דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

בניית אתרים שיניעו לפעולה


כלל בסיסי בשיווק קובע שאלמנט פרסומי או שיווקי שאינו מניע לפעולה הוא למעשה אלמנט מבוזבז. ההנעה לפעולה היא כורח המציאות בכל פעילות שיווקית ופרסומית כאחד, חוסר הנעה לפעולה מצד הלקוח מרמז על כשלון הפעילות ומעיד על פעולה או תכנון לקוי ולא רלוונטי לצרכי קהל היעד. בעידן האינטרנט, אתרים מסחריים שאינם מניעים לפעולה נחשבים לאתרים פחות מוצלחים מכיוון שהם לא נוגעים במטרות העסקיות שלמענן הוקמו. אחת הסיבות המרכזיות לחוסר היענות מצד הגולשים לבצע פעולות שונות באתר היא זמן שהייה קצר ביותר באתר.

בניית אתרים שיניעו לפעולה אתרים חסרי מעוף...
כיום ניתן לאמוד כלים מדודים לזמני גלישה באתר באמצעות כלי ממשק מתקדמים. אתרים רבים מקודמים בצורה יעילה ואפקטיבית במנועי החיפוש ועדיין זמני הגלישה הממוצעים בהם לא עוברים את הזמן הנדרש לצורך הנעה לפעולה. זה קורה בעיקר משתי סיבות מרכזיות: הסיבה הראשונה היא חוסר רלוונטיות בנושא החיפוש. מנועי החיפוש יודעים לקדם אתרים מסוימים על פי פרמטרים שונים ומשתנים, יכול מאוד להיות שאתר מקודם אינו מספק את מלוא הידע הנדרש לגולשים בנושא הספציפי אותו הם חיפשו ולכן אתר זה זוכה לזמן שהייה מינימאלי ביותר מצד הגולש. סיבה נוספת היא כמובן חוסר עניין בתוכן המוצע באתר. בניית אתרים שאינם דואגים ל"מפת אתר" ידידותית למשתמש אינם זוכים לניווט מתמשך מצד הגולש בין דפי האתר השונים ולכן הביקור בהם הוא קצר ולא אפקטיבי מספיק על מנת להניע את הגולש לפעולה.

כיצד ניתן להשאיר את הגולש באתר שלנו?
אם נזרוק שישה כדורים לאוויר ככל הנראה לא נצליח לתפוס אף אחד מהם, אך אם נזרוק כדור אחד בודד, רוב הסיכויים שנחזיק אותו בשתי ידינו עם נפילתו.,מיקוד והכוונת מטרות, זוהי המתכונת השיווקית הכי יעילה להנעה לפעולה. ככל שתמקדו יותר את אתרכם לנושא מקצועי אחד ומרכזי כך יגדלו הסיכויים שהוא יספק לכם מגוון רחב של התקשרויות מקצועיות. מיקוד באינטרנט מתחיל עוד בשלב בניית אתרים. ככל שתקפידו לתכנן ולבנות את האתר שלכם כמוביל בתחומו, כך יגדלו הסיכויים שהוא יספק לכם התוצאות המיוחלות. שלב התכנון המקדים לבניית האתר חייב לקיים את הפעולות הבאות:

אפיון מטרות וקהלי יעד לאתר
לכל אתר מסחרי ברשת יש את המטרות המיידיות והמטרות לטווח רחוק. הקפידו לנסח סל מטרות הגיוני הניתן הן למימוש מיידי והן לטווח הרחוק. כמו כן, הקפידו לאפיין את קהלי היעד השונים אליהם אתם פונים באמצעות האתר, נסו להבין מה מעניין אותם כקבוצה, מה תחומי החיבור הקולקטיביים שלהם אל המוצר או השירות שלכם ובעיקר מה יכול לגרום להם לבצע פעולת התקשרות או רכישה דרך אתרכם. ככל שתדעו יותר על קהלי היעד שלכם, כך תוכלו לגלות מהם הרגלי הגלישה שלהם ובעקבות כך להתאים את עיצוב ותכני האתר לפי הרגלים אלו. בניית אתרים מתחילה בראש ובראשונה מאפיון מטרות, קהלי יעד וכמובן "ריגול תעשייתי"- תמיד טוב לראות מה עושים המתחרים שלכם...

שדרו עוצמה ורצינות
כל עסק רוצה להיתפס בעיני קהל היעד שלו כמוביל בתחומו. תפיסה זו בקרב קהל היעד מתחילה ברצינות אותה אתם משדרים ובאופן הסמכות הניבטת מאתרכם. ככל שהאתר שלכם יציג יותר מידע רלוונטי וענייני לתחום וככל שהאתר שלכם יהווה מקור ראשוני לבדיקה בתחום כך גוברים הסיכויים שהאתר שלכם יהפוך למוביל בתחומו ויגרום לגולשים רבים לעשות בו שימושים רבים ותכופים, לרבות, הנעה לפעולה והתקשרות עם המוצר או השירות המוצע באתר.

עיצוב אתרים כחלק מתחום בניית אתרים
לעיצוב האתר יש משמעות מכרעת בתחום ההצלחה של האתר כן או לאו. אתר מעניין גרפית, המותאם לחוויית הגלישה יעודד את הגולש לבקר באתר זמן ממושך מהממוצע ויאפשר לו להיחשף לדפי אינטרנט שונים באתר. ככל שהגולש יקדיש יותר זמן מסך לדפי האינטרנט השונים כך גובר הסיכוי שהוא ינוע לפעולה בסוף התהליך. עצבו את האתר ברמה המקצועיות ביותר תוך כדי חשיבה עניינית לצרכי קהלי היעד והרגלי הגלישה שלהם.

התוכן שמניע לפעולה
אתרים בעלי תוכן מעניין ואיכותי זוכים ליותר חשיפה ויותר כניסות. כיום, בניית אתרים רבים עושים שימוש במערכות חכמות לניהול תוכן. מערכות אלו מאפשרות לבעלי האתר לעדכן את האתר באופן שוטף בנושאים רלוונטיים לתחומו. תוכן נכון, אפקטיבי ורלוונטי הינו מעודד הפניות מספר אחת באינטרנט. אתר בעל תוכן איכותי זוכה ליותר חשיפה מצד הגולשים, ליותר זמן מסך מול דפי האתר השונים וכמובן ליותר פניות לצרכי התקשרות או רכישה מהאתר. תוכן איכותי "מולבש" בצורה הגיונית ונוחה לגולש. מבנה הגינוי של סדר דפי האינטרנט ויצירת תבניות ניווט נוחות ופשוטות יתרמו לכך שהגולש יעבור בין דפי האינטרנט השונים וימצא את מבוקשו במהרה ובקלות. בניית אתרים נבונה היא כמו "שיחת מכירה" אפקטיבית המתחילה מהצגת המוצר, יתרונותיו, השימושים השונים בו, הערך המוסף שלו, כמה הוא עולה ומהי הזדמנות הרכישה המיידית וכמובן היכן ניתן לרכוש אותו. בניית אתרים מתוך חשיבה זו תוביל אתכם לעניין את קהלי היעד שלכם בכמה שיותר פרטים אודות המוצר או השירות.

צור קשר- זאת לא רק המלצה...
אתרים רבים עושים שימוש קבוע בכפתור הצור קשר המפנה את גולשי האתר למספרי טלפון שונים של החברה או לטופס הרשמת לקוחות. כיום, בתחום בניית אתרים ניתן לבצע פעולות התקשרות עם הגולש בכמה רמות. טופס צור קשר – הלקוח משאיר פרטים מלאים והחברה מייצרת איתו קשר תוך זמן קצר

ניוזלייטר
הלקוח מוצא עניין בתחומי האתר, משאיר את פרטיו ומתחיל להיות מדוור באופן קבוע באינפורמציה חדשה אודות תחומים בהם הוא הביע עניין.

צט אונליין
אחד מהאלמנטים החדישים ביותר בתחום יצירת קשר עם הגולשים. המערכת מזהה גולש הנמצא מעל זמן מסוים באתר ומציע לו התחברות ישירה באמצעות שיחת צט עם איש מכירות או נציג מטעם החברה רכישת מוצר או ביצוע הזמנה אונליין- הגולש מחליט לבצע רכישה מיידית דרך האתר, מזין את פרטיו המזהים, מצרף מוצרים לסל קניות וירטואלי, מאשר את סכומי הרכישה ותנאי הרכישה והמוצר יגיע אליו על פי תנאי המערכת.

הורדת תוכנה
אתרים רבים עושים שימוש בתוכנות אינטרנט הניתנות להורדה דרך אתרם. בטרם הורדה הלקוח משאיר פרטים מלאים אודותיו ועל בסיס נתונים אלו נשלחות אליו הצעות שונות לרכישה מהאתר בבוא העת. כמו כן, קיימות מספר אפליקציות חדישות בתחום הגלישה ממכשירי טלפון חכמים המייצרים רכישה דרך הטלפון. האינטרנט הולך ונהייה מעורב יותר ויותר בתחום יצירת הקשר בין הגולש לאתר. ככל שהחיבור ביניהם יתבצע בדרכים טכנולוגיות רבות ומגוונות כך אתם מגדילים את הסיכוי להנעה לפעולה מיידית מצד הגולשים. השתמשו בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום וגם אתם תצליחו להניע לפעולה את קהל הגולשים שלכם!

בלוג בניית אתרים  לרשימת כל הפוסטים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתר לרואה חשבון
מסחר אלקטרוני לעסקים
השפעת זמן טעינת האתר
בניית אתרים מקצועית
בניית אתרי פלאש
בניית חנות וירטואלית
נגישות באתרי אינטרנט
בניית אתר מסחר
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתרים ועיצוב אתרים
קידום אתרים דרך רשתות
Web 3.0 – הכיוון החדש
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור