דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

בית תוכנה


עולם הפתרונות לרשת האינטרנט הוא רחב וגדול יותר מכל מה שאתם יכולים להעלות על דעתכם, לא מדובר רק בפיתוח, תכנות ועיצוב אתרים, אלא בעולם שלם של פתרונות תוכנה המספקים מכלול שלם של שירותים מקיפים לכל תחומי העסקים. בארץ פועלים אינספור חברות אינטרנט המציעות פתרון מקיף ומקצועי לתחום בניית אתרים, אך רק מעטות מהן עוסקות באופן ישיר גם בפיתוח תוכנות למגוון פתרונות עסקיים, Guru4rent היא אחת מהמובילות בתחום זה.

בית תוכנה בית תוכנה- עולם של פתרונות דיגיטאליים
בית תוכנה היא למעשה חברה מקצועית, המרכזת אליה מגוון רחב של אמצעים דיגיטאליים שנועדו להעניק פתרונות מחשוב וטכנולוגיה על פי צרכי לקוחותיה. בתי תוכנה מובילים עוסקים במגוון נרחב של פתרונות אינטרנט ודיגיטל, תוך כדי פיתוח תוכנות ייחודיות למכלול שלם של צרכים טכנולוגיים. כיום, בעידן בו כל אמצעי השיווק, המכירה והפרסום פועלים בסביבה טכנולוגית, חברות ועסקים שלא יפעלו בנושא יוותרו מאחור. פיתוח תוכנות ואמצעים משלימים נוספים לסביבת האינטרנט הם הפעילות המרכזית של צוות המפתחים והמתכנתים בבית התוכנה המוביל Guru4rent.

פיתוח אפליקציות לסביבת הסלולר
אחד התחומים המובילים כיום את העידן הטכנולוגי הוא תחום הסלולר. עם כניסת הטלפונים החכמים (סמטארפונים) אל תוך חיינו, חל שינוי מהותי בכל הקשור לאמצעי התקשרות בין הלקוחות לבין בתי העסק השונים. תחום התוכנה המוביל בענף זה הינו פיתוחי אפליקציות לסביבת הסלולר. אפליקציה היא למעשה תוכנה שנועדה לתפעול דרך מכשיר הטלפון החכם, וחברות מסחריות רבות עושות בה שימוש יומיומי על מנת להציג בפני לקוחותיהם אמצעי התקשרות ועניין נוספים מעבר לחוויית הגלישה באתרי האינטרנט שלהם. כיום מפותחות אפליקציות בכל התחומים והנושאים, לרבות, אפליקציות משחק, מסחר ועוד. כבר היום, עבור רבים מאיתנו מהווה מכשיר הטלפון החכם כאמצעי מדיה מוביל, המרכז בתוכו לא רק אמצעי גלישה אלא גם משמש כארנק דיגיטלי ומחליף למעשה את התלות בהחזקת כסף מזומן או אמצעי תשלום אחרים, באמצעות אפליקציות שונות, יכולים מחזיקי טלפונים אלו לבצע פעולות תשלום מבלי להזדקק לכסף מזומן בכיס. על פי הערכות טכנולוגיות, עולם הסלולר המתקדם, נמצא רק בראשית דרכו במאה ה-21, וככל שיעברו השנים, יהפוך עולם הסלולר למכשיר חכם המרכז עבורנו את על הצרכים העסקיים, התרבותיים והטכנולוגיים שרק אפשר לבקש. חברת Guru4rent עוסקת באופן יומיומי ושוטף בפיתוחים שונים לסביבת הטלפון הנייד ומכשירי הטלפון החכם ומעניקה לכלל לקוחותיה פתרונות מתקדמים לאמצעי שיווק, מכירה ופרסום דרך הסלולר.

פיתוח אתרי מסחר מקוונים
אתרי מסחר מקוונים המאפשרים רכישה אונליין של מוצרים או שירותים, הינו תחום מאוד מפותח ומתקדם בעולם. היקף המכירות מאתרים אלו מסתכם מדי יום במיליוני דולרים. גם בישראל פועלים לא מעט אתרי מסחר מקוון שנועדו להחליף את שיטות הרכישה הישנות והוותיקות. היקף המכירות בישראל באתרי המחסר המקוונים, הולך וגדל משנה לשנה, ויותר ויותר בעלי עסקים פונים אל תחום המסחר המקוון מתוך מטרה לבסס את מכירותיהם בתחומי המחסר המקוונים. כיום, תחום פיתוח אתרי מסחר מקוון הינו אחד מתחומי האינטרנט המובילים. מכיוון שהקמת אתרי מסחר מקוונים דורשים מיומנויות גבוהות בכל רמות פיתוח האתר, מומלץ לעבוד עם חברה גדולה ומקצועית לצורכי ההקמה ותפעול האתר. חברת Guru4rent עוסקת באופן ישיר בפיתוח אמצעי תוכנה ופתרונות אינטרנט לאתרים מבוססי מכירות אונליין. מגוון הפתרונות המוצעים על ידי החברה כוללים הן את שלבי אפיון האתר, הן את של שלבי פיתוח האתר, בנייתו ועיצובו והן את מגוון הפתרונות המקיף והמקצועי בתחומי הסליקה (חיוב). כמו כן, החברה מפתחות תוכנות משלימות לצרכי מסחר מקוון בתחומים שונים כגון: הקמת מועדוני לקוחות וירטואליים, מערכות לניהול לקוחות, מערכות לניהול מלאי, התממשקות המערכת לקופה רושמת ועוד. הפתרונות הטכנולוגיים השונים המוצעים על ידי חברת Guru4rent, מותאמים באופן פרטני לכל אתר מסחרי ולכל צורך עסקי כזה או אחר.

פיתוח עולמות הרשת החברתית
הרשתות החברתיות נכנסו אל תוך חיינו במהלך העשור הראשון של המאה ה-21, ומאז הן מחוללות שינוי מהותי בכל הרגלי הגלישה של כל אחד ואחת מאיתנו. תחומי הפיתוח והתכנות לרשתות החברתיות הינו עולם נרחב החל מפיתוח אפליקציות שונות לפייסבוק, דרך הקמת רשתות חברתיות נפרדות ועד להקמת פורטלים ייעודים לצרכי ארגון גדולים. הקמת רשת חברתית הינו תהליך מורכב מגוון ומקיף של פתרונות תוכנה ופיתוח שיעצימו את חוויית המשתמש ברשת, בנוסף לאפיון, תכנון ועיצוב הרשת בהתאם למטרותיה השונות. מכיוון שהעיקרון העומד מאחורי הרשתות החברתיות הינו תחום השיתוף, הקמת רשתות חברתיות מחייבת פיתוח תוכנות שיעזרו לרשת להגיע לביצועים מושלים בתחום זה. חברת Guru4rent מעמידה לרשותכם צוות מוכשר ויצירתי של מתכנתים ואנשי פיתוח ועיצוב שיעניקו לכם את הפתרון האידיאלי עבור הקמת רשת חברתית משלכם על פי אפיון מדויק של מטרות הרשת וקהלי היעד שלה.

פורטל ארגוני- הדור הבא של וועדי העובדים
הקמת רשת נפרדת לצרכי הארגון שלכם הינו תהליך הדורש חשיבה מדויקת על כלל צרכי הארגון השוטפים. כיום, חברות וארגונים רבים מקימים פורטלים ארגוניים שעוזרים להם לפתח את הקשר הישיר בין העובד לארגון ולמעשה תורמים בכל רמת הארגון המתבקשת. פורטל ארגוני למעשה מהווה אתר פנימי המשמש את כל צרכי הארגון ויכול לשמש הן לצרכי פיתוח הארגון והן כאתר רשת חברתית עבור עובדי הארגון. במסגרת פורטל זה ניתן להפיץ כל מסר מטעם הנהלת הארגון או החברה לעובדיה, ניתן לפתח מיומנויות עבודה פנים ארגוניות וניתן לקיים מערכת הצעות רכישה אטרקטיביות לעובדי הארגון ועוד. חברת Guru4rent מעמידה לרשותכם ידע וניסיון רב שנים בתחום פיתוח, בנייה, תכנון ועיצוב פורטלים מקצועיים למטרות הארגון. הידע המקצועי בשילוב יכולות פרקטיות לזהות את כלל הצרכים הטכנולוגיים הופכים אותנו לאחת מחברות האינטרנט המקצועיות והמובילות בתחום זה.

חשיבה יצירתית בעולם התוכנה
פיתוח תוכנות והטמעתם בתוך מערכות חדשות או קיימות הינו תחום מקצועי הדורש ידע מקצועי רב הן בהיכרות מעמיקה עם עולם הפיתוח והתוכנה והן ברמת הרגלי הגלישה של כל אחד ואחת מאיתנו. כלל פתרונות האינטרנט המוצעים על ידי חברת Guru4rent מבוססים על שיטות עבודה מתקדמות וחדשניות, רעיון הפיתוח מתחיל בניתוח מקיף של צרכי הלקוח, ממשיך מהתאמת פתרון מלא לכל צורך או בעיה ומסתיים בהטמעת הפיתוח כחלק אינטגראלי מכל מערכת טכנולוגית כזו או אחרת. אנו בחברת Guru4rent עושים הכול על מנת לקדם את לקוחותינו אל עתיד טכנולוגי אפקטיבי, ידידותי לשימוש ונוח וקל להפעלה.

בלוג בניית אתרים  לרשימת כל הפוסטים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתרים שעובדים בשבילך
בניית אתרים עם ממשק נכון
בניית אתרים למוסדות חינוך
החלפת קישורים
בניית אתר מסחרי
בניית אתרים מקצועית
שיווק אתרים ברשתות
חברות קידום אתרים
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
כיצד לשפר את המכירות
בניית אתר לכל הדפדפנים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתר בפייסבוק
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור