דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

מאמרים אחרונים

בניית אתרים  |  עיצוב אתרים  |  קידום אתרים  |  רשת חברתית  |  שיווק ופרסום  |  אתרי מסחר  |  שונות

בניית אתרי מסחר בתקופת מיתון
העמדת אתרי מסחר מקוונים טובים ונכונים לא רק בתקופות גאות עסקית, אלא גם בימי שפל כלכלי ותקופות מיתון, וזאת כתוצאה מעלויות תפעול נמוכות (יחסית), אל מול יכולת כלכלית אדירה ברמת הפוטנציאל.


בניית אתרים שיתאימו למנוע חיפוש
אחת השיטות היעילות ביותר לתכנון מהלכי שיווק וקידום אתרים ברשת האינטרנט, הינה לבסס את האתר, עוד בשלבי הקמתו לצרכי קידום במנועי החיפוש, בצורה כזו שהוא יאפשר יכולות קידום מהירות יותר ויעילות הרבה יותר. בכתבה שלפניכם נסקור מספר שיטות כיצד לבצע זאת נכון.


כיצד לתכנן דפי נחיתה
בכתבה הבאה ריכזנו עבורכם מספר טיפים ועצות שיעזרו גם לכם לתכנון באופן המקצועי והראוי את דפי הנחיתה שלכם, ולהגיע דרכם לתוצאות טובות יותר.


למה כדאי לבנות אתרים מבוססי תוכן גולשים?
אתרי אינטרנט מבוססי תוכן גולשים, הם ללא ספק הצעד הבא של רשת האינטרנט, ובמידה וגם אתם מעוניינים לקחת חלק בהצלחה של המחר, זה הזמן לתכנן ולבנות אתר אינטרנט מקצועי המבוסס על תוכן הגולשים.


עיצוב אתר תדמית
עיצוב אתרים תדמיתיים חייב להתבצע באמצעות מספר מאפיינים, המשפיעים על רמת הצלחתו של האתר. בכתבה הבאה ריכזנו עבורכם מספר כללים בדרך לאתר תדמיתי מוצלח.


בידול עסקי על ידי עיצוב
בידול עסקי הינו מושג אשר צמח כמעט במקביל לקידום אתרים ברשת האינטרנט וכולל מספר פעולות אשר מסייעות לאתר האינטרנט לבלוט באופן מיוחד. אחת מהפעולות היא עיצוב אשר יקנה לאתר יתרון יחסי ויהפוך אותו למיוחד ובולט יותר על פני אתרים מתחרים.


עיצוב אתרים ומבנה האתר
למרות שנהוג לחשוב שתפקידיו של מעצב אתרים הוא להחליט לגבי הפרטים הוויזואליים בלבד, אחד התפקידים החשובים והתרומה הגדולה של עיצוב אתרים הוא ביכולת להתאים את מבנה האתר לסוג של האתר, למטרותיו ולחזות הכללית שלו.


עקרונות בסיסיים ביצירת טופס התקשרות
טופס ההתקשרות הוא אבן הבוחן של האתר, הוא המייצג עד כמה האתר נגיש, מעורר אמון, מייצר רצון להמשך התקשרות ושיתוף פעולה עתידיים, עונה על צרכי המשתמש, נהיר וקל לשימוש. הוא מעין הפנים של האתר לרצינותו.


אבטחת מידע בבניית אתרים
כל מי שהתנסה אי-פעם בבנית אתר אינטרנט יודע שאחד הדברים החשובים ביותר, אם לא החשוב ביותר, זאת רמת האבטחה שמספקת האתר. התוכן, העיצוב, התפעול השוטף בכל אלה אין ממש במיקרה שהאתר אינו מאובטח כראוי ואינו מסוגל לספק הגנה מפני האקרים ושאר בריונים ופושעים.


בניית אתר אמין
ישנם סוגים רבים של אתרי אינטרנט- אתר חברה, אתר תדמית, אתר מכירות, אתר קטלוג ועוד, המשמשים לצרכים שונים ומטרות שונות. מה שמתאים לאחד לאו דווקא יתאים לשני, יש כאן צורך בחשיבה ותכנון ספציפיים, כמו חליפה טובה לפי מידה אישית.


תמונות לשימוש פרטי ומסחרי באתרים
כמה קל להתעלם ממושגים כמו זכויות יוצרים וקרדיט כשמדובר בתמונה שבדיוק-בדיוק רצינו...


עיצוב אתרים - איך לשדרג את דף הבית?
עיצוב אתרים הינו אחד התחומים המקצועיים החשובים ביותר במסגרת הליך בניית אתרים וקידומם ברשת. על פי מחקרים שונים בתחום הרגלי הגלישה, אתר בעל עיצוב מקצועי יותר זוכה ליותר ביקורים וליותר זמן מסך בקרב הגולשים לאתר.


כיצד נמדדת המקצועיות של חברת בניית אתרים
מתכננים להעלות אתר אינטרנט לרשת? מעוניינים לשדרג את האתר הקיים? אתם נמצאים במקום הנכון. בכתבה שלפניכם ריכזנו עבורכם מספר טיפים ועצות לצרכי בחירה נכונה ומקצועית מצידכם של חברת האינטרנט שתתכנן, תבנה, תעצב ותלווה את הקמת האתר הבית שלכם.


טיפים לאופטימיזציה של תוכן האתר
תוכן האתר הינו למעשה הגדרה כוללת לכלל התכנים הטקסטואליים והויזואליים הנמצאים בין כל עמודי האינטרנט של אתר הבית שלכם. תכנים אלו יכולים להיות בכל תחום, ובעיקר שיהיו רלוונטים, מקצועיים, מעניינים ובעיקר בעלי ערך מוסף לקהל הגולשים שלכם.


בניית האתר האופטימאלי בשבילך
מתכננים להעלות אתר אינטרנט משלכם לרשת? רוצים לדעת מהם סוגי האתרים השונים העומדים לרשותכם? הגעתם למקום הנכון. בכתבה הבאה ריכזנו עבורכם רשימה של סוגי אתרים שונים המיועדים למגוון צרכים ומטרות, ובעיקר מותאמים לאופי הפעילות שלכם.


בניית פורטלים ולוחות אינטרנט
. פורטלים ולוחות אינטרנט הינם אתרים המתמחים בחשיפת הגולשים לעמודי אינטרנט במגוון נרחב של עולמות תוכן, או לחילופין, בהתמקדות בעולם תוכן ספציפי ומרכזי אחד.


בניית אתר אינטרנט תדמיתי
הקמת אתר אינטרנט תדמיתי מומלץ לבצע באמצעות חברות אינטרנט המתמחות בתחום הקמת אתרים מהתחום העסקי בו אתם עוסקים, וזאת על מנת ליהנות מהניסיון המצטבר של החברה בתחום.


בניית אתר אינטרנט בחינם - החסרונות והחסרונות
כלל פשוט וחכם בחיים בכלל ובעסקים בפרט, קובע שאין ארוחות בחינם, ועל כל דבר אותו אנו מקבלים לרשותנו יש "מחיר" מסוים אותו נידרש לשלם באופן כזה או אחר.


בניית אתרים: רגע לפני העלאת אתר לאויר
בניית אתרים מקצועית ואיכותית על ידי חברה לבניית אתרים חשובה להצלחת העסק. כיום על עסק צריך להיות באינטרנט אך לא מספקי רק לבנות אתר, יש לדאוג לתחזוקה שוטפת שלו ולקדם אותו באופן מקצועי על מנת שיופיע במקום גבוה בתוצאות החיפוש במנועי החיפוש.


בניית אתרים -- שמים דגש על דף הבית
חשוב לקחת חברת בניית אתרים מקצועית ואמינה שתדע לייעץ לבעל העסק ולהתאים לו אתר מקצועי המתאים לאופי החברה ופעילותה וכן מתאים למסגרת התקציבית של בעל העסק. חשוב להבין כי לא מספיק להקים אתר אינטרנט אלא יש לדאוג לקדם אותו על מנת שיופיע בתוצאות החיפוש וכך יהיה נגיש לקהל גולשים רחב.


כיצד נראה האתר שלך בכרום
כרום מבוסס על תוכנות קוד פתוח ושאב תכונות מהדפדפנים הקיימים בשוק וכמו כן פועל על פי תקינת ארגון W3C. נכון לשנת 2012 תפס הדפדפן נתח שוק של 27 אחוזים מהדפדפנים בעולם. יש להתאים את בניית אתר האינטרנט לדפדפן כרום כדי שיוצג נכון בדפדפן וכמו כן להתאים את קוד האתר כך שהוא יוצג כראוי גם בשאר הדפדפנים.


בניית אתרים ואבטחת מידע
אבטחה לקויה עלולה להביא למגוון של פעולות זדוניות והתקפות על האתר, כמו שינוי התכנים באתר, החדרה של קוד זדוני שיבצע פעילות מבלי שאנו או משתמש הקצה ידע זאת, מחיקת קבצים והשתלטות על השרת.


עיצוב אתרים בעידן WEB 2.0
על מנת להיות חלק מרכזי בעולם החדש המתהווה ברשת, תדרשו לעצב אתרים המותאמים לדרישות עידן ה-WEB 2.0, השורות הבאות יעזרו לכם לבצע זאת כראוי.

בניית אתר וילות נופש


כיצד לשפר את יחס ההמרה באתרי מסחר
. על מנת להפוך גם את האתר המסחרי שלך לעסק כלכלי מניב ורווחי, עומדים לרשותך מספר אפיקים אפקטיביים שיעזרו גם לך לתרגםתנועת גולשים לכסף מזומן. בשורות הבאות נגלה לך כיצד.


תנועת העיניים - איך משפיעים על בניית האתר
חשוב שכל אתר ואתר יתוכנן ויעוצב על פי תנועת העיניים של הגולש, אשר משפיעה רבות על תדירות הגלישה באתר והצלחתו המסחרית ברשת האינטרנט, בכתבה שלפניכם תמצאו מספר דגשים שיכולים לעזור גם לאתר שלכם להפוך למעניין יותר, קריא יותר והרבה יותר אפקטיבי, והכול בעיני המתבונן והגולש בו.


עיצוב אתרים מסחריים - דגשים חשובים
אתרי מסחר חייבים להיות פונקציונאליים לא רק בתחום הצעות המכר, אלא גם בתחום העצמת חווית הקנייה ללקוח, הכוללת בין היתר, שימוש נכון במודולים עיצוביים חדישים, שימוש נכון בתחום אבטחת המידע ושימוש יעיל ואפקטיבי ביתרונות המסחר באמצעות האינטרנט.


בניית אתרים ודפי נחיתה טובים
רשת האינטרנט מתאפיינת בדינמיות ובמהירות הגבוהה, בה משתנים אופנות וטרנדים, כתוצאה מכך, אתרים שהיוו את פסגת הטכנולוגיה והעיצוב של האתמול, נחשבים כבר היום לאתרים ישנים ולא מעודכנים. על מנת שגם אתם תוכלו ליהנות מאתר מעניין ורלוונטי לאורך זמן, ריכזנו עבורכם מספר עצות שימושיות לבניית אתרים ודפי נחיתה טובים, מעניינים ובעיקר רלוונטיים, גם ברשת דינמית ותזזיתית.


דגשים לבניית אתר תדמית
על מנת ליהנות מאתר תדמיתי איכותי ומקצועי, שמצד אחד יעביר את כלל המסרים השיווקים שלכם, ומצד שני יאפשר לכם להגיע לקהלי יעד חדשים ולהגדיל את ההיענות למוצרים או השירותים המשווקים דרכו, תדרשו לבצע הליך מקצועי של בניית אתר תדמית הכולל מספר דגשים מהותיים.


בניית אתרים נגישים
אחד התחומים המרתקים והמאתגרים ביותר בעולמות הגלישה ורשת האינטרנט הוא תחום הנגשת האתר והפיכתו לנגיש וזמין לקהלי יעד נרחבים וגדולים יותר ככל הניתן. בניית אתרים נגישים עוסקת במספר תחומים.


בניית אתר מסחר הכולל קופונים
אם אתם שואלים את עצמכם מה הכוונה בכלל לבניית אתר מסחר, נתחיל מכך שאתר מסחר הוא חנות לכל דבר בו אנשים מציעים למכירה כל מה שאתם יכולים להעלות על הדעת.


בניית חנות וירטואלית בפייסבוק
כיום אין זה חריג שתשמעו על בניית חנות וירטואלית ברשת האינטרנט בכלל או על רשת הפייסבוק בפרט. כאשר מדברים על בניית חנות וירטואלית תדעו כי מדברים על עסק לכל דבר ועניין שנמצא ברשת האינטרנט שמאפשר לאנשים מרחבי הארץ והעולם לקנות את מה שהם מעוניינים באמצעות רשת האינטרנט.


חנות וירטואלית והפקת חשבוניות און ליין
אנשים רבים מעדיפים לעשות קנייה און ליין דרך חנות וירטואלית מאשר לצאת החוצה ולקנות את מה שהם מחפשים. בואו נודה כי בהרבה מקרים שכאשר נצטרך משהו אנחנו מיד נחפש זאת ברשת האינטרנט וברוב המקרים אם דווקא תהיה לנו האפשרות לקנות את מה שאנחנו מחפשים אנחנו נעשה זאת וזאת באמצעות אותה חנות וירטואלית.


פיתוח אתרים בהתאמה אישית
פיתוח אתרים בהתאמה אישית דורש עבודה משותפת מצד בעל העסק ומצד מפתח האתר וחשוב לעשות זאת צעד אחר צעד באיטיות הנדרשת. גם אם האתר יעלה לאוויר כמה חודשים אחרי תחילת הפיתוח, עדיין זה יהיה משתלם שכן תושקע המחשבה הדרושה מה האתר דורש, מה התוכן שרוצים להכניס ובכלל למי מיועד האתר.


עיצוב אתרים מקצועי
עיצוב מקצועי חייב להיות מותאם למנועי החיפוש השונים, לסוגי הדפדפנים השונים וכמובן להעניק לגולש חווית גלישה בעלת ערך מוסף. חברות מקצועיות בתחום בנייה ועיצוב אתרים יעניקו לכם את הכלים הדרושים לשם כך.


בניית אתר מועדון רווחה לארגון
הקמת מועדון רווחה מהווה את אחד האמצעים האפקטיביים ביותר להגברת תחושת המעורבות של העובד בסביבת הארגון, ותורם באופן ישיר הן לתפוקת הייצור של העובד והן לחיבור בין הארגון לעובד.


בניית חנות וירטואלית לטלפונים ניידים
עולם הסלולר הוא כמובן מזמן לא רק עולם של שיחות נכנסות ויוצאות. כיום, כל טלפון חכם יודע לבצע מספר רב של פעולות, החל מפעולות גלישה באינטרנט, דרך פעולות צילום מרהיבות ועד לניהול סדר יום באמצעות אפליקציות שונות ומגוונות.


פתרון פנים ארגוני - פורטל ארגוני
פורטל ארגוני הוא למעשה יישום טכנולוגי המבוסס על טכנולוגיית האינטרא-נט, המאפשרת פעילות פנימית בתוך הארגון ומחוצה לו במקביל. היתרון הבולט של הקמת הפורטל הארגוני טמון בעובדה שהוא מאפשר לכל ארגון לשפר ולייעל את כלל ריכוזי המידע הארגוניים, לסדר אותן על פי קטגוריות ארגוניות שונות ולהפעיל מאגר נתונים זמין,נגיש ונוח בכל עת ועבור כל עובד בארגון.


PAYPAL לקנות חכם ברשת
ה- PAYPAL הינה מערכת מחסר אלקטרונית המאפשרת לכם להעביר ולקבל כספים ותשלומים דרך רשת האינטרנט. השירות מתבצע באמצעות פתיחת חשבון PAYPAL ומהווה תחליף אידיאלי להשארת פרטי חשבון בנק או כרטיסי אשראי לצרכי חיוב וסליקה באתרי אינטרנט שונים.


סליקת אשראי PCI
PCI-Security Data Concuil, הגוף המרכזי שהוקם לצורך פתרון הבעיה. מסקנות הוועדה כללו מספר קריטריונים שונים בהם מחויב לעמוד כל גוף הדורש לבצע סליקה באמצעות כרטיסי אשראי דרך הרשת, כלל התקנות זכו לשם תקן PCIDSS.


עמוד הבית - הנעה לפעולה
מכלול הפעולות שיגרמו לו להשהות את ביקורו מול דפי האינטרנט שלנו מכונים בשפה המקצועית: הנעה לפעולה, פעולות אלו אמורות להניע את הגולש ולגרום לו לבצע פעולה אחר פעולה באתר


בניית אתר תדמית מול בניית דף עסקי בפייסבוק
כיום, עומדות בפני כל בעל עסק האפשרויות לקדם את עסקיו ברשת במגוון אופציות, חלקן כרוכות בהשקעה כספית לצרכי הקמת אתר תדמית וחלקן אפשרויות חינמיות במסגרת הקמת בלוגים או דפים עסקיים ברשת החברתית המובילה- פייסבוק. מה עדיף לעסק שלך ומהי הדרך הנכונה לבצע כל פעולה, בכתבה שלפניכם.


בניית אתרים מקצועית
בניית אתרים היא עבודה של מקצוענים , זהו תהליך מורכב ודינאמי הדורש לא מעט ידע מקצועי, בניית אתרים של המאה ה-21 אינה דומה כלל לבניית אתרים של המאה ה-20 , לכן כל מי שעוסק בתחום של בניית אתרים חייב כל הזמן להיות בעניינים.


מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית רשת חברתית
רשת אתרים
אפיון אתר אינטרנט
בניית אתרים מקצועית
בניית אתרי פלאש
בניית אתר לרואי חשבון
בניית אתר מסחרי
בניית אתר מכירות
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
כיצד לשפר את המכירות
בניית אתרים ועיצוב אתרים
בניית אתר בפייסבוק
קידום אתרים דרך רשתות
עיצוב אתרים קווים מנחים
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור