דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

מאמרים מקצועים | עיצוב אתרים

בניית אתרים  |  עיצוב אתרים  |  קידום אתרים  |  רשת חברתית  |  שיווק ופרסום  |  אתרי מסחר  |  שונות
פורמט תמונות בעיצוב אתרים באינטרנט פורמט תמונות בעיצוב אתרים באינטרנט
מערכות CMS רבות מאפשרות לך לפרסם טקסט, תמונות, וידאו וקול בצורה חופשית, קלה ומהירה. הבעיה מתחילה כאשר לא שמים לב למה, איך וכיצד מפרסמים באתר. המאמר הבא יעזור לך להבין כיצד הדברים "עובדים מאחורה" וכיצד אתה צריך לפרסם את התמונות שלך ברשת בצורה נכונה.

מגמות חדשות בעיצוב אתרי אינטרנט מגמות חדשות בעיצוב אתרי אינטרנט
בשנים האחרונות עולם עיצוב האתרים עובר מהפכה מהיסוד וזאת בעקבות מהפכת המידע המקוונת ושיפורים טכנולוגיים ( למשל, רוחב פס גדול יותר ) אשר מאפשרים למעצבי האינטרנט "להתפרע" הרבה יותר מבעבר. במאמר זה נסקור את המגמות האחרונות בעולם עיצוב אתרי האינטרנט בישראל ובעולם. כל מגמה תלווה בדוגמא אחת או שניים אשר ימחישו את ההבדלים המהותיים המתרחשים בעולם זה

מה אומרים לנו הצבעים באתר מה אומרים לנו הצבעים באתר?
אחד הפרמטרים החשובים ביותר בתהליך עיצוב האתר הוא בחירת, שילוב והתאמת הצבעים באתר. התאמה נכונה של צבעים תהפוך את האתר שלך לסיפור הצלחה מיתוגי-שיווקי, לעומת זאת התאמה שגויה של צבעים תהפוך את האתר שלך לבלתי קריא, חובבני ובמקרים מסויימים גם ללא נגיש בקרב אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים

עיצוב אתרים ופלאש עיצוב אתרים ופלאש
היתרון העיקרי שיש באתרי פלאש - שהם מעוצבים בצורה מרהיבה. אתרי פלאש נחשבים לאתרים מאוד אינטראקטיביים ובעלי עיצוב מרשים. פלאש נצפה בצורה אופטימאלית על ידי כל הדפדפנים - להבדיל מאתרים שמתוכנתים בשפות קוד רגילות, שלעיתים נצפים אחרת בכל דפדפן - פלאש נצפה אותו הדבר בדיוק בכל הדפדפנים.

חברת עיצוב אתרים או בניית אתרים חברת עיצוב אתרים או בניית אתרים?
פעמים רבות נשמעת השאלה האם לבחור חברת עיצוב אתרים או חברת בניית אתרים? ומה ההבדל בכלל? האם ישנו הבדל משמעותי בין השניים ומה עדיף לנו? בעבר הייתה הפרדה מלאה בין עיצוב אתרים לבין בניית אתרים. אך עם השנים, הלכו והיטשטשו ההבדלים בין השניים כך שכיום אחד לא מתקיים בלעדי השני.

באנרים באנרים
באנרים הפכו בשנים האחרונות לאמצעי הפרסום הבולט ביותר בעולם האינטרנט. משמעות המילה באנר היא כרזה / מודעת פרסום. באנרים הם למעשה פרסומות הממוקמות באתרים שונים ברשת ותפקידם למשוך קהל גולשים מאתר אחד לאתר אחר.

חווית המשתמש באתר מסחר חווית המשתמש באתר מסחר
אחת הבעיות הגדולות ביותר של אתרים, בדגש על אתרי מסחר – היא חווית המשתמש או במילים אחרות חווית הגלישה של המשתמשים והגולשים באתר. כשיש היצע כל כך גדול של אתרים, בפרט של אתרי מסחר, קשה לנו למצוא אתר מסחר ייחודי וטוב ועלינו לגרום לגולשים להתחבר דווקא לאתר שלנו.

חשיבות הרזולוציה חשיבות הרזולוציה
רזולוציה באתרי אינטרנט משחקת תפקיד משמעותי באיכות הצפייה של הגולשים בכל אתר. התפתחות האינטרנט הביאה להקמת חברות רבות שפיתחו דפדפנים שונים שגורמים לכל אתר להיראות אחרת. בעלי אתרים רבים ובעיקר חברות בניית אתרים , עובדים קשה על מנת שכל אתר יוכל להיצפות על ידי גולש וכל מקור גלישה בצורה אופטימאלית וללא שיבושים.

עיצוב אתרים מגמות חדשות עיצוב אתרים מגמות חדשות
כמו בכל תחום , גם עיצוב אתרים הנו תחום דינמי ומתחדש , שיש לעקוב אחר המגמות המשתנות בו באופן שוטף. בשנים האחרונות אנו רואים יותר עיצוב מוכוון גולשים שמטרתו להגדיל את חוויית הגלישה ולחזק את האינטראקציה והקשר עם הגולשים.

עיצוב אתרים צבעים באתר עיצוב אתרים צבעים באתר
עיצוב אתרים מושפע מגורמים רבים וחשובים. אחד הפרמטרים הבולטים במסגרת עיצוב אתר הוא השימוש שנעשה בצבעים לצורך עיצוב. בעלי אתרים רבים לא מייחסים חשיבות רבה מדי לשימוש בצבעים באתר שלהם, וכך מאבדים ייחוד ויכולות אטרקטיביות ומשיכה של גולשים לאתר. לצבעים יתרונות רבים בהעברת מסר שיווקי ולהגדלת מכירות באתר.

עיצוב בצבע עיצוב בצבע
צבע הוא מדיום תקשורת עוצמתי ביותר. הצבע משדר באופן מיידי אווירה ומסר. אפשר לומר שהתגובה של האדם לצבע אוטומטית, ומנעד התגובות מגוון גם הוא כמעט ככמות הצבעים שקיימים.

לימודי עיצוב פנים לימודי עיצוב פנים
עבור אנשים רבים, לימודי עיצוב פנים זה חלום ששמור לימי הפנסיה. רבים וטובים שחלמו על לימודי עיצוב פנים בצעירותם ויתרו על החלום בגלל אילוצי פרנסה. כיום, ישנם לא מעט מסלולים של למודי עיצוב פנים שמיועדים בדיוק לאותם אנשים.

עיצוב אתרים – בניית קונספט עיצוב אתרים – בניית קונספט
בכל שלב העבודה של עיצוב אתרים יש לבחור בסגנון עיצובי אשר משקף את האווירה שאתם מעוניינים להשרות על לגולשים, מסר שאתם מעוניינים להעביר אל הגולשים ובעיקר, סגנון עיצובי אשר מתאים לסגנון העסק/האתר/המוצר/השירות.

עיצוב אתרים באמצעות FLASH עיצוב אתרים באמצעות FLASH
אתרים צריכים להיות מאוד אטרקטיבים ויש תוכנות גרפיות מיוחדות שנועדו לשם עיצוב אתרים אחת מהן היא תוכנת ה- FLASH שבאמצעותה ניתן להכניס רכיבים שיוצרים מראה דינמי לאתר והגולשים נהנים יותר מזמן הגלישה.

עיצוב אתרים – אופציות לעיצוב עיצוב אתרים – אופציות לעיצוב
שנים חלמת ודמיינת כיצד יראה העסק שלך וכעת הקמת אותו. לאחר הקמת עסק, בכדי שהוא יצליח ויגיע לתודעת הקהל הרחב יש להקים לעסק זה אתר באינטרנט. אז לאחר בניית אתרים מה צריך לעשות? ובכן, לאחר בניית אתרים יש לעבור לשלב הבא – עיצוב אתרים.

בידול עסקי על ידי עיצוב בידול עסקי על ידי עיצוב
חברות רבות, שמות למטרה את נושא בידול עסקי. תהליך של בידול עסקי משלב בתוכו אלמנטים מוחשיים הנגלים מיד לעין ואלמנטים לא מוחשיים הדורשים זמן היכרות, הסתגלות והיכרות עם פועלה של החברה. בתחום עיצוב אתרים מתמקדים בבידול העסקי המוחשי והמיידי – עיצוב.

עיצוב אתרי פלאש עיצוב אתרי פלאש
אתרי פלאש מצטיינים בממשק משתמש דינמי בעל מראה מרהיב אך חשוב לזכור שאיכות האתר והעיצוב הייחודי שלכם מושפעת מכישורי המעצב בצורה ישירה.

עיצוב ממשק תפריטים עיצוב ממשק תפריטים
.עיצוב ממשק נוח מהווה בסיס לכל חווית המשתמש באתר שלכם לכן רצוי להיעזר במומחים שיעזרו לכם לפתח ממשק איכותי וקל לשימוש. אם לא הקדשתם מחשבה רבה לתחום עיצוב ממשק עד כה, בהחלט מומלץ להתחיל עכשיו.

איך לבחור גוון צבע לאתר אינטרנט איך לבחור גוון צבע לאתר אינטרנט
כל בעל אתר רוצה ומצפה שלאתרו יהיו כניסות רבות ככל שניתן. כל בעל אתר רוצה שהאתר הפרטי שלו יגמור על מתחריו בתחום ויהווה מקור אינטרנטי ראשון בעיני הגולשים. כיצד להביא את האתר שלך ליצירת כניסות רבות וכיצד לגרום לאנשים רבים ככל שניתן להתאהב בו, הכול בשורות שלפניכם.

פלאש D3 פלאש D3
מנם עיצוב אתרים בפלאש הינו מגמה הצומחת בהתמדה בשנים האחרונות אך עיצוב אתרים בפלאש בשלושה ממדים הולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות ויכול להעניק לאתר שלכם מראה חדיש ויוקרתי. עיצוב פלאש דינמי מסוגל לשוות לאתר האינטרנט שלכם מראה אשר יכול להעניק לכם יתרון משמעותי על המתחרים שלכם.

שימושיות באתר אינטרנט שימושיות באתר אינטרנט
על מנת להגביר שימושיות באתר אינטרנט יש לתכנן ממשק משתמש שינתב את המבקרים באתר בצורה זורמת וקלה, ויגרום להם להגיע לדפי האתר שאתם מעוניינים שיבקרו בהם. ממשק משתמש איכותי יביא לאתרכם תנועת מבקרים מוגברת, ויאריך את זמן השהיה של המבקרים באתר.

עיצוב לוגו - הסמליות שבלוגו עיצוב לוגו - הסמליות שבלוגו
מה הדבר הראשון שעולה לכם בראש כאשר אתם חושבים על חברת נייק? מה הדבר הראשון שאתם מציירים במוחכם כאשר אתם חושבים על מקדונלדס? במידה וגם אתם מציירים את הסימנים המפורסמים של החברות הנ"ל ( ה-וי של נייק וה-M של מקדונלדס) אתם ככל הנראה מבינים מהי העוצמה האמיתית של לוגו חברה

ניווט באתר בנוחות וביעילות ניווט באתר בנוחות וביעילות
קיימים סוגי ממשקים רבים ורצוי מאוד לקבל ייעוץ מבעלי מקצוע מנוסים לפני שמקבלים החלטה בנושא.עיצוב ממשק משתמש באתרים הוא סוגיה מורכבת וקריטית מאוד הנוגעת להצלחת האתר שלכם באופן ישיר.

GUI נכון לאתר GUI נכון לאתר
המונח GUI מתאר בעצם את נקודת ההשקה של המשתמש עם האתר שלנו וכיוצא מזה את חוויית הגלישה שלו בסביבה שיצרנו. לחוויית המשתמש באתר שלנו יש חשיבות רבה מאוד בהצלחתנו,ולכן GUI הינו אחד הנושאים החשובים ביותר בעיצוב יחסי מבקר – אתר.

נקודת ההשקה של המשתמש נקודת ההשקה של המשתמש
תחום הGUI הינו למעשה התחום המכסה את הסוגיות הרבות הקשורות לממשקי השימוש בטכנולוגיות שונות בכלל, ובאתרי אינטרנט בפרט. מומחי GUI יידעו להתמודד עם כל הסוגיות העולות ממפגש המתממש עם הסביבה הטכנולוגית. על מנת לגרום למשתמשים רבים ככל האפשר לבקר באתר שלכם, להישאר בו זמן רב, ולחזור אלין בתכיפות גבוהה, יש לעצב ממשק משתמש נוח, מעניין ונגיש.

ממשק משתמש באתרים ממשק משתמש באתרים
נוחות התפעול והשימוש בכל אתר אינטרנט תלויה מאוד בעיצוב הממשק. עיצוב ממשק משתמש באתרים שונים קובע את נוחות התפעול והניווט של המבקרים באתר האינטרנט. למבנה הממשק השפעה גדולה מאוד על כמות התנועה של המבקרים באתר לכן אם אתם מתכוונים להקים אתר אינטרנט מומלץ מאוד לתכנן את ממשק המשתמש ביסודיות

עיצוב אתרים - בניית קונספט עיצוב אתרים - בניית קונספט
בניית קונספט לאתרי אינטרנט מתייחסת למספר נושאים מקבילים החל מתכנות האתר,דרך עיצוב אתרים ועד לרמת התוכן המקצועי של האתר. ככל מרכיבים אלו אמורים להיות תחת כותרת אחת ומעניינת, או בקיצור: אתר שאף גולש לא יוכל להתעלם ממנו בתחום עיסוקו.

מה זה בכלל GUI מה זה בכלל GUI
אחד המושגים הרווחים בעולם הטכנולוגי הוא הGUI שמתאר בעצם את המפגש של המשתמש עם הטכנולוגיה. המושג מתאר בעצם כל מפגש של משתמש עם כל טכנולוגיה החל ממכשירים אלקטרונים ביתיים וכלה בסביבות ממוכנות כמו הרכב שלכם ועוד.

מגבלות העיצוב באינטרנט מגבלות העיצוב באינטרנט
עולם העיצוב באינטרנט מאתגר את מעצבי האינטרנט במספר מגבלות נוספים ההופכים את החוויה ליצירתית יותר ודינמית הרבה יותר. על חלק ממגבלות אלו בכתבה שלפניכם.


מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתרים מקצועית
בניית אתרי פלאש
בניית אתר לרואי חשבון
בניית אתר מסחרי
עיצוב אתר מסחר
השפעת זמן טעינת האתר
נגישות באתרי אינטרנט
בניית אתר מכירות
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתרים או עיצוב
קידום אתרים דרך רשתות
בניית אתרים שיניעו לפעולה
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור