דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

כלים לבחינת אתרים מתחרים


רשת האינטרנט מספקת לכל אחד ואחת מאיתנו היצע אינסופי של אינפורמציה ומידע שימושי בכל תחום. כספקית המידע הגדולה ביותר בעולם יכולה להוות רשת האינטרנט מקור נפלא למעקב עסקי אחר פעילות המתחרים שלכם בכל תחום בו אתם עוסקים. התחרות בין העסקים השונים ברשת האינטרנט באה לידי ביטוי בכל רמות פעילות האונליין, החל מתחרות נוקבת בתחום דירוג האתר במנועי החיפוש, דרך תחרות על לב הגולשים באמצעות שילוב טכנולוגיות מתקדמות באתרים השונים ועד לרמת פריסת חשיפה של האתר ברשת. כיום, כל עסק מכל תחום חייב להיעזר בשירותים שונים המאפשרים לו להתחקות אחר פעילות מתחריו מתחום עיסוקו, ללמוד את מהלכי השיווק והפרסום שלהם ברשת ולגבש באופן מיידי תגובת נגד, או לחילופין, לייצר מהלכי שיווק חדשניים ומקוריים. כיום, עומדים לרשות בעלי האתרים השונים מספר שירותים מבוססי רשת שמטרתם לבדוק ולבחון נתונים שונים אודות מדרוג האתרים המתחרים ברמת התנועה, ברמת ניתוח אתרי המתחרים, ברמת ניתוח עדכונים שוטפים באתרי המתחרים וברמת המעקב השוטף אל כלל פעילות האונליין של המתחרים כלל השירותים נועדו להקנות לכם דרך לייעל את שיטות השיווק המקוונות שלכם ולגרום לכך שתמשיכו להוביל את תחום העיסוק שלכם גם בסביבה תחרותית דינמית ומאתגרת. להלן סקירה של מספר כלים ייעודיים ושירותי רשת לבחינת אתרי המתחרים:

כלים לבחינת אתרים מתחרים מעקבי תנועה
אחת הדרכים לבחון את אופן הצלחתו של אתר מתחרה לעסק שלכם היא לנסות להתחקות אחר תנועת הגולשים באתר, הפונקציות העומדות לרשותכם הם: Alexa- אתר שירותי המציג עבורכם מדד של פופולאריות אתרים שונים ברשת, רמת המדרוג פועלת כך שככל שהציון של האתר נמוך יותר, כך הוא זוכה לפופולאריות גבוהה יותר בקרב גולשי הרשת. שירות זה מיועד דווקא לאתרים בעלי תנועה יחסית גדולה, ואת המידע דרכו ניתן לקבל רק לאחר התקנת סרגל הכלים של השירות. Compete – אתר נוסף המעניק שירותי מדרוג לאתרים גדולים במיוחד. ברוב המקרים, האתר מספק נתונים מדויקים יותר לאתרים הנמצאים בעיקר בארה"ב. באמצעות האתר ניתן להשוות ביצועים בין מספר אתרים לאורך זמן. השירות מוצע בחינם אך ישנם לא מעט שירותים ייחודים עליהם תדרשו לשלם. Google trends – שירות ייחודי של ענקית החיפוש. שירות זה מאפשר לכם לגלות ערכי חיפוש פופולאריים ולכן הוא נחשב לכלי עבודה הכרחי עבור כל אחד ואחת מכם המעוניין לאתר נישות מסוימות לצרכי קידום ושיווק האתר. אופציה נוספת של השירות היא בתחום השוואת הכניסות לאתרים השונים, אך גם במקרה הזה, התוצאות מדויקות יותר בקרב אתרים בעלי תנועה רחבה ומקיפה יותר של כניסת גולשים ואינו עונה על דרישות האתרים הקטנים יחסית.

מעקב וניתוח אתרים
אחת השיטות היעילות ביותר להגברת כניסות הגולשים לאתר הבית שלכם תהיה באמצעות פעילות ממוקדת של קידום האתר במנועי החיפוש וקישור האתר לדפי אינטרנט מרכזיים ומובילים. באמצעות שירותים שונים תוכלו לבחון את פעילות אתרי המתחרים בנקודות אלו, ולקבל מדד איכותי לתכנון צעדי הקידום והשיווק שלכם ברשת. בין השירותים המובילים והאיכותיים בתחום זה תמצאו: Web site gardner- כלי מקצועי המספק לכם אינפורמציה כללית על אתר אינטרנט אחריו אתם מבקשים להתחקות. שירות זה מאפשר לכם לבצע התאמה בין פעילויות הקידום של האתר שלכם לבין אתר אותו אתם בוחרים להשוות, הנתונים מתקבלים באמצעות דואר אלקטרוני. כמו כן, השירות מספק לכם המלצות מקצועיות כיצד לשפר את ביצועי האתר, וברוב המקרים, המלצות אלו מתגלות כיעילות במיוחד. Yahoo site explorer- שירות מקצועי מבית yahoo. שירות זה מאפשר לכם לעקוב אחר הפעלת קישוריות שמבצע אתר אותו בחרתם, והוא מספק לכם נתונים לגבי האתרים אליו האתר מקושר. נתונים אלו יכולים לבסס עוברכם הפעלת קמפיין קישוריות יעיל וטוב יותר על פי בחינת המתחרים בשיטה זו.

מעקב אחר ניטור המידע
אתרי אינטרנט הנמצאים בהליכי קידום ושיווק ברשת האינטרנט חייבים להיות דינמיים ולהתעדכן מעת לעת על מנת לשמור על רלוונטיות לתוצאות החיפוש השונות. כיום, רוב אתרי האינטרנט נתמכים על ידי מערכת לניהול תוכן המאפשרת לבעלי האתר להפעיל שליטה מלאה על כלל תכני האתר בקלות ובמהירות. כתוצאה מכך, אתרי אינטרנט זוכים לעדכונים שוטפים, ולכן חשוב שיהיו בידכם כלים מקצועיים שיעזרו לכם לבחון באופן מיידי את פעילות העדכון השוטפת באתרים מתחרים לשלכם. הכלים שיעזרו לכם לבצע זאת הם: Google Alerts- שירות חכם נוסף מבית ענקית החיפוש Google. באמצעות שירות זה (המסופק לנרשמים אליו) ניתן לקבל נתונים בזמן אמת על חדשות וקישורים מתחומי עניין שונים הנבחרים על ידיכם. שירות זה מאפשר לכם לקבל בזמן אמת כל נתון או חידוש שמעניין אתכם ברשת האינטרנט, תוכלו לבחון את המידע באופן מיידי, להגיב למתרחש בזמן אמת וגם לקבל מידע ישיר או עקיף על כלל הפעילות הרלוונטית לתחום עיסוקכם. שירות דומה מסופק על ידי חברת YAHOO.

לקוח סמוי ברשת
אחת הדרכים האפקטיביות להתחקות אחר המתחרים שלכם היא להפעיל שירות של לקוח סמוי וליצור קשר ישיר עם המתחרה שלכם דרך הרשת, תוכלו לבחון את זמן תגובתו להודעה שהשארתם לו באתר, תוכלו לקבל נתונים לגבי מבצעים או אירועים שונים שהוא מקיים, תוכלו לדעת מראש על כוונות עסקיות עתידיות שלו וכמובן שתוכלו לנצל את כל המידע הנאגר אצלכם לטובת פעילות נגדית ואפקטיבית. קידום אתרים וחשיבות המעקב אחר פעילות המתחרים במהלכם!

קידום אתרים הוא ללא ספק ה"נשק הקונבנציונאלי" האפקטיבי ביותר לצרכי שיווק ופרסום האתר שלכם ברשת האינטרנט. על מנת ליהנות מתוצאות אפקטיביות ומקצועיות מומלץ לפנות בראש ובראשונה לחברה המתמחה בתחום קידום אתרים. חברה מקצועית תספק לכם מחקר מקיף אודות מילות מפתח הכרחיות לצרכי קידום האתר, תעניק לכם מידע רלוונטי אודות כלל המתחרים הישירים והעקיפים שלכם ברשת, ותדע כיצד למנף את היתרונות היחסיים של העסק שלכם במהלך קידום האתר. כמו כן, חברה מקצועית בתחום הקידום תעניק לכם שירותי אופטימיזציה לכלל תכני האתר ותאפשר לאתר שלכם להגיע לדירוגים גבוהים לקהל יעד רלוונטי וממוקד. קידום אתרים הינו הליך מתמשך המחייב אתכם לפעול במספר מישורים, החל ממנועי החיפוש, דרך הפעלת קמפיין קישוריות לאתרים אחרים ועד ליצירת קמפיינים שיווקיים ופרסומיים יצירתיים במיוחד במסגרת פורומים, קהילות גולשים, רשתות חברתיות, פורטלים, אינדקסים ועוד. ניהול תהליך קידום האתרים חייב להיות מופקד בידי אנשי מקצוע מובילים בתחומם הנעזרים בכלל השירותים המוצגים לעיל. השילוב של ידע מקצועי לצד שימוש בשירותים טכנולוגיים מתחרים המצליחים להתחקות אחר פעילות המתחרים שלכם, הם הגורמים שיובילו את האתר שלכם להצלחה המיוחלת.

בלוג בניית אתרים  לרשימת כל הפוסטים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתרים שעובדים בשבילך
בניית אתרים עם ממשק נכון
בניית אתרים למוסדות חינוך
החלפת קישורים
בניית אתר מסחרי
בניית אתרים מקצועית
שיווק אתרים ברשתות
חברות קידום אתרים
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
כיצד לשפר את המכירות
בניית אתר לכל הדפדפנים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתר בפייסבוק
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור