דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

בניית אתר לכל הדפדפנים


מוזילה פיירפוקס, אינטרנט אקספלורר, סאפארי וגוגל כרום הינם הדפדפנים הבולטים והמובילים בתחום הדפדפנים לצרכי גלישה ברשת האינטרנט. על פי נתונים שונים כמחצית מסך כל הגולשים ברשת האינטרנט משתמשים בדפדפן האקספלורר והיתר מתחלקים כמעט שווה בשווה בין יתר הדפדפנים, אך גם 10% מסך כל הגולשים הם מספר רב המחייב כל מפתח ומתכנת אתרים לבצע התאמה אידיאלית של האתר אותו הוא בונה לסוגי הדפדפנים השונים. במידה ותוסיפו לצורך העניין גם את הרכבי רזולוציות המסך המשתנות ממחשב למחשב, ואת גדלי המסכים השונים, הרי שתקבלו הליך מורכב המחייב את מפתח האתר לפעול ברמה המקצועית הגבוהה ביותר לצרכי התאמת האתר לכל גולש אינטרנט בנפרד. חברות מקצועיות בתחום בניית האתרים מבצעים הליך של בדיקת תאימות האתר ונגישות האתר לכלל הדפדפנים הקיימים, הליך זה מתבצע הן במהלך כתיבת קוד האתר הראשוני של האתר, הן במהלך העבודה המורכבת של הליך בניית האתר וכמובן בסיום תהליך הבנייה, רגע לפני עליית האתר לרשת האינטרנט.

בניית אתר לכל הדפדפנים כיצד מתמודדים עם מורכבות נושא התאימות?
על מנת להמחיש לכם את נושא תאימות האתר לדפדפני האינטרנט הרשו לנו להציג בפניכם המשלה לתחום אחר לחלוטין, תחום כלי התחבורה ותשתיות הכבישים בישראל. מדי שנה, עולים לכבישי הארץ מספר רב של רכבים המיוצרים על פי מיטב החידושים הטכנולוגיים האפשריים, רכבים אלו בטיחותיים יותר, נוחים יותר ובעיקר, מהירים יותר, אך מנגד עומדים לרשותם תשתיות כבישים שאינן מאפשרות לרכבים להביא לידי ביטוי את יכולתם הטכנולוגית, וכתוצאה מכך נפגעת ברמה מסוימת חוויית הנהיגה האישית של כל נהג ונהג. דוגמא זו נועדה להמחיש את העניין המרכזי של חשיבות תאימות האתר לסוגי הדפדפנים השונים. כיום, ניתן להגיע לרמות טכנולוגיות מתקדמות ביותר ברמת בנייה ועיצוב אתרי אינטרנט, אך בחלק גדול מהמקרים, גולשי האינטרנט אינם משתמשים בתשתיות מתקדמות (דפדפנים) לצורך יישום חוויית הגלישה במלואה, כפי שתוכננה על ידי מפתח ומתכנת האתר. על מנת לייצר תאימות מקסימאלית בין האתר לבין סוגי הדפדפנים השונים חייב כל מתכנת אתרים להכיר ברמה המקצועית הגבוהה ביותר את כל סוגי הדפדפנים הקיימים, לאתר תקלות ובאגים מסוימים העלולים להתרחש בזמן הצגת האתר בדפדפן זה, ולהעניק להם את הפתרון המקצועי ביותר. על מנת לבצע זאת בצורה המקצועית הראויה, מומלץ לחלק את העבודה לשלושה מרכיבים עיקריים:
1. בדיקת האתר בדפדפנים השונים (אקספלורר, פיירפוקס, סאפארי, אופרה ועוד)
2. בדיקת תקינות האתר ברזולוציות מסך משתנות וגדלי מסך שונים
3. בדיקת האתר באמצעות מערכות הפעלה שונות (ווינדווס, לינוקס, מאק)

בכל אחד מהמדדים הבאים תמצאו מגוון נרחב של גרסאות ועדכונים שוטפים. כיום, עומדים לרשות מפתחי האתרים מספר כלים ייעודים לצרכי בדיקה ותאימות האתר, כלים אלו מורכבים ממגוון שירותים מבוססי רשת ומגוון של תוכנות ייעודיות המאפשרות לכם להתמודד עם כל פלטפורמה להצגת אתרי אינטרנט.

להלן סקירה של חלק מאותן שירותים:
אינטרנט אקספלורר (IE)- על מנת לבדוק תאימות האתר לדפדפן האקספלורר מומלץ להיעזר בתוכנת ה-מולטי אינטרנט אקספלורר. תוכנה זו מאפשרת לאנשי הפיתוח להתקין את כלל גרסאות האקספלורר בעת ובעונה אחת, היתרון: התוכנה מאפשרת פתרון מהיר, נוח וחינמי לבעיות השונות, החיסרון: היא איננה תומכת במשתמשי הווינדווס ויסטה ומדי פעם אחת מגרסאות האקספלורר הרבות נוטות להיתקע מסיבה לא מובנת. סאפארי – דפדפן הסאפארי הינו דפדפן ייעודי למשתמשי מחשבי ה-MAC של חברת אייפל. תוכנת המולטי-סאפארי תאפשר לכם לבצע את תאימות האתר שלכם לכלל גירסאות דפדפן הסאפארי. כלים אלו יעזרו לכם לבחון את תאימות האתר שלכם ביתר קלות ובמהירות, אך בחלק מהמקרים תאבחנו בעיות קלות המחייבות אתכם להמשיך לפעול למען נגישות האתר באופן ראוי ומקצועי לכלל הדפדפנים. השירותים הבאים יוכלו להעניק לכם פתרון הולם לחלק גדול מהבעיות בהן תתקלו:


IE WEB RENDERER- שירות זה ניתן להתקנה בחינם ומאפשר לכם לבחון את תאימות האתר שלכם לכלל גרסאות האינטרנט אקספלורר. צילומי המסך על פי הגרסאות השונות מופיעים זה לצד זה, דבר המקל עליכם לבדוק את תאימות האתר במהירות ובקלות.
BROWSERSHOTS- שירות זה יאפשר לכם לבחון את תאימות האתר שלכם גם לדפדפני הסאפארי, הפיירפוקס, האופרה והאקספלורר. באמצעות שירות זה תוכלו לבצע גם תאימות לרמת רזולוציית המסך, עמוק צבעי האתר ואופי הצגת הפלאש, ה- JAVAוכו.
LITMUS- הליטמוס הינו שירות מבוסס רשת המאפשר לכם לבחון את תאימות האתר שלכם ל-30 סוגי דפדפנים שונים בזמן קצר ביותר. שירות זה כולל את כלל מרכיבי עמוד האינטרנט ולא רק את מה שמוצג לגולש הסופי, כמו כן, שירות חכם זה מאפשר לכם לגלות באגים בזמן אמת ומעניק לכם שירות של כלי ניהול לתיקון הבאגים באותו הרגע. שירות זה ניתן בתשלום אך הוא בהחלט מספק עבורכם תשובה מקצועית והולמת לצרכי תאימות ונגישות האתר אותו אתם בונים. שירות נוסף של הליטמוס הוא היכולת ליצור צילומי מסך לתוכנות דואר אלקטרוני שונות ולבצע תאימות מקסימאלית גם בתחום זה כשירות נלווה לאתר.
BROWSERCAM- שירות זה נחשב למקצועי ביותר בתחום שירותי צילומי המסך לבדיקת תאימות לדפדפנים שונים. שירות זה מאפשר לכם שליטה גם מרחוק והוא מיועד למספר רב של דפדפנים ומערכות הפעלה, לרבות, מערכות הפעלה לצרכי גלישה מהטלפונים הניידים. באמצעות שירות זה תוכלו לשנות את רזולוציות האתר, להגדיר סיסמאות ושמות משתמשים לאתרים מוגנים, הורדת קבצי זיפ ועוד. השימוש בשירות זה כרוך ברכישת רישיון קבוע בעלות גבוהה יחסית אך מבחר הפונקציות העומד לרשותכם נרחב ומגוון ומאפשר לכם ביצוע תאימות אופטימאלית לכלל דפדפני האינטרנט הקיימים והשמישים ביותר.
BROWSERPOOL- שירות זה מוצע בתשלום חודשי או שנתי ומאפשר לכם ליהנות מכלי עבודה מקצועי ומקיף ביותר בתחום תאימות אתרי אינטרנט למספר רב של דפדפני אינטרנט. השירות כולל: מגוון אפשרויות צילומי מסך, גישה מרחוק באמצעות תוכנת שליטה ועוד. השירות מחייב אתכם ברכישת תוכנה והתקנתה וכן בדמי שימוש חודשיים או שנתיים. מתאים בול!

חברות אינטרנט מקצועיות מעניקות דגש רב על תחום תאימות האתר לדפדפני האינטרנט השונים. במידה וגם אתה מתכנן להעלות אתר אינטרנט לרשת בקרוב, מומלץ לפנות אל חברות מקצועיות בתחום בניית האתרים ולברר עימן לגבי מסגולתן לקיים עבורכם תאימות ונגישות לכלל דפדפני האינטרנט. זכרו- ככל שתרחיבו את תאימות האתר ליותר ויותר דפדפנים, כך תגבירו את סיכויי הצלחת האתר שלכם ברשת!

בלוג בניית אתרים  לרשימת כל הפוסטים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתר לרואה חשבון
מסחר אלקטרוני לעסקים
השפעת זמן טעינת האתר
בניית אתרים מקצועית
בניית אתרי פלאש
בניית חנות וירטואלית
נגישות באתרי אינטרנט
בניית אתר מסחר
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתרים ועיצוב אתרים
קידום אתרים דרך רשתות
Web 3.0 – הכיוון החדש
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור