דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

בניית אתר בפייסבוק


רשת האינטרנט הפכה בזמן קצר (יחסית) לאפיק המדיה המוביל והמרכזי ביותר בכל אורחות החיים של כולנו. מה שהחל כרשת סגורה להעברת אינפורמציה מסווגת, הפך עם הזמן למהפכת התקשורת הכי גדולה שידע המין האנושי. רשת האינטרנט המורכבת מפסיפס עצום של עמודי אינפורמציה שונים, מעמידה לרשותנו מצבור אינסופי של אתרי אינטרנט מכל סוג ולכל מטרה. כיום, תוכלו למצוא כל שביב של אינפורמציה ברשת האינטרנט באופן מהיר, פשוט ונוח. מהפכת האינטרנט החלה עם הופעת האינדקסים, אתרי המסחר ואתרי התדמית של חברות שונות, המשיכה עם הופעת פורטלים שאימצו את אפשרויות השיתוף בין הגולשים באמצעות שיחות צ'ט, פורומים, בלוגים ועוד, והגיעה אל שיאה עם הופעת הרשתות החברתיות, שהבולטת והפופולאריות שבהן היא רשת הפייסבוק.

בניית אתר בפייסבוק רשת הפייסבוק- לייק אחד גלובאלי
על פי נתונים שונים, ברשת הפייסבוק העולמית רשומים למעלה מ-750,000,000 איש, כאשר מחצית מהם מבצעים פעולות יומיות באופן שוטף וקבוע בתוך הרשת. בישראל לבדה רשומים למעלה מ-3,000,000 חברים פעילים, מספרים אלו הופכים את רשת הפייסבוק לאתר האינטרנט בעל הרייטינג הגבוה ביותר ברשת האינטרנט בקרב כל משתמשי האינטרנט, מכל מקום בעולם, ובכל גיל. כמו כן, רשת הפייסבוק מובילה בשנים האחרונות מספר "מהפכות" ושינויים בכל תחומי החיים הנוגעים לכל אחד ואחת מאיתנו. עם הופעת הפייסבוק, השכילו מנהלי הרשת לתכנן את אפיקי השיווק והפרסום עבור לקוחות פרטיים המעוניינים להיעזר בפלטפורמת הפייסבוק לצרכי השיווק והפרסום. בנוסף, החלו חברות פרסום באינטרנט להציע מספר רב של אפליקציות פייסבוק המאפשרות ללקוחות פרטיים לבצע מספר רב של מהלכי שיווק ופרסום בקרב משתמשי הפייסבוק.

מהלכי פרסום ושיווק ברשת הפייסבוק
ברשת הפייסבוק, לרשות כל משתמש עומד פרופיל אישי, באמצעותו הוא מעדכן את פרטיו האישיים, מעלה תמונות ויוצר קשר עם משתמשים אחרים ברשת, בתחילת הפעילות ברשת הפייסבוק, בעלי עסקים נהגו לשווק את מוצריהם ושירותם באמצעות אותם פרופילים, אך עד מהרה, רשת הפייסבוק ייצרה עבורכם פלטפורמה עדיפה יותר תחת השם " דף אוהדים"

דפי אוהדים בפייסבוק
הקמת דף אוהדים ברשת הפייסבוק משמש למעשה כ"כרטיס ביקור" פורמאלי של החברה, המוצר, השירות, הרעיון או המותג. ברוב המקרים, דף אוהדים בפייסבוק מזוהה על ידי מנועי החיפוש של גוגל ויכול לתרום גם להגדלת הכניסות הן לעמוד הפייסבוק והן לאתר הרשמי שלכם. כמות המצטרפים אל דף האוהדים בפייסבוק איננה מוגבלת, וזאת בניגוד לפתיחת פרופיל אישי, בו כמות החברים שלכם לא יכולה לעבור את רף ה-5,000 איש. הקמת דפי אוהדים ברשת הפייסבוק מאפשרת לכם ליצור תקשורת דו כיוונית עם אוהדי הדף (חברי הפייסבוק שהצטרפו אל העמוד שלכם) וליצור עבורכם קמפיין שיווקי ויראלי אפקטיבי, מהיר וללא עלות. כמו כן, תוכלו לקדם את דף האוהדים שלכם באמצעות פרסום ממומן בתוך רשת הפייסבוק, דבר שיגרום לכל משתמש פייסבוק רלוונטי לצפות בפרסום שלכם. היתרון האמיתי של רשת הפייסבוק הוא בתחום ניתוח קהלי היעד, מערכת הפייסבוק יכולה להתאים עבורכם את הקמפיין הממומן על פי פילוח אזור מגורים, גיל, מצב משפחתי ועוד.

אתר בתוך רשת הפייסבוק –הדור הבא של דפי האוהדים
באופן טבעי, דפי האוהדים המוצעים על ידי רשת הפייסבוק הפכו למיני אתרים בפני עצמם, ובחלק מהמקרים אף משמשים אתרים רשמיים (בעיקר של עסקים קטנים ונותני שירות פרטיים). ריבוי המשתמשים בפייסבוק לצד גידול בזמן שמעביר כל משתמש בתוך רשת הפייסבוק, הובילו לכך שיותר ויותר אנשי עסקים, חברות, בעלי אתרים וארגונים שונים רוצים למנף את יכולות השיווק והפרסום שלהם בתוך עמודי הפייסבוק. מגמה זו הובילה לכך שיותר ויותר חברות לבניית אתרים מעמידות לרשותכם מספר אלטרנטיבות לצרכי ניהול דפי אוהדים, פונקציות שונות להרחבת דפי האוהדים למיני אתרים ואתרים פעילים בתוך הפייסבוק ועוד. כיום, תוכלו למנף כל רעיון עסקי שלכם באמצעות רשת הפייסבוק, ליהנות מחשיפה עצומה למוצר או השירות שלכם, ואף לבצע עיסקאות אונליין עם משתמשים אחרים בתוך הפייסבוק.

פיתוח אפליקציות פייסבוק
האופציה הבולטת כיום בתחום השיווק הויראלי ברשת הפייסבוק הינה אימוץ אפליקציות שונות המאפשרות יצירת קמפיינים אינטראקטיביים בין המוצר או השירות המפרסם ליתר משתמשי הפייסבוק. אופציה זו באה לידי ביטוי באמצעות יצירת אפליקציות המאפשרות משחקי רשת, קמפיינים המזמנים את קהלי היעד השונים להתחבר לדף הפייסבוק ולהציע הצעות שונות, תחרויות שונות בין משתמשי הרשת ועוד. כמו כן, בעידן טכנולוגי המאפשר גלישה גם ממכשירי הטלפונים החכמים, תחום פיתוח האפליקציות לפייסבוק מותאם גם לצרכי הגלישה דרך הטלפון. כיום, כל בעל עסק יודע שלפעולת שיווק יצירתית דרך הפייסבוק יש את היכולת להניע לפעולה מספר רב של לקוחות פוטנציאלים בעת ובעונה אחת.

תחשוב יצירתי ותנצח
רשת האינטרנט בכלל ורשת הפייסבוק בפרט שינו את מפת הפרסום הקלאסית בה הלקוח הסופי לא היה מעורב בתהליך קבלת החלטות. כיום, כמעט כל חברה מסחרית גדולה עושה שימוש יצירתי ואפקטיבי בתקשורת הדו –כיוונית המאפשרת לכל לקוח להפוך לבעל דעה, ובכך למעשה נוצר חיבור רגשי בין הלקוח למוצר, השירות או הרעיון כבר בשלבים הראשונים של תרחישי השיווק, לדוגמא: חברה המייצרת מזון לחיות מזמינה את לקוחותיה לשלוח עבורה תמונות של חיית המחמד באמצעות אתר האוהדים בפייסבוק, וכל משתמשי הדף יוכלו להצביע עבור חיית המחמד הכי אהובה עליהם וכדומה. הרשתות החברתיות מחייבות את אנשי השיווק לחשוב ב"גובה העיניים" וליצור עבור קהל המשתמשים מהלכים שיווקים מבריקים ויצירתיים במיוחד, שמצד אחד יעוררו עניין ומצד שני יישארו אותנטיים ולא ישדרו פרסום אגרסיבי מדי. כיום, תוכלו לאתר מספר חברות פרסום המתמחות בתחום שירותי הייעוץ והביצוע לצרכי קיום מהלכי שיווק ופרסום ברשת הפייסבוק. חברות אלו מעניקות לכם שירותים מקיפים הכוללים בין היתר: פיתוח דפי אוהדים ואתרי פייסבוק, ניהול קמפיינים באופן שוטף לצרכי הפייסבוק, פיתוח אפליקציות לפייסבוק ועוד. חברות המתמחות ביצירת קמפיינים לפייסבוק הן לרוב חברות העוסקות בתחום קידום אתרים, בניית אתרים, עיצוב אתרים ופיתוח אפליקציות שונות למגוון שימושי אינטרנט נוספים. מומלץ לפנות אך ורק אל חברות בעלות ניסיון בתחום ובעלות יכולת מוכחת בתחום הנעת הגולשים. אם גם אתם רוצים ליהנות ממהלכי שיווק מבריקים, אם גם אתם רוצים לכבוש את ליבם של אלפי משתמשי פייסבוק, ואם גם אתם רוצים להוביל את העסק שלכם לצמיחה כלכלית, זה הזמן לאתר לעצמכם חברה מקצועית המתמחה בתחום בניית אתרים לפייסבוק ותפעולם השוטף, וליהנות מכל היתרונות הממתינים לכם ברשת ששינתה את תרבות הגלישה והצריכה של כולנו.

בלוג בניית אתרים  לרשימת כל הפוסטים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתר לרואה חשבון
מסחר אלקטרוני לעסקים
השפעת זמן טעינת האתר
בניית אתרים מקצועית
בניית אתרי פלאש
בניית חנות וירטואלית
נגישות באתרי אינטרנט
בניית אתר מסחר
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתרים ועיצוב אתרים
קידום אתרים דרך רשתות
Web 3.0 – הכיוון החדש
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור