דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

מאמרים מקצועים | רשת חברתית

בניית אתרים  |  עיצוב אתרים  |  קידום אתרים  |  רשת חברתית  |  שיווק ופרסום  |  אתרי מסחר  |  שונות
Web 3.0 Web 3.0 - האבולוציה של רשת האינטרנט
רק לפני מספר שנים הוצג לנו המונח Web 2.0 וכבר אנחנו צריכים להתרגל לעולם החדש של אתרי האינטרנט, ה- Web 3.0.

רשתות חברתיות באינטרנט רשתות חברתיות באינטרנט
מאז תחילת רשת האינטרנט, תוכן קהילתי היה אחד מסוגי התוכן המוכרים, הפופולריים ונפוצים ביותר. דיונים בפורומים, טוקבקים באתרי חדשות מובילים ובלוגים אישיים קיימים כבר עשרות שנים. מאז ועד היום, הגולשים באינטרנט יוצרים תוכן מסביב לשעון.

בניית אתרי רשתות חברתיות בניית אתרי רשתות חברתיות
כשחושבים על קונספט חדש של בניית אתר, עליכם לחשוב על אתר בעל פוטנציאל עסקי לרווחים גבוהים ובעל פוטנציאל רב לקידום ולתנועת גולשים גבוהה.

אתרי Web 2.0 אתרי Web 2.0
כיום ישנם לא מעט אתרים אשר מגדירים את עצמם כאתרי Web 2.0. אבל מה באמת אומרת ה - Buzz Word הזו?

רשתות חברתיות מבוססות מיקום רשתות חברתיות מבוססות מיקום
רבים התריעו מכך , רבים משתוקקים לכך ואוטוטו זה כבר כאן. רשתות חברתיות מבוססות מיקום. מה זה אומר?

סקירת רשתות חברתיות בולטות בעולם סקירת רשתות חברתיות בולטות בעולם
במאמר זה נסקור רשתות חברתיות בולטות בעולם – מלבד פייסבוק. אז לשם ההגינות, נציג בקצרה את פייסבוק, הרשת החברתית הגדולה בעולם עם למעלה מ- 4 מיליון גולשים ברחבי העולם והספירה ממשיכה. פייסבוק היא רשת חברתית שמכילה ציבור מגוון – פנסיונרים, צעירים, סטודנטים, אקדמאים, רווקים, נשואים ולמעשה כולם.

פייסבוק – כלים למפתחים פייסבוק – כלים למפתחים
מייסד פייסבוק דואג להופיע בתקשורת ולספק מידע על כלים למפתחים ורכיבים חדשים שיאפשרו לכל אחד מאיתנו לפתח שלל אפליקציות באמצעות הפייסבוק. בכל מספר חודשים משחררת פייסבוק מדריכים מקצועיים שנועדו ללמד את הציבור כיצד ניתן לפתח בתוך פייסבוק.

פייסבוק – שילוב באתרים ברשת פייסבוק – שילוב באתרים ברשת
במאמר הקודם סקרנו את הכלים הרבים המיוצרים בפייסבוק עבור מפתחים כיום , על מנת להעצים את הרשת החברתית מצד אחד ולהגדיל את היכולת השיווקית של הגולשים בה מצד שני. מלבד כלים רבים למפתחים בתוך הרשת של פייסבוק

SMO SMO
SMO או שיווק ויראלי במילים אחרות, מתייחס לכלל פעילויות השיווק שנעשות במדיה החברתית על מנת למשוך מבקרים ייחודיים לאתר. שתי השיטות הפופולאריות ביותר כיום למשיכת מבקרים לאתר היא באמצעות SMO שמתייחס לרשתות חברתיות ו- SEO שמתייחס לקידום אתרים במנועי החיפוש.

עורכי דין במדיה החברתית עורכי דין במדיה החברתית
זה היה רק עניין של זמן עד שגם חברות גדולות , משרדי פרסום ושלל בעלי מקצוע ימצאו את דרכם בפייסבוק ובשלל צורות אחרות במדיה החברתית. עדות למהפכה החברתית שעברנו היא כניסתם של בעלי מקצוע שמרנים כדוגמת עורכי דין ורואי חשבון לרשתות החברתיות.

VSEO – שימוש ביוטיוב VSEO – שימוש ביוטיוב
השינויים שחלים בזירת האינטרנט מחייבים אותנו להיות עם היד על הדופק ולהתעדכן באופן שוטף על החדש בכל הקשור לבניית אתרים , שיווק וקידום אתרים באינטרנט. אחד התחומים שתופסים תאוצה בשנים האחרונות הוא VSEO – וידאו SEO - שימוש בסרטוני וידאו לקידום האתר והעסק שלנו.

קישורים מרשתות חברתיות קישורים מרשתות חברתיות
קידום SEO מתמקד בקידום אתרים באמצעות הפצת תכנים והוספת קישורים ממקורות רבים ברשת. אחד המקורות החזקים להוצאת קישורים כיום הוא מרשתות חברתיות. האומנם?

פייסבוק אפליקציות מובילות פייסבוק אפליקציות מובילות
ניסינו לרכז עבורכם מבחר אפליקציות מובילות שעלו בשנים האחרונות בפייסבוק, ויצרו שיווק ויראלי מדהים שהוביל לגדילה מאסיבית לכמה מיליוני גולשים שמשתמשים באפליקציה בתוך זמן קצר.

מכירת מוצרים בפייסבוק מכירת מוצרים בפייסבוק
פייסבוק עושה מאמצים כבירים למשוך אליה את הסוחרים ובעלי החנויות באינטרנט. פייסבוק מקווה למשוך גולשים להישאר זמן רב יותר בפייסבוק באמצעות אפליקציות וחנויות מכירת מוצרים אונליין דרך דפי האוהדים בפייסבוק.

אסטרטגיית תוכן בפייסבוק אסטרטגיית תוכן בפייסבוק
ניהול התוכן בפייסבוק וברשתות חברתיות נחשב למלאכת אומנות בשל הזמן הרב שהוא דורש מאיתנו והיכולת לייצר אינטראקציה ולזכות בתגובות אוהדות מחברינו ברשת החברתית.

מנהל מדיה חברתית מנהל מדיה חברתית
שיווק במדיה חברתית כולל את כל העשייה וניהול המותג שלנו ברשתות חברתיות ברשת. מדיה חברתית כוללת כיום מאות כלים ופלטפורמות לניהול המותג שלנו

מדיה חברתית מדיה חברתית
יהול של מדיה חברתית הוא מקצוע במשרה מלאה. ארגון שעדיין לא הבין זאת , טועה טעות חמורה. עסקים רבים מתייחסים לשיווק במדיה החברתית בתור משהו שאפשר לעשות על הדרך, במקרה הטוב על ידי המזכירה של העסק, אך למעשה פעילות שלא נעשית בצורה נכונה – עלולה לעשות יותר נזק מתועלת לארגון שלכם.

מובילי דעה ברשתות חברתיות מובילי דעה ברשתות חברתיות
אינטליגנציה רגשית ויכולת חברתית נחשבות ליכולות חשובות ביותר בארגז הכלים להצלחה בחיים. בכל מעגל חברתי ניתן לזהות את אותן דמויות אלפא מובילות חברתית, שנותנות את הטון במקומות עבודה, קבוצות חברים או קבוצות למידה. אותם מובילי דעה יהיו לרוב דמויות דומיננטיות, שמצליחות לרכז סביבם "קהל רב של עוקבים". הם נתפסים כדמויות מהימנות, בעלות כריזמה גבוהה ולעיתים גם כסוג של מנהיגים.

פייסבוק - נימוסים וכללי התנהגות פייסבוק - נימוסים וכללי התנהגות
פייסבוק היא היום הרשת החברתית והאתר הנצפה ביותר בעולם, דבר שהופך אותו גם לידידותי וגם למעניש כשצריך. לפייסבוק יש כללי התנהגות ברורים שצריך להקשיב להם – ולא החשבון שלכם עלול להיחסם ואף להינעל. אתם יכולים לקרוא סיפורים על כאלו שזה קרה להם.

רשת חברתית - הבטחה או מטרד רשת חברתית - הבטחה או מטרד
כיום, פועלות באינטרנט רשתות חברתיות רבות הנבדלות זו מזו בתחומי העניין אותן מאגדות ואופיין (חברתיות בלבד, חברתיות ועסקיות או עסקיות בלבד). מאמר זה יעסוק ביתרונות והחסרונות של רשתות חברתיות.

בלוגים בלוגים
בלוגים הם ללא ספק אחת התופעות הבולטות של מהפכת הרשתות החברתיות מבוססות תוכן גולשים, הקרויה גם בשם web 2.0. ההגדרה היבשה של בלוג היא יומן רשת שנכתבים בו רשומות שנועדו לעורר תגובות גולשים ודיון. בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה מטאורית בקצב הופעתם של בלוגים באינטרנט, כשכיום יש מאות מיליוני בלוגים שונים ברחבי העולם, כשבכל יום מצטרפים אליהם עוד מאות אלפי בלוגים.

שיווק באינטרנט ו Web 2.0 שיווק באינטרנט ו Web 2.0
בתחילת עידן האינטרנט הועלה תוכן לאתרים רק על ידי מקימיהם ומנהלי התוכן שלהם. הגולשים היו פסיביים ורק צפו במידע זה.WEB 2.0 הוא שם הבא לתאר את התפתחות הרשת האינטרנטית למצב בו גם הגולשים מעלים תוכן לאתרים.

יתרונות youtube יתרונות youtube
אין ספק שסרטונים באתר מהווים תוכן עשיר ומושך ויכולים לגוון מאוד את התכנים באתר שלך. סרטוני YOUTUBE או סרטונים שמעלים לאתר בצורה עצמאית נותנים לאתרכם נופך דינמי אשר גורם לאתר לכם להיראות עדכני ודינמי לכן מומלץ מאוד להשקיע בתוכן מהסוג הזה.

בניית בלוג כאמצעי שיווקי בניית בלוג כאמצעי שיווקי
האם בלוג ואתר זה אותו הדבר, או שיש ביניהם הבדלים. מטרת מאמר זה, הוא לאפשר לכם להחליט האם כדאי להחליט על בניית אתר קלאסי או על בניית אתר במתכונת של בלוג.

התייחסות למתחרים בפרסומות התייחסות למתחרים בפרסומות
אחת הטכניקות המקובלות בפרסום, להבלטת יתרונות של מוצר או חברה, היא השוואה עם המתחרה. על פי שיטה זו מוצגים בפרסומת הן המוצר של המפרסם, והן המוצר של המתחרה, ומצורפים הדגמה או הסברים המוכיחים מדוע המוצר של המפרסם טוב יותר.

שיווק אתרים באמצעות פרסום בפורטלים שיווק אתרים באמצעות פרסום בפורטלים
הופעת אתרכם בפורטל גדול ורציני הזוכה למספר רב של כניסות ביום מבטיחה לכם למעשה חשיפה מרבית לאופי הפרסום שלכם, במידה והוא מעניין,יצירתי ובעיקר רלוונטי לגולשים בפורטל, אתם בדרך הנכונה לסגור עסקאות או לקדם שירות,מוצר או רעיון כזה או אחר.

שיווק אתרים ברשתות חברתיות שיווק אתרים ברשתות חברתיות
העוצמה של שיווק אתרים ברשתות החברתיות מתחילה למעשה במהות הקמתן של הרשתות החברתיות שנועדה ליצירת קשרים שונים והעברת אינפורמציה מהירה בין הגולשים המקושרים לרשתות אלו.


מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתרים מקצועית
בניית אתרי פלאש
בניית אתר לרואי חשבון
בניית אתר מסחרי
עיצוב אתר מסחר
השפעת זמן טעינת האתר
נגישות באתרי אינטרנט
בניית אתר מכירות
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתרים או עיצוב
קידום אתרים דרך רשתות
בניית אתרים שיניעו לפעולה
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור