דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

קידום אתרים דרך רשתות חברתית


הרשתות החברתיות, ובראשן "הפייסבוק" הפכו בשנים האחרונות לדבר הכי לוהט ברשת האינטרנט. ה"פייסבוק" לבדה, מספקת לנו נתון מדהים של למעלמה מ-400 מיליון מנויים, כאשר 50% מתוכם נכנסים אל המערכת מדי יום, עם נתונים כאלה, כוחן של הרשתות החברתיות רק הולך ומתעצם מדי יום.

כלל הרשתות החברתיות, הקטנות והגדולות שבהן, מבוססות על מערכת שיתוף בין חברי הרשת, המאפשרת להם ליצור קשרים, להיחשף למידע אינפורמטיבי אודות מנויים שונים, לחלוק רעיונות ועוד. כיום, לאחר שהרשתות החברתיות הובילו כבר במספר מקומות בעולם להתארגנות קבוצתית שפרצה את מסגרת האינטרנט, הפכו הרשתות החברתיות למקום בו מתחילים שינויים ומהפכות של ממש.

קידום אתרים דרך רשתות חברתית האם הרשת החברתית טובה לעסקים?
ככל שעולה כוחן של הרשתות החברתיות, כך עולה רמת השימוש בהן לצרכים מסחריים. יותר ויותר עסקים, חברות וארגונים, נחשפים בשנים האחרונות לכוח המכירה והחשיפה שיכולות לספק להן הרשתות החברתיות. כלל הרשתות החברתיות מהוות פלטפורמה שיווקית-פרסומית מצוינת עבור עסקים רבים, היודעים לעשות שימוש נכון ואפקטיבי באפליקציות השונות אותן מעניקות הרשתות החברתיות.

באופן עקרוני, כמעט כל פעולה שיווקית ברשתות החברתיות, היא בעלת פוטנציאל עצום לחשיפה והנעה לפעולה, במידה ובוצעה בצורה ייחודית, יצירתית ומעניינת, וכמובן על פי כללי הרשת החברתית- ליצור תנועתיות של גולשים שיגיבו באופן מיידי לפעולה.

פעילות שיווקית ברשתות החברתיות –כיצד?
כיום, קיימות מספר חלופות לביצוע קמפיינים שיווקים או פרסומיים ברשתות החברתיות, חלקן מבוססות על פתיחת "פרופיל"-כרטיסי חבר בתוך הרשת עצמה, חלקן מבוססות על הקמת דפי אוהדים למוצר, רעיון או שירות (כמו בפייסבוק, וחלקן מבוסס על פעולות "גרילה" המושכות את קהל הגולשים מתוך הרשת אל אתר האינטרנט המיועד לצרכי קידום.

כלל החלופות מספקות לנו מרחב וירטואלי אדיר המסוגל להכיל כמות גדולה של מתעניינים במוצר, בשירות או ברעיון שיש לנו להציע. כמו בכל פעילות שיווקית אחרת המתקיימת בתוך המרחב הוירטואלי או מחוצה לנו, חשוב שנמקד מטרות ויעדים אליהם נרצה להגיע במהלך הפעילות. מטרות אלו אמורות לספק לנו כלים יצירתיים לבניית קמפיין שיווקי יצירתי ומעניין מצד אחד ובעל מסר חד ויכולות הנעה לפעולה מצד שני.

להלן מספר שאלות שיעזרו לכם לגבש את מטרת הפעילות שלכם:

האם המטרה היא עידוד כניסות לאתר?
האם מטרת הפעילות היא לבצע חשיפה למוצר או שירות חדש?
האם הפעילות נועדה להגדיל את המכירות או לצרכי תדמית בלבד?
האם הפעילות נועדה להוות אמצעי משלים לצרכי שירות לקוחות?
האם הפעילות נועדה להפנות את קהל הגולשים לפעילות אונליין?
האם הפעילות המבוצעת ברשת החברתית היא הפעילות השיווקיות היחידה שעושה החברה- או שהשימוש ברשתות החברתיות הוא חלופה נוספת לאמצעי תקשורת לצורך קידום הפעילות?

תשובות מדויקות וברורות יעניקו לכם כלים מקצועיים להתמודד עם אופן הרכבת הפעילות באינטרנט. לכל קמפיין ולכל צורך שיווקי חייבים להגדיר מראש :

מטרות-יעדים אליהם אתם שואפים להגיע

קהלי יעד- עדיף למקד פנייה לקהל יעד ספציפי- באינטרנט וברשתות החברתיות זה קל יותר ליישום
התווית אסטרטגיה שיווקית לפעילות – מה אתם אמורים להגיד או לעשות בשביל למשוך עניין ולייצר הנעה לפעולה בקרב הגולשים.

השלמת הפאזל והגדרת צרכים מדויקים מצידכם, יקדמו את הפעילות שלכם ברשת החברתית בצורה אפקטיבית יותר. מכיוון שכל פרסום באינטרנט הינו דינמי ומשתנה, כך גם הפעילות השיווקית שלכם ברשתות החברתיות, צריכה להיות גמישה ודינמית. חשוב מאוד לשמור על עדכונים יומיים אם אפשר בכלל הפעילות החברתית שלכם ברשת, על מנת לייצר תהודה קבועה ומתמשכת. כעת נסקור מספר אפשרויות רלוונטיות לצרכי קידום אתרים ברשתות החברתיות. הקמת דפי אוהדים ב"פייסבוק"
הקמת דפי אוהדים בפייסבוק, היא אחת מהדרכים היעילות ביותר לצרכי קידום ברשתות החברתיות. על כוחו העולה של הפייסבוק מיותר לחזור שנית, ולכן נציין את יתרונות הקמת דף האוהדים בפייסבוק:

1. דף אוהדים בפייסבוק מספק לכם שירות של אתר נוסף ברשת, דרכו תוכלו ליצור חברויות, קשרים ועוד דרך הרשת החברתית ולהפנות את קהל היעד שלכם לאתר הרשמי (או לחילופין, להעביר את כל האינפורמציה המאתר הרשמי לעמוד האוהדים)
2. דף אוהדים בפייסבוק מעניק לכם פלטפורמה מצוינת ליצירת תהודה סביב המותג או המוצר שלכם ברשת הפייסבוק- מכיוון שהוא מאפשר לקהל הגולשים להיחשף לתכנים ומסרים שונים אותם בחרתם להעביר
3. דף אוהדים הינו עמוד אינטרנט המקודם ברוב המקרים על ידי מנועי החיפוש השונים –ולכן יתרון זה מהווה את היתרון המשמעותי ביותר.

כיצד יוצרים דף אוהדים מעניין?
הדינאמיקה בה מתנהלת רשת האינטרנט, חייבת להיות חלק אינטגראלי מכל פעולה שיווקית ברשתות החברתיות. דף אוהדים בפייסבוק חייב להכיל תכנים עשירים, רלוונטיים, איכותיים וכמובן מעניינים. בעת הקמת דפי אוהדים ברשת הפייסבוק, יש להקפיד על הפעולות הבאות:

1. הצגת מידע דינמי, מתחלף, מעניין ואקטואלי בכרטיסיית ה"קיר"
2. הצגת מידע מקצועי אודות המוצר, השירות או בית העסק, כולל קישורים לאתר הרשמי בכרטיסיית "המידע"
3. הצגת תמונות מוצר, שירות, קהל לקוחות ועוד בכרטיסיית "תמונות"

בנוסף, חשוב לעדכן את כלל העמודים הנוספים במגוון נרחב של אינפורמציה מתחלפת, לרבות, אירועים, עדכוני מחירים או מבצעים, קולקציה חדשה, שירותים חדשים, תכנים מעניינים וקישורים שונים לאתר הרשמי.

רשת ענפה של חברים שהופכים ללקוחות
כיום, תוכלו לאתר מספר רב של רשתות חברתיות המציעות לכם את שירותים בחינם. באמצעות פתיחת כרטיסי מנוי ברשתות אלו, תוכלו לעמוד בקשר עם מספר רב של קהלי יעד מגוונים ובעלי תחומי עניין שונים. תוכלו למקד את הפעילות שלכם אל מול כל קבוצה וקבוצה בנפרד ולהציע להם מגוון רחב של רלוונטיות לתחומי העניין שלהם. לדוגמא: אתם יכולים לקדם אתר לביטוחי רכב בקבוצת חובבי אופנועים או מוטוריקה וכו.

ככל שתקפידו לדבר ב"גובה העיניים", להציע הצעות רלוונטיות וכדאיות, ככל שתשכילו לפתח את המוצר שלכם לאהוב ואהוד בקרב הגולשים, כך תזכו ליותר חשיפה ותהודה חינם ברשתות החברתיות. הרעיון הוא לפתח קשרים בינאישיים ברשת לא מטעמים מסחריים ואז להפוך אותם לכאלו. כל אחד מאיתנו היה מעדיף לקבל המלצה למוצר או שירות מחבר ולא דרך חברה מסחרית.

אחד החסרונות של קידום האתר ברשתות החברתיות, טמון בעובדה, שאם המהלך נעשה בצורה גסה ו"לא ידידותית" המהלך עלול לנחול כשלון וכל ההשקעה שלכם תרד לטמיון. לכן חשוב לפעול באופן כזה, המתקשר עם אמצעי השיתוף ברשת ולא בדרך מסחרית מדי.

תחום קידום האתרים דרך הרשתות החברתיות נמצא כיום במגמת עלייה, וככל שהרשתות החברתיות ילכו ויתעצמו מבחינת טכנולוגיות שונות, כך יגדל באופן משמעותי אופן השימוש המסחרי בהן.

בלוג בניית אתרים  לרשימת כל הפוסטים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתרים שעובדים בשבילך
בניית אתרים עם ממשק נכון
בניית אתרים למוסדות חינוך
החלפת קישורים
בניית אתר מסחרי
בניית אתרים מקצועית
שיווק אתרים ברשתות
חברות קידום אתרים
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
כיצד לשפר את המכירות
בניית אתר לכל הדפדפנים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתר בפייסבוק
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור