דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

קידום אתרים בגוגל


בעל עסק, בניית אתר חדש על ידי חברת בניית אתרים מקצועית? אתר חדש שלא ממוקם בגוגל בתוצאות החיפוש הממומנות או האורגניות כאילו לא היה קיים ברשת האינטרנט. בעלי עסקים חדשים, ותיקים, חברות ומוסדות מודעים לכוח הרב של מנוע החיפוש גוגל באמצעותו מחפשים מיליוני לקוחות פוטנציאליים ביום שאילתות בנושאים שונים. בין אם אתה בעל חנות צילום פינתית או בעל חברת בניית אתרים מוכרת, תמיד תחפש פרסום נוסף לעסק שלך. גוגל הוא מקור הכנסה מעולה עבור רוב העסקים הקיימים במשק ואף מהווה לבעלי עסקים רבים כמקור הכנסה הגדול ביותר.

קידום אתרים בגוגל פרסום בקישורים הממומנים של גוגל אדוורדס הוא פרסום נוח למעקב ויעיל ובמידה ומנוהל כראוי על ידי מקצוען מומחה קידום אתרים בגוגל ישיג אחוזי המרה גבוהים יותר. אחוזי המרה גבוהים תורמים להחזר גבוה על ההשקעה (החזר ROI). לדוגמא, על כל שקל שאנחנו מוציאים על קידום אתרים בגוגל החזר על ההשקעה שלנו הוא שני שקלים, חמישה שקלים או מאה שקלים.

מדוע עלינו להשתמש בשירותיו של מומחה קידום אתרים בגוגל ולא לפרסם לבד בקישורים הממומנים של גוגל אדוורדס? מפרסמים רבים בוחרים לפרסם בעצמם בקישורים הממומנים של גוגל ולא להשתמש בשירותיו של מקצוען מומחה קידום אתרים בגוגל. אותם המפרסמים בוחרים לחסוך את העמלה החודשית עבור דמי ניהול קמפיין שבדר"כ נעה סביב ה- 20% מההוצאה החודשית של הקמפיין. מניסיוננו, הרוב המוחלט של המפרסמים לא מודע לכ- 90% מהתכונות והיכולות שניתן להשיג בעזרת גוגל אדוורדס. חלק מצומצמם ממפרסמים הפועלים בעצמם בתחום מצליח לייצר הכנסה חיובית והחזר נמוך על ההשקעה אך הרוב המוחלט לא מצליח לייצר הכנסה שוטפת מהקמפיין שנבנה מלכתחילה שלא כראוי ולכן לאחר זמן מה סוגר את הקמפיין לאלתר וכנראה לעולם יירתע מעולם הקידום אתרים בגוגל - חבל מאוד.

מקצוען מומחה קידום אתרים בגוגל, בעל הסמכת "מקצועני הפרסום של גוגל אדוורדס" למד את תחום הפרסום בקישורים הממומנים ותחום הפרסום באינטרנט, עבר מבחנים ובעל ניסיון רב בקידום אתרים בגוגל. על מנת לקבל את התואר הנ"ל על המקצוען ללמוד חומר עיוני רב, לעבור מבחנים של גוגל בציון עובר חיובי (מבחנים קשים מאוד ברמתם) ובנוסף לנהל קמפיינים בתקציב כולל גבוה, ורק לאחר מכן מוגדר בתור מקצוען מוסמך על ידי חברת גוגל.

מקצוען קידום אתרים בגוגל ידע לנהל את הקמפיין בצורה הטובה ביותר ולגרום לו להיות בעל החזר על ההשקעה חיובי. תפקידו של המקצוען ליצור קמפיין המייצר פניות עבור הלקוחות שלו על ידי בנייה ותחזוקה נכונה שלו תוך חלוקת התקציב בצורה נבונה והתחשבות בצרכי הלקוח. לאחר שבנינו קמפיין בעל החזר השקעה חיובי נמשיך לתחזק אותו ברמה גבוהה ובמקביל נחפש אפיקי פרסום נוספים באינטרנט בכלל ובגוגל בפרט. מלבד הפרסום הבסיסי בקישורים הממומנים על פי חיפוש משתמש נוכל ליצור מסעות פרסום ברשת התוכן של גוגל - רשת המכילה מיליוני אתרים בעולם ואלפי אתרים שותפים של גוגל בישראל. באתרים אלה המציגים פרסומות של גוגל נוכל לפרסם בתשלום את האתר שלנו ולהציג אותו לעיני הגולשים באתר במודעת טקסט, תמונה או באנר.

לסיכום, בעל עסק יקר, לפני שאתה מתחיל לפרסם במערכת הקישורים הממומנים של גוגל אדוורדס בכוחות עצמך ובחוסר ידע, שקול בחיוב שימוש בשירותיו של מומחה קידום אתרים בגוגל. כפי שאינך מייצג את עצמך בבית המשפט אלא נעזר בשירותיו של עורך דין מומחה בתחום כך אתה צריך לנהוג בתחום הקידום אתרים בגוגל. בהצלחה.

מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל
כתיבת תוכן
ניהול קמפינים
מאמרים בנושא שיווק
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתר לרואה חשבון
מסחר אלקטרוני לעסקים
השפעת זמן טעינת האתר
בניית אתרים מקצועית
בניית אתרי פלאש
בניית חנות וירטואלית
נגישות באתרי אינטרנט
בניית אתר מסחר
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתרים ועיצוב אתרים
קידום אתרים דרך רשתות
Web 3.0 – הכיוון החדש
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור