דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

אסטרטגיית תוכן בפייסבוק


הפייסבוק נחשבת לרשת החברתית הגדולה ביותר המבוססת על תוכן גולשים. רשתות התוכן מבוסס גולשים משמשות כקרקע לתכנים רבים המופצים ברשת – בשלל אתרי בלוגים, קהילות ופורטלים של גולשים, אתרי מאמרים וכדומה. ניהול התוכן בפייסבוק וברשתות חברתיות נחשב למלאכת אומנות בשל הזמן הרב שהוא דורש מאיתנו והיכולת לייצר אינטראקציה ולזכות בתגובות אוהדות מחברינו ברשת החברתית.

אסטרטגיית תוכן בפייסבוק הכלים לניהול תוכן בפייסבוק
1. פרופיל אישי: פרופיל אישי הנו בסיס הפעילות שלנו. פרופיל אישי מיועד עבור בן אדם אמיתי ולא כרטיס פרופיל לעסק וכדומה. פרופיל חייב להיות חם , עם תמונה שמשדרת אמינות ורצינות. הפרופיל שלכם הוא לא המקום לשיווק העסק שלכם, הוא יכול לתמוך באופן נקודתי ולהוסיף לייק על פוסטים שונים של דף האוהדים שלנו – אך ייעוד הפרופיל להיות כרטיס אנושי.
2. דף אוהדים: כרטיס הביקור של העסק שלכם בפייסבוק. דפי המעריצים נחשבים לכלי היעיל ביותר למיתוג ושיווק ארגונים וחברות בפייסבוק. וודאי שמעתם וראיתם בפרסומות השונות כיצד מפנים את הצופים לעבר דף האוהדים של המותג בפייסבוק. דפי האוהדים הפכו בשנים האחרונות למועדון לקוחות אקסקלוסיבי ואיכותי של כל מותג וחברה.
3. קבוצה: פתיחת קבוצות בפייסבוק יכולה לעזור במיתוג העסק. הרעיון בפתיחת קבוצה הנו ריכוז גולשים סביב נושא או אג'נדה מסוימת. קבוצה אמורה להיות סגורה ולתת מענה פנימי לגולשים בה. זה יכול להיות למשל קבוצה שעוסקת בתחום של קידום אתרים באינטרנט וכולם שם יכולים להיוועץ ולהיעזר אחד בשני או קבוצה של גולשים שמפרסמים חיות עזובות לאימוץ למשל.

ניהול אסטרטגיית תוכן בפייסבוק
אסטרטגיית ניהול התוכן שלנו בפייסבוק חייבת להיעשות בצורה חכמה על מנת שנוכל לפזר את ההשקעה שלנו בכמה אפיקים במקביל. אסטרטגיית התוכן חייבת לכלול ניהול תוכן שוטף בפלטפורמות נוספות מלבד הפייסבוק כגון הטוויטר, ניהול בלוגים ופרסום תכנים ברשת. החברות הגדולות כבר השכילו להבין זאת והכשירו בעל מקצוע מיוחד מטעם הארגון שמוגדר כמנהל המדיה החברתית מטעמם. הפעילות השיווקית ברשתות החברתיות היא בעלת ערך מוסף אדיר לחיזוק המותג לאורך זמן, ועל כן האסטרטגיה צריכה להיות לאורך זמן ולפי יעדים ומטרות ברורים – תוך שימוש שוטף בכלל הכלים שעומדים לרשותנו.

ניהול אסטרטגיית תוכן בפייסבוק צריך לכלול פעילות שוטפת במקביל במדיומים הבאים:
• ניהול בלוג והפצת תכנים דרכו באופן שוטף (בסנכרון והמלצות שוטפות דרך דף המותג בפייסבוק). הניהול כולל מענה לתגובות גולשים ויצירת שיח מולם.
• ניהול טוויטר: הטוויטר פועל בצמוד וכאמצעי משלים לדף הפייסבוק ולבלוג. הטוויטר הוא כלי להפצת חדשות ועדכונים שוטפים , ובו ניתן לשתף ולקשר לבלוגים ולתכנים שפרסמתם ברשת.
• ניהול דף אוהדים בפייסבוק: הכלי העיקרי לניהול המדיה החברתית של הארגון. עלינו להוסיף תכנים ולעדכן את דף האוהדים באופן שוטף. השאיפה היא לייצר סטאטוסים שיזכו לתגובות ולייקים רבים מהאוהדים בדף. כמו כן, יש לשלב תחרויות והפעלות לגולשים באופן שוטף על גבי דף האוהדים – באמצעות שיתוף תמונות וסרטוני גולשים, צירוף חברים לדף ועוד..
• ניהול קמפיין ממומן בפייסבוק – לתגבור אוהדים בדף ולמיתוג החברה.

ניהול תוכן בפייסבוק הוא עבודה שוטפת שעליכם לקחת במשרה מלאה. עליכם לעשות זאת עם אינטליגנציה רגשית גבוהה, ולהעניק ערך מוסף לגולשים שלכם. כפי שאתם מצפים ללייק ולתגובות גולשים – כך הם מצפים מכם שתגיבו להם חזרה. העניקו כדי לקבל.

מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתר לרואה חשבון
מסחר אלקטרוני לעסקים
השפעת זמן טעינת האתר
בניית אתרים מקצועית
בניית אתרי פלאש
בניית חנות וירטואלית
נגישות באתרי אינטרנט
בניית אתר מסחר
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתרים ועיצוב אתרים
קידום אתרים דרך רשתות
Web 3.0 – הכיוון החדש
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור