דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

פורטל ארגוני


כל ארגון יודע שידע הוא כוח, וניהול הידע הוא המוח. ניהול ידע על ידי ארגונים מבוצע בדרכים שונות ומגוונות, כאשר בעידן המודרני והמתקדם, הקמת פורטל ארגוני הוא אחד מהאפשרויות המקצועיות והנכונות ביותר עבור מטרה זו. פורטל ארגוני הוא למעשה אתר אינטרנט המהוה בסיס מקצועי לריכוז כל מקורות המידע הנחוצים לתפעול הארגון. כמו כן, פורטל ארגוני מהווה אמצעי טכנולוגי רב ערך להידוק היחסים השוטפים בין הארגון עצמו לבין עובדיו.

פורטל ארגוני מערכות פורטל ארגוני
פורטל ארגוני הינו מערכת ייחודית של מסדי נתונים שונים המקיפים את כל תחומי הארגון, לרבות, קישורים ליישום פרסונאלי של העובד, שרתי דואר ארגוניים, ארכיונים שונים, תקשורת קבוצתית,מאגרי מידע שונים על פי קטגוריות פנים ארגוניות, מערכת טפסים לביצוע משימות ועוד. היתרון הבולט של הפעלת פורטל ארגוני הוא כמובן תחום הפרסונאליזציה המאפשר חשיפה חלקית של מקורות המידע בתוך הפורטל בהתאם לתפקיד ודרג העובד שעושה בו שימוש. יתרון זה מאפשר בעצם לרשת את כלל צרכי הידע של הארגון ועדיין ליהנות מחיסיון על פי גישה חלקית או מלאה לפי דירוג המשתמשים בו. באמצעות ממשק חכם לניהול הפורטל יכולים כל עובדי הארגון לארגן את כל התכנים בפורטל באופן נגיש ונוח, לחפש מקורות מידע בתוך הארגון באמצעות מנועי חיפוש פנימיים,לעדכן תכנים קיימים, לשתף את יתר העובדים בפעולות ביצוע ועוד מודולים שונים ומגוונים. פורטל ארגוני מהווה מקור טכנולוגי מתקדם לפיתוח שיטות עבודה חדשניות וייעול תפוקת הארגון בכל תחומי הפעילות השונים. כמו כן, פורטל ארגוני מאפשר לכם ליצור תשתית חווייתית להעצמת עובדי הארגון, לנהל באופן שוטף מערכת מידע והעברת מסרים בין הארגון לעובדיו ואפילו לפעול למען שיפור שירות הלקוחות.

הפורטל הארגוני של חברת Guru4rent
הפורטל הארגוני של חברת Guru4rent הינו מערכת מתקדמת שנועדה לצרכי הקמה ובניית הפורטל. מערכת זו משלבת בתוכה מגוון תחומים המקיפים את מקורות הידע וניהול הידע של הארגון.

מערכת זו מאפשרת הטמעת מקורות מידע הכוללים בין היתר:
מידע אודות הארגון והיחידות השונות הפועלות בו, אינפורמציה על כלל שירותי היחידות השונות של הארגון, הטמעת ספר טלפונים פנים ארגוני, מוצרי הארגון ושירותיו, מבנה הארגון, משאבי אנוש, מערכת לניהול מועדון פנימי לעובדי הארגון לצרכי רווחה, תרבות ופנאי, קישור למגוון שירותים מקוונים לכלל עובדי הארגון, מערכות טפסים ממחושבים, אפשרויות גישה למידע אישי ועוד. המערכת של חברת Guru4rent מעמידה לרשות כל ארגון אמצעי יעיל לשיפור התקשורת הפנים ארגונית בין כל רמות עובדי הארגון וכתוצאה מכך משפרת באופן משמעותי את יכולות הארגון בכל הרמות המקצועיות. מערכת הפורטל הארגוני של חברת Guru4rent משלבת מגוון פתרונות טכנולוגיים המותאמים לכל ארגון על פי צרכיו המשתנים, מבנהו, גודלו וכדומה. כמו כן, המערכת החכמה לפורטל ארגוני של חברת Guru4rent מאפשרת לכם סנכרון מלא למקורות מידע שונים וממשקים נוספים הפועלים במסגרת הארגון.

פורטל ארגוני –יתרונות מעשיים
הקמת פורטל ארגוני הינו בעל ערך עסקי רב לתפעול הארגון, בין יתר היתרונות הרבים הטמונים בהקמת פורטל ארגוני תמצאו:
שליטה מלאה על כלל פעולות הארגון
הטמעת תרבות פנים ארגונית
הטמעת תהליכי עבודה ארגוניים
הידוק הקשר בין עובדי הארגון השונים
הידוק היחסים בין הנהלת הארגון לעובדי הארגון
העברת נתונים ושיתוף מקורות מידע בין היחידות השונות בארגון
הגברת הערך השירותי של כלל יחידות הארגון
זמינות והתמצאות יעילה יותר בכל מקורות המידע של הארגון (חסכון בזמן)
הגברת המוטיבציה הפנים ארגונית
ועוד.

כל פורטל ארגוני נועד ליצור תקשורת זמינה ואינטראקציה מלאה בין כל שלוחות הארגון. יצירת בסיס השיתוף הארגוני במסגרת הפורטל מעניק לכלל יחידות השירות של הארגון אפשרות סנכרון מיידית ובכך למעשה הארגון חוסך זמן ומשאבים רבים אחרים.

פורטל ארגוני כרשת חברתית
בנוסף לכלל היתרונות הביצועיים, הפורטל הארגוני מהווה גם כמעין רשת חברתית הפעילה בין עובדי הארגון השונים. באמצעות פורטל ארגוני יכולים העובדים לנהל שיחות אונליין, להתעדכן בהצעות שונות מטעם וועד העובדים ואף להוות מקור ובסיס לרכישות קבוצתיות שונות ספקים חיצוניים המשתמשים בפורטל לצורך פרסום וחשיפה. גישה אל פורטל ארגוני הינו באמצעות קוד אישי המוענק לכלל עובדי הארגון וניתן להצפין או לסווג מידע פנים ארגוני על פי מעמד העובד והדרג המנהלתי שלו.

חברת Guru4rent מארגנת לך פתרון
חברת Guru4rent הינה חברת אינטרנט המתמחה בהקמת תשתיות למגוון נרחב של אתרי אינטרנט ופיתוח אמצעיים טכנולוגיים. החברה עוסקת באופן שוטף בבניית אתרים, פיתוח אתרים, פיתוח תוכנות ועוד. שירותי החברה מאופיינים על ידי התאמת ומציאת פתרונות טכנולוגיים באופן נקודתי ומדויק לכלל לקוחותיה. כמו כן, החברה מפתחת ומשווקת מערכת חכמות להקמת אתרי מסחר מקוונים, הקמת פורטלים ארגוניים, פיתוח אפליקציות לסביבת הסלולר ועוד. מכיוון שהחברה עוסקת בתחום פיתוח התוכנה היא מעניקה ללקוחותיה פתרונות משלימים למערכות קיימות או חדשות. בין יתר הפיתוחים הטכנולוגים בהן עוסקת החברה באופן שוטף תמצאו: מערכת לניהול מועדוני לקוחות, מערכות חכמות לניהול לקוח, מערכות ניהול וספירת מלאי, פיתוח מערכת התממשקות לקופות רושמות, ברקודים ועוד. חברת Guru4rent פעולת באופן שוטף לפיתוח אמצעים טכנולוגים שיהוו מודל עסקי עבור לקוחותיהם ומחזיקה צוות נרחב של אנשי פיתוח ותוכנה. לחברה ניסיון רב שנים וידע מקצועי נרחב בתחום הקמת פורטלים ארגוניים והקמת רשתות שיתוף מידע.

הארגון שלך מעל הכול!
הקמת פורטל ארגוני באמצעות חברת Guru4rent מאפשר לך ליהנות מכלל היתרונות הטכנולוגיים של החברה וליהנות גם ממחלקות אפיון ועיצוב מתקדמות. מחלקות אלו מספקות לך ניצול כל המשאבים הטכנולוגיים בהתאמה אישית לצרכי הארגון שלך. מחלקת האפיון עוסקת באופן שוטף בהגדרת כלל צרכי הלקוח ומעניקה לו את הפתרון האופטימאלי ביותר. מחלקה זו פעולת באופן ישיר עם הלקוח בטרם תחילת העבודה על הפרויקט, ומטרתה לגייס מקורות חשיבה ורעיונות מבריקים שיעזרו למערכת שלך לפעול כהלכה. מחלקת העיצוב של חברת Guru4rent הינה מחלקה מקצועית ומנוסה העוסקת במגוון פתרונות עיצוב לאתרי אינטרנט שונים ומגוונים. המחלקה פועלת למען התאמת העיצוב למטרות הפרויקט. השילוב בין המחלקות הנ"ל לבין מחלקות הפיתוח והתכנות של חברת Guru4rent מבטיחים לכם את המוצר המוגמר האיכותי והמקצועי ביותר בתחומו. כמו כן, מעמידה לרשותך החברה תודעת שירות בינלאומית המאופיינת במתן שירות אישי, זמין ומהיר לכל לקוח ולקוח. כחברה העוסקת בתחום מתן שירותי טכנולוגיה אנו מודעים היטב לצורך התפעולי והארגוני שעומד בבסיס ההצלחה של כל אחד מלקוחותינו.בלוג בניית אתרים  לרשימת כל הפוסטים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
פרסום בפיסבוק
בניית רשת חברתית
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחרי
בניית אתרים מקצועית
עיצוב אתר מסחר
בניית אתרים מעוצבים
בניית אתר תוכן
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית אתר לכל הדפדפנים
בניית אתרים שיניעו לפעולה
עיצוב אתרים קווים מנחים
Web 3.0 – הכיוון החדש
בניית חנות וירטואלית
בניית אתרים לחנויות
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור