דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

סימני מסחר בקידום אתרים


אחת הבעיות הגדולות שיש כיום בפרסום באינטרנט, הוא שהמדיה נחשבת לפרוצה והכללים בה אינה ברורים. זו גם הסיבה שאנו שומעים חדשות לפרקים על תביעות של חברות גדולות ומותגים נגד אתרים ובעלי עסקים קטנים שעשו שימוש בשמם לצורך מכירות מוצרים. כבר שמענו תביעות נגד גוגל ופייסבוק, שמענו תביעות נגד חברות אופנה שהזדהו בשם אחרות והכל סובב סביב חוק אחד שמחולל הרבה רעש באינטרנט - סימני מסחר.

סימני מסחר בקידום אתרים מהם סימני מסחר?
סימני מסחר לפי ההגדרה בחוק - רישום של אדם כבעל סימן מסחר מזכה אותו בשימוש ייחודי בסימן המסחר על הטובין שלגביהם נרשם הסימן ובכל הנוגע אליהם. זה יכול להיות לוגו וזה יכול להיות שם החברה – במידה והיא נרשמה כשם מסחר – לאף חברה אחרת אסור לעשות שימוש בשמה או בלוגו שלה למטרות שיווקיות עצמיות.

סימני מסחר באינטרנט
אחת הבעיות הגדולות שנוצרו עם סימני מסחר באינטרנט היה שקיים קושי לעקוב אחר השימוש בשמות סימני מסחר על ידי מותגים שונים. איפה נוצרות הבעיות? הבעיות עם סימני מסחר צצות בכמה דרכים: הבעיה הראשונה נוצרת משימוש בסימני מסחר במהלך קידום במודעות גוגל אדוורדס- חברות רבות דואגות לבחור את שמות החברות המתחרות בהן במסגרת מילות המפתח בהן יופיעו המודעות שלהן. כך למשל אם אני חברת תיירות חדשה , אני יכול לקבוע שבכל פעם שיחפשו איסתא, מודעת פרסום של החברה שלי תופיע לצד תוצאות החיפוש האורגנית. מקרה נוסף הוא קידום אורגני של שם מסחר. אנו רואים תופעה זאת רבות, כשבחיפוש חברה או מותג מסוים, תופיע החברה בתוצאה הראשונה ומיד בתוצאות אחריה יופיעו חברות מתחרות שמקדמות את שם החברה / המותג בדפי האתרים שלהם ובתגיות ה- Meta של הדפים הפנימיים באתרים.

המצב כיום:
המצב כיום כאמור, הוא מאוד בעייתי כיוון שאין הכרעה מוסכמת ומוחלטת בנושא. הפסק דין המפורסם ביותר בארץ עד היום היה בתביעה של רשת "מתאים לי" נגד רשת "קרייזי ליין" , שם הוכרע שמותר לפרסם מילות מפתח של חברה מתחרה במודעות גוגל אדוורדס. תביעות רבות נותרו לא פתורות וללא הכרעה , כשבתי המשפט נמנעים מלקחת החלטה בנושא. המצב כיום למעשה מאפשר פרסום ושימוש במילות מפתח, בשמות ידוענים ובסימנים מסחריים במילות החיפוש באתרים השונים. פרסום זה מתאפשר גם באמצעות קמפיין קידום בגוגל אדוורדס וגם בקידום אורגני על גבי דפי האתר ובתגיות המטא של דפי הנחיתה. דברים אלה נאמרים עם סייג גדול מאוד , שכן יש סבירות גבוהה שסוגיה זו תשתנה בעתיד. בכל הקשור לקידום בשמות מותגים ובסימני מסחר יש לעשות במשנה זהירות. עלינו להיזהר שלא להציג עצמנו בתור המותג ולא להטעות את הגולשים. במידה ואנו רושמים על חברה מתחרה או על סימן מסחר – מומלץ שנפנה קישור לאתר המקורי של החברה ונרשום באופן מפורש שאנו לא מייצגים את החברה אלא רק רושמים עליה במאמר / מפרסמים את הלוגו שלה בתמונות האתר. יש להיזהר משימוש בסימני מסחר בכל תגי המטא של הדף באתר – אם תקדמו שם מסחר גם בשורת הtitle של הדף , וגם בתגיות ה- descriprion וה- keywords – הדבר עלול להתפרש כשימוש לא חוקי בסימן מסחרי.

תביעה יכולה להתקבל במידה ומתקבלים הכללים הבאים:
1. הסימן המסחרי בתוקף ומוחזק על ידי התובע.
2. הנתבע עשה שימוש בסימן המסחרי למטרות מסחריות ולמטרות פרסום באופן שמטעה את הצרכנים.

כמו שזה נראה כרגע, הנושא עדיין פרוץ ובתי המשפט ברחבי העולם אף ניקו את מנועי החיפוש מאחריות משפטית להפרת סימני מסחר. על אף שהנושא לא מוגדר באופן ברור , עדיין מומלץ לשווק במשנה זהירות ולבדוק בכל רגע את העדכונים בחוק.

מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
עיצוב אתר מסחר
בניית אתר מסחרי
בניית דפי נחיתה
בניית רשת חברתית
בניית אתרי פלאש
בניית אתר לרואי חשבון
נגישות באתרי אינטרנט
בניית אתר מכירות
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתרים לחנויות
כיצד לשפר את המכירות
בניית אתר לכל הדפדפנים
קידום אתרים דרך רשתות
עיצוב אתרים קווים מנחים
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור