דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

מאמרים מקצועים | קידום אתרים

בניית אתרים  |  עיצוב אתרים  |  קידום אתרים  |  רשת חברתית  |  שיווק ופרסום  |  אתרי מסחר  |  שונות
אתרי מכירה אלטרנטיביים ל e-bay אתרי מכירה אלטרנטיביים ל e-bay
אסור להתמקד אך ורק באיביי, ומומלץ שנפתח מספר חנויות אלקטרוניות במספר אתרים שונים במקביל ואף אתר אישי שירכז את עבודת הרשת שלנו. באתרים אלה אמנם אין את כמות הגולשים שיש באיביי – אך היא יכולה לייצר לכם מכירות רבות בשימוש נכון.

סליקה ברשת האינטרנט סליקה ברשת האינטרנט
. כוח הקנייה העצום שיש באינטרנט הוביל להקמת אלפי חנויות אלקטרוניות ברחבי האינטרנט. עם התפתחות המסחר האלקטרוני ברשת עלה הצורך בשירותי תשלום מקוונים באשראי דרך הרשת.

פרוטוקול https ו- SSL</ פרוטוקול https ו- SSL
על מנת לקיים מסחר אלקטרוני תקין ללא פריצות במידע, הוקמו סטנדרטים שנועדו לאבטח את המידע. הסטנדרט הפופולארי ביותר כיום הוא SSL.

המוצרים הנמכרים ביותר ברשת המוצרים הנמכרים ביותר ברשת
בשנים האחרונות אנו עדים למגמה חדשה במדיניות הקניות ברשת. האינטרנט מתפתח בקצב מהיר ומושך חלקים נרחבים מחיינו. זה החל עם שירותי הדואר, המשיך באתרי המסחר האלקטרוני והתחזק עם מהפכת הרשתות החברתיות. כל הגורמים האלו מגבירים את הנהירה הגדולה לשימוש באינטרנט , לחוויה גלובלית כוללת של רכישת מוצרים ושירותים מכל מקום בעולם.

כרטיסי אשראי כרטיסי אשראי
כיום מוכרות כבר השיטות הנפוצות להונאה כגון - שליחת אימייל שנראה תמים וממקור ידוע שניתן לבטוח בו אך מוביל אותך בהסתר לאתר שבו אתה רושם את פרטיך ובעצם מעביר אותם לנוכל, מה שנקרא פישינג.

paypal paypal
הקדמה הטכנולוגית ממנה אנו נהנים כיום הביאה נוחות ונגישות רבה לחיינו אך עם זאת היא גם חשפה את פרטיותנו במידה רבה. אנו נמצאים בתקופה בה רוב גדול של החנויות פותחות חנויות וירטואליות ברשת ומוכרות את מוצריהן שם באמצעות כרטיסי אשראי.

סליקת סכומים קטנים באתר אינטרנט סליקת סכומים קטנים באתר אינטרנט
לצד פתרונות סליקה באשראי באתרים רבים ברשת, פעמים רבות ישנו צורך בגביית סכומים קטנים שאשראי אינו טוב עבורם. גביית סכומים קטנים, מיקרו פיימנטס, אינה מומלצת באשראי בשל העמלות הגבוהות. מהעבר השני ישנו הפחד התמידי שפרטי כרטיס האשראי אינם מאובטחים ברשת, דבר שגורם לרתיעה וחששות רבים אצל גולשים שמעדיפים להימנע מלהזין את פרטי כרטיס האשראי שלהם באתרים שונים

פתיחת חנות ב- e-bay פתיחת חנות ב- e-bay
אתר איביי הפך בתוך מספר שנים מחלום של מתכנת צרפתי - לפלטפורמת הסחר הגדולה ביותר בעולם עם קרוב ל- 300 מיליון משתמשים רשומים שמשתמשים באיביי לטובת מכירה ורכישה של מוצרים. איביי נוסד ב- 1995 בתור חנות מסחר בה כל אחד יכול למכור מוצרים כאוות נפשו. הפלטפורמה נחשבת ליעילה מאוד ולאטרקטיבית לשלל מוכרים במגוון רחב של מוצרים.

בניית אתר מסחר בניית אתר מסחר
ישנן חברות אשר מתמחות בחלק מאוד ספציפי של אתרי האינטרנט וזה בניית אתרים, הרעיון מאחורי חברות אלו הוא לקחת את האתרים הקיימים ולנסות להביא אותם לרמה אחת יותר גבוהה. בניית אתרים יכול להיעשות דרך חברה של בניית אתרים או בנפרד לגמרי עם חברה אשר בניית אתרים זהו תחום מומחיותה.

בניית אתר מכירות בניית אתר מכירות
אתר מכירות הוא אחד האתרים המורכבים שיש שכן, צריך להכניס בו רכיבים שצריכים לעבוד בתיאום מושלם וגם מערכת אבטחה שתהיה ברמה גבוהה כך שהלקוחות יוכלו לבצע את הרכישה באופן בטוח וללא חששות.

בניית אתר מכירות לעסקים בניית אתר מכירות לעסקים
יש באינטרנט חברות המאפשרות לכל אחד להקים אתר וגם אתר מכירות וזה נעשה בזכות מומחים של בניית אתרים שיצרו פלטפורמה מיוחדת המאפשרת גם למי שאין לו כל מושג בתחום בניית אתרים להקים לעצמו אתר שהוא חנות לכל דבר ועניין

בניית חנות וירטואלית בניית חנות וירטואלית
אם הקמתם חנות וירטואלית והשקעתם בעיצוב ובהצגת המוצרים, חשוב מאוד לזכור להקפיד על שירותי סליקה איכותיים המספקים אבטחה באיכות גבוהה ביותר.

חנות וירטואלית לעסקים חנות וירטואלית לעסקים
למשתמשים מתקדמים המעוניינים בעיצוב אישי ייחודי לאתר המסחרי שלהם מומלץ לשכור את שירותיו של מעצב מקצועי שיוכל לעצב עבורכם חנות וירטואלית איכותית על פי הדרישות המדויקות שלכם.

מסחר אלקטרוני לעסקים מסחר אלקטרוני לעסקים
הקמת אתר מסחר אלקטרוני היא משימה שעדיף להשאיר למומחים. גם אם יש לכם ידע בתכנות ובבניית אתרים, על מנת לבנות אתר מסחר אלקטרוני איכותי נדרש ידע נרחב בתחום הספציפי המסחרי.

סליקה אונליין באתרים סליקה אונליין באתרים
אחד מהמדדים חשובים ביותר לבחינה בשעה שאתם מחפשים חברה אמינה ואיכותית לשירותי סליקה אונליין הוא רמת אבטחת המידע המסופקת על ידי החברה.

רכישות בחנות וירטואלית רכישות בחנות וירטואלית
מהפכת המסחר האלקטרוני רק בתחילתה וההשלכות שלה רק מתחילות להתגלות אך יש עדיין כמה אלמנטים מסחריים משותפים לחנויות הרגילות ולחנויות הוירטואליות. חשוב מאוד לבנות חנות וירטואלית באמצעות אנשי מקצוע איכותיים המסוגלים להתאים את מבנה החנות למנועי החיפוש ולאופי הכולל של האתר שלכם.

סליקה אונליין באתר סליקה אונליין באתר
חברות סליקה אונליין מובחרות עובדות בשיתוף פעולה מלא עם כל חברות האשראי ועם הבנקים הגדולים. על מנת לעצב דף סליקה שיאפשר ללקוחות שלכם לשלם ללא כל דאגה מפני ניצול לרעה של פרטי כרטיס האשראי שלהם


מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתרים שעובדים בשבילך
בניית אתרים עם ממשק נכון
בניית אתרים למוסדות חינוך
החלפת קישורים
בניית אתר מסחרי
בניית אתרים מקצועית
שיווק אתרים ברשתות
חברות קידום אתרים
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
כיצד לשפר את המכירות
בניית אתר לכל הדפדפנים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתר בפייסבוק
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור