מיליון דולר. הבחירה נעשתה באמצעות אפליקציה שאפשרה לגולשים לבחור מתוך מספר אפשרויות שהוצגו בפניהם. הקמפיין משך השתתפות עצומה של עשרות אלפי גולשים שהשתתפו ולקחו חלק בבחירה הסופית.

קוקה קולה: חברת קוקה קולה ידועה בקמפיינים שיווקיים ויראליים במיוחד, שמייצרים עניין למיליוני גולשים ברחבי העולם. בשנים האחרונות היינו עדים למספר קמפיינים אפקטיביים במיוחד כגון: קמפיין "מצאו את הכפיל שלכם" שנעשה לשיווק הקוקה קולה זירו, קמפיין קוקה קולה וילג' שסחף אלפי צעירים ברחבי הארץ, קמפיין מפת האושר שרץ השנה בארץ ועוד.


יש עוד קמפיינים רבים שמחוללים רעש רב ברשת ומביאים גולשים ולקוחות רבים מהרשתות החברתיות לאתרים השונים. יכולות השיווק בפייסבוק, יוטיוב ודומיהן מאפשרות לנו ליצור באז ויראלי חזק מאוד ברשת. כל מה שצריך הוא למצוא את הקונספט והאסטרטגיה הנכונה..

מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית רשת חברתית
רשת אתרים
אפיון אתר אינטרנט
בניית אתרים מקצועית
בניית אתרי פלאש
בניית אתר לרואי חשבון
בניית אתר מסחרי
בניית אתר מכירות
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
כיצד לשפר את המכירות
בניית אתרים ועיצוב אתרים
בניית אתר בפייסבוק
קידום אתרים דרך רשתות
עיצוב אתרים קווים מנחים
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור