דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

פייסבוק אפליקציות מובילות


גם להקת "אפליקציה" מארץ נהדרת כבר הבינה שהדבר החם ביותר ביום באינטרנט הן כמובן אפליקציות. אפליקציות, או במילים אחרות התוספים בפייסבוק, הן הסחורה החמה ביותר כיום בפייסבוק- אם זה ביצירת אפליקציות שעושות כל מיני פעולות מסוימות כגון – אפליקציות הכרויות, אפליקציות שמרכזות ימי הולדת או אפליקציות של משחק מסוים , ואם המדובר ביצירת אפליקציות כחלק מקמפיין שיווקי של חברה מסוימת. כל אחד יכול ליצור אפליקציה בכל מקרה, בהקמת אפליקציות בפייסבוק יש פוטנציאל כלכלי רב – גם למתכנת ובונה האפליקציה שבונה על תמלוגים גבוהים ככל שיותר משתמשים יורידו וישתמשו באפליקציה שלו, וגם למותג שבונה אפליקציה ויראלית שמושכת אליה אלפי אוהדים שמצטרפים לדף האוהדים של המותג.

פייסבוק אפליקציות מובילות למי שלא מכיר, במסך ה- home הראשי של הפייסבוק, ישנו קישור ל- applications ומשם ניתן להיכנס ולצפות בכל האפליקציות הקיימות בפייסבוק. בשנים האחרונות אנו עדים להתגברות קצב הופעת אפליקציות ברשת הן למטרות שיווק ויראליות והן למטרות כספיות. בין כל האפליקציות שצצות, ניתן לזהות בכל שנה אפליקציות ייחודיות שנראה כאילו פיצחו את הסוד לשיווק והפצה של אפליקציות בפייסבוק. שיטות הקידום של אפליקציות אלו כללו מבצע מזמין עם ערך כלשהו לגולשים לצד שימוש שוטף בשלל פידים של גולשים בפייסבוק.

אפליקציות מובילות
ניסינו לרכז עבורכם מבחר אפליקציות מובילות שעלו בשנים האחרונות בפייסבוק, ויצרו שיווק ויראלי מדהים שהוביל לגדילה מאסיבית לכמה מיליוני גולשים שמשתמשים באפליקציה בתוך זמן קצר. הראשונה והבולטת בחברות שעשו זאת בשנים האחרונות היא חברת זינגה.

זינגה: חברת זינגה הפכה בשנים האחרונות לחברה המובילה והמצליחה ביותר בעולם בבניית משחקים ואפליקציות לפייסבוק. המשחק המצליח ביותר שלהם נקרא city Ville , שעל פי הרישומים מחזיק בקרוב למאה מיליון משתמשים קבועים. משחק נוסף ששבר שיאים היה פארמוויל, שבתוך פחות מחודשיים גרף למעלה משישים מיליון גולשים ברחבי העולם. אפליקציית משחק נוספת שפותחה על ידי זינגה היא משחק הפוקר טקסס הולדם, שגם היא רשמה הצלחה נאה עם למעלה מ- 30 מיליון גולשים ברחבי העולם. לצד משחקים ואפליקציות אפשר לציין גם את mafia wars ואת caf? world – שפותחו אף הם על ידי זינגה.

Birthday calendar: אפליקציה שפותחה ע"י חברה ישראלית. אפליקציה זו מציגה לוח שנה בו בכל חודש מופיעים תמונות של חברינו בפייסבוק לפי תאריכי ימי ההולדת שלהם.

Living social: אפליקציה שמאפשרת לשתף את התחביבים והאהבות שלנו – המוזיקה שאנו אוהבים, הסרטים שאנו אוהבים, ספרים, סדרות טלוויזיה ועוד. למעלה מ- 15 מיליון משתמשים ברחבי העולם.

יש עוד אלפי אפליקציות פופולאריות ובולטות בפייסבוק. אפליקציות רבות משמשות כיום כחלק מקמפיין שיווקי לצירוף אוהדים לדפים של מותגים וחברות.

מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית רשת חברתית
רשת אתרים
אפיון אתר אינטרנט
בניית אתרים מקצועית
בניית אתרי פלאש
בניית אתר לרואי חשבון
בניית אתר מסחרי
בניית אתר מכירות
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
כיצד לשפר את המכירות
בניית אתרים ועיצוב אתרים
בניית אתר בפייסבוק
קידום אתרים דרך רשתות
עיצוב אתרים קווים מנחים
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור