דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

מאמרים מקצועים | קידום אתרים

בניית אתרים  |  עיצוב אתרים  |  קידום אתרים  |  רשת חברתית  |  שיווק ופרסום  |  אתרי מסחר  |  שונות
קידום אתרים? מינימום 5 דפי אתר קידום אתרים? מינימום 5 דפי אתר
הקמתם אתר לעסק ואתם טורחים לקדם אותו? אולי אפילו משלמים לחברת בניית אתרים או קידום אתרים כדי לקדם אותו? כל בעל עסק רוצה לראות את האתר שלו מגיע אל הנחלה- מקום ראשון בתוצאות החיפוש ב- google.

קידום אתרים : מהו ביטוי הקידום המושלם? קידום אתרים : מהו ביטוי הקידום המושלם?
קידום אתרים נעשה בין היתר על ידי קידום דפים בתוך האתר תחת ביטויי קידום התואמים את מילות החיפוש, כפי שמקלידים אותן הגולשים כאשר הם מחפשים מוצר, שירות או שאלה הקשורה לתחום הפעילות של האתר. אבל רגע לפני שיוצאים למסע הפצת ביטוי קידום עטויי היפר לינק אל דפי האתר, כדאי להחליט על ביטוי הקידום היעיל ביותר לעסק.

השפעת זמן טעינת האתר על דירוגו השפעת זמן טעינת האתר על דירוגו
בעידן של מהירות גלישה מטורפות ורשתות מתקדמות, הציפיה של גולשי האינטרנט היא לגלישה מידית וזמן טעינה מינימלי. אתר שנטען באיטיות, בגלל תשתית אינטרנט ירודה או כובד תכנים שלא מתאים לתשתית, נתפס כבעל איכות ירודה וגם מנועי החיפוש מתייחסים אליו באופן דומה

קישורים מפייסבוק וטוויטר איך גוגל מתייחסת לקישורים מפייסבוק וטוויטר?
על פניו, ועל פי גירסתה הרשמית בפורומים ובאתרים השונים, גוגל מתייחסת לקישורים מפייסבוק וטוויטר בדיוק כמו אל כולם, בלי אפליות וזרמים תת-קרקעיים אחרים.

קידום אתרים ומערכת ניהול קידום אתרים ומערכת ניהול
תוכן אתר האינטרנט הינו גורם משפיע על קידום אתר האינטרנט בגלל החשיבות הרבה שלו וההשפעה שלו על האתר עצמו וכפועל יוצא מזה על הקידום של האתר. מהם המרכיבים של מערכת ניהול התוכן המשפיעים ביותר על קידום האתר? התשובות בכתבה הבאה.

קידום אתרים בקהילות קידום אתרים בקהילות
מאמר זה יתן לך מספר דגשים לקידום אתרים ברשתות חברתיות כדוגמת פייסבוק, Linkedin, המרקר של הקפה, MySpace ועוד אלפי רשתות חברתיות אחרות.

בניית קישורים בניית קישורים
אחד הפרמטרים החשובים ביותר בעולם הקידום הוא מספר הקישורים הנכנסים אליך. תיאורטית ( למרות שזה לא תמיד עובד בשטח ), ככל שיהיו לך יותר קישורים נכנסים עם מילת המפתח הרלוונטית ב - Anchor ( טקסט הקישור ) תוכל להופיע במקומות ראשונים יותר במנועי החיפוש.

האלגוריתמים של גוגל האלגוריתמים של גוגל
על מנת להביס את שאר המתחרים ולהעלות ראשון בתוצאות החיפוש, עליך להכיר בצורה טובה את האלגוריתמים אשר מרכיבים את מנוע החיפוש הטוב ביותר בעולם, גוגל. מאמר זה יסקור את האלגוריתמים המוכרים בתחום.

Black SEO קידום אתרים מסוכן Black SEO קידום אתרים מסוכן
Black SEO הוא מונח אשר בא לאפיין מקדמי אתרים אשר פועלים בדרכים יצירתיות, מקוריות ומהירות לקידום אתרים באינטרנט. בדרך כלל, דרכים אלה לא עומדות בהנחיות אשר יוצאות מפי גוגל ולכן לא מומלץ להשתמש בהן.

כלים לקידום אתרים בחינם ברשת כלים לקידום אתרים בחינם ברשת
חלקנו עושים את זה מהבית, החכמים שבינינו כבר לקחו קורס, אך לאלו מכם שרוצים לדעת איך אפשר לעשות קידום אתרים נכון ובחינם - הרי מספר כלים ברשת שיעשו לכם את החיים להרבה יותר קלים בתור מקדמי אתרים:

קידום אתרים לחנויות מקוונות קידום אתרים לחנויות מקוונות
ראה כי חנויות מקוונות צצות בכל פינה, ועל אף חשיבותן, אין לזלזל בקידום האתרים שמלווה אותן, שהרי אופטימיזציה של אתר מניבה תוצאות גבוהות של שימוש באתר, בשירות ובמוצר, לפעמים מעבר לשימוש בחנות המקוונת היושבת במעמקי הרשת.

תוכניות שותפים מול קידום אתרים בגוגל אדסנס תוכניות שותפים מול קידום אתרים בגוגל אדסנס
עסקים באינטרנט, כולם מחפשים לעשות כסף באינטרנט - השאלה היא מה הדרך הטובה והאפקטיבית ביותר לעשות כסף באינטרנט? אחרי שכבר הבנו שלהקים ולבנות אתר כל אחד יכול, במיוחד בעזרת שלל פלטפורמות נוחות המוצעות לנו ברשת, אחרי שקמו להם במהלך השנים אנשי מקצוע בתחום האינטרנט שיעזרו לכם לקדם את האתר שלכם ולהציף בו תוכן ומידע - השאלה היא איך הופכים את המידע הזה לכסף.

אופטימזצייה אופטימזצייה
יש לזכור שכמו כל תהליך עסקי ובכלל, מיצוב האתר במקומות הגבוהים בתוצאות החיפוש הוא תהליך ארוך הדורש סבלנות רבה ויש לעשות אותו ולחדש אותו בהתאם לשינויים בשוק באופן תמידי. בשל ריבוי האתרים הקיימים כיום ומאמצי הקידום שכל אחד מהם עושה, תוכלו לראות בדרך כלל את פרי מאמציכם רק לאחר כמה חודשים.

קידום אתרים שגוי קידום אתרים שגוי
כי החיפזון מן השטן ודרכי שיווק פסולות, כמו אלו המתוארות בהמשך, אולי עובדות על הגולש התמים אבל אלו שיזוהו על ידי המנועים עלולות להביא לעונש בהתאם.

העונשים של גוגל העונשים של גוגל
העונשים של גוגל הינם עונשים הניתנים לאתרים מסוימים, שפעלו בדרך שאינה נאותה על מנת לשנות את תוצאות קידום האתר שלהם, על חשבון איכות התכנים או אמינותם, ובכך גורמים לגוגל להיראות לא אמין כמנוע חיפוש. על גוגל כמנוע החיפוש המוביל בעולם כיום, לדאוג שהדבר לא יקרה.

טיפים לקידום אתרים טיפים לקידום אתרים
קידום אתרים במנועי החיפוש דורש מאיתנו עבודה דינמית ושוטפת בהפיכת האתר לנגיש לסריקה על ידי מנועי החיפוש, תוך תמיכה שוטפת בעדכון והוספת תכנים וקישורים נכנסים לאתר. במידה ומדובר בקידום אתר חדש , מומלץ לעשות שימוש בקמפיין קישורים ממומנים לצד קידום אורגני. כך תבטיחו לעצמכם תנועת גולשים גם בזמנים בהם האתר שלכם לא מקודם באופן אורגני בתוצאות החיפוש הרגילות.

מיני אתרים - מה תפקידם ואיך לבנות אותם מיני אתרים - מה תפקידם ואיך לבנות אותם?
אחד התחומים החמים כיום בתעשיית האתרים ברשת - הוא מיני אתרים. מהם מיני אתרים? מה תפקידם ואיך לבנות אותם? מיני אתרים הם למעשה אתרים קטנים, אתרים בעלי מספר דפי נחיתה מצומצם שייעודם לשמש כאתר לווין תומך לאתר גדול יותר.

רשת אתרים רשת אתרים
באמצעות בניית מיני אתרים בתתי נושאים הקשורים לאתר - ניתן לחזק את האתר הראשי ולתת לו תמיכה ענפה של קישורים איכותיים. כך למשל באתרים העוסקים בתחום הפקות אירועים למשל, ייבנו מיני אתרים בנושאי נישה כדוגמת: קייטרינג לאירועים, הפעלות לאירועים וכן הלאה...

כתובת URL בעברית כתובת URL בעברית
כתובת URL , הקרויה בעברית שם מתחם או דומיין - היא למעשה כתובת האתר שלכם. מאז כניסת האינטרנט הכרנו בעיקר דומיינים בשפה האנגלית. איגוד האינטרנט העולמי Icann , שהוקם בשנת 1998 , הוא הגוף שאחראי על הקצאת שמות דומיין ברחבי העולם.

גוגל אנליטיקס גוגל אנליטיקס
כאמור, גוגל מספק לנו כלים רבים שמאפשרים לנו לבדוק ולקדם את האתר שלנו בתבונה. מלבד הדואר האלקטרוני הנפוץ Gmail, ישנם כלים אטרקטיביים כמו Webmaster Tool, Alerts, Insights, Translate ועוד.. אחד הכלים הבולטים ביותר שגוגל מספק לנו הוא - גוגל אנליטיקס.

שילוב תגיות באתר אינטרנט שילוב תגיות באתר אינטרנט
בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה חדשה באתרים רבים – הופעתם של ענני תגיות בצד כל אתר. ענני תגיות החלו לצוץ עם כניסת דור אתרי ה- web 2.0 - אתרים הבנויים ומבוססים במידה ניכרת על תוכן שמופק על ידי הגולשים.

W3C והשפעתו על SEO W3C והשפעתו על SEO
אחת הדרכים של האנושות להתמודד עם חוסר אחידות ואנרכיה היא באמצעות יצירת תקנים. כך נוצרו להן אותיות ושפות משותפות בין תרבויות, אמות מידה ויחידות משקל וגודל מוסכמות ולמעשה בכל תחום בו יש צורך במיסוד וביצירת תקן אחיד ומשותף נוצר תקן. גם בעולם האינטרנט נוצר הצורך ליצור תקן לפיו יעבדו כל האתרים ברשת.

כתובות IP שונות לצורך SEO כתובות IP שונות לצורך SEO
אחד הפרמטרים החשובים ביותר באחסון אתר הוא חשיבותו בקידום האתר בגוגל. מסתבר שלאחסונו של אתר השפעה רבה על קידומו ברשת. השיקול הראשון שעלינו לעשות הוא מיקומו של השרת. במקרה זה מומלץ לאחסן את האתר שלנו במקום בו מצוי קהל היעד שלנו.

קידום אתרים ברשתות חברתיות קידום אתרים ברשתות חברתיות
קודם כל חשוב להבין שעבודת קידום אתרים ברשתות חברתיות , ממש כמו עבודת קידום אורגנית , דורשת פעילות ועשייה שוטפת לאורך זמן ולא כעבודה חד-פעמית. קידום ברשתות חברתיות מחייב אותנו בפעילות ענפה במספר חזיתות במקביל:

סימני מסחר בקידום אתרים סימני מסחר בקידום אתרים
סימני מסחר לפי ההגדרה בחוק - רישום של אדם כבעל סימן מסחר מזכה אותו בשימוש ייחודי בסימן המסחר על הטובין שלגביהם נרשם הסימן ובכל הנוגע אליהם. זה יכול להיות לוגו וזה יכול להיות שם החברה – במידה והיא נרשמה כשם מסחר – לאף חברה אחרת אסור לעשות שימוש בשמה או בלוגו שלה למטרות שיווקיות עצמיות.

בניית קובץ robots בניית קובץ robots
הבעיה בסריקה של גוגל היא שיש תכנים שאינם יכללו בתנאים של מנועי החיפוש, אך רלוונטיים לאתר זה או אחר, כמו תכנים שלכאורה הינם מועתקים, אך נכתבו בידי אותו מחבר שרצה לפרסמם בשני מקורות שונים, וכדומה. הרובוטים של מנועי החיפוש הינם מכשירים טכנולוגיים ואינם אנושיים, ולכן אינם מתחשבים בנסיבות אנושיות היכולות להיראות לעין רגילה של אדם.

פלאש וקידום אתרים פלאש וקידום אתרים
סרטוני פלאש נראים טוב ומשדרים איכות ומקצועיות של תמונה, צליל ואף טקסט שערוך באופן ויזואלי, שלפעמים אין לו תחליף. אתרים גדולים ומפורסמים משתמשים באתרי פלאש, ומתהדרים באיכות שעולה ברמתה על האחרים, אך אתרים מפורסמים אלו לרוב משרתים באמצעות האתר שלהם, קהל לקוחות שמכיר אותם מבעוד מועד, והם אינם נכללים בשוק קידום האתרים, שאינו משתמש בפלאש למטרות קידום.

קידום אתרים באמצעות פורומים קידום אתרים באמצעות פורומים
קידום אתרים באמצעות פורומים כאשר הוא נעשה באופן מקצועי יכול להוות עוד כלי מצויין לשיווק וקידום אתרים. זוהי אינה מלאכה פשוטה כלל והיא מצריכה למידה של השטח, סבלנות, מקצועיות וזמן אך פירות עמלה יכולים להיות מתגמלים ביותר.

קידום אתרי דרושים באינטרנט קידום אתרי דרושים באינטרנט
לאתר או מיזם חדש בתחום הדרושים והעבודה מומלץ לבחור בשתי השיטות של קידום אתרים במנועי חיפוש, בקידום האורגני ובקידום הממומןPPC .

בניית וסקירת תגי meta בניית וסקירת תגי meta לאתר
תגיות מטא (META TAGS), הינן תגיות הממוקמות בראש הדף של כל עמוד אינטרנט ומטרתן להגדיר לספק מידע אודות דף האינטרנט הן למשתמש (הגולש) והן למנועי החיפוש. קיימות לא מעט תגיות מטא, כאשר לכל אחת מהן חשיבות משתנה בתחום החיפוש במנועי החיפוש והעברת האינפורמציה לגולש.

קידום אתרים בשיטות קלוקלות קידום אתרים בשיטות קלוקלות
כן כן, כובע שחור, זה השם שניתן לכל שיטות קידום האתרים הלא כל כך חוקיות (על פי גוגל לפחות, לא מדובר על חוקיות פלילית כמובן...). במאמר זה נפרט מעט לגבי מספר שיטות קידום אתרים בכובע שחור, ונקנח במחשבה לגבי ישראל.

קידום אתרים באמצעות תוכן קידום אתרים באמצעות תוכן
מנועי החיפוש מעדיפים אתרים הדואגים להכנסת תכנים חדשים מדי פעם בפעם. מאמרי תוכן חדשים שיתווספו כל הזמן לאתר שלכם מסוגלים לחזק ולקדם אתכם במנועי החיפוש השונים ומצד שני להעניק לגולשים שלכם עניין בכל פעם מחדש.

חברות קידום אתרים חברות קידום אתרים
חברה מיומנת לצרכי קידום אתרים תעניק לך מספר רב של חלופות קריאטיביות שיעזרו לך לקדם ולשווק את האתר שברשותך ביתר קלות,ביעילות ובמהירות.

קידום אתרים באמצעות החלפת קישורים קידום אתרים באמצעות החלפת קישורים
קידום אתרים אפקטיבי מסתמך לא מעט על אפשרויות החלפת קישורים בין מספר אתרים הקשורים לנושא אחיד ומשלימים אחד את השני מבחינת אינפורמציה כוללת לגולש.


מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתרים שעובדים בשבילך
בניית אתרים עם ממשק נכון
בניית אתרים למוסדות חינוך
החלפת קישורים
בניית אתר מסחרי
בניית אתרים מקצועית
שיווק אתרים ברשתות
חברות קידום אתרים
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
כיצד לשפר את המכירות
בניית אתר לכל הדפדפנים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתר בפייסבוק
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור