דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

כיצד לשפר את המכירות באתר מסחר


אתר המסחר המקוונים הם ללא ספק הזדמנות מצוינת עבור כל יזם, בעל עסק, חברה, תאגיד או ארגון להגדיל ולהעצים את רווחיהם והכנסותיהם. כיום, יותר ויותר חברות ובתי עסק מעמידים לרשותם חנויות וירטואליות המשמשות כאתרי מסחר מקוונים לצרכי הגברת המכירות המקוונות ברשת האינטרנט.

כיצד לשפר את המכירות באתר מסחר אתרי מסחר מקוונים בכל תחום עסקי כוללים בתוכם מספר רב של יתרונות הכוללים בין היתר:
חשיפת השירותים והמוצרים המוצעים לכמות בלתי מוגבלת של לקוחות
תפעול שוטף בעלויות נמוכות ביחסית להעמדת סניף מכירות פיזי
אפשרויות נרחבות בתחום ביסוס הנתונים הסטטיסטיים
ועוד.

אם גם אתם מעוניינים להעמיד לרשותכם אתר מכירות מקוון, או במידה וגם אתם מעוניינים לשפר את יכולות המכירה שלכם באתר מסחר מקוון קיים, בכתבה הבאה תמצאו מגוון עצות וטיפים שיעזרו לכם לבצע זאת.

עיצוב. עיצוב. עיצוב
אחד הפרמטרים המשפיעים ביותר על הרגלי הגלישה של כולנו הוא עיצוב האתר ונוחות הגלישה בו. הקפידו להעמיד לרשות לקוחותיכם (גולשי האתר) עיצוב פונקציונאלי המשלב מצד אחד חזות ייחודית ומרשימה לעמודי האתר ומצד שני שומר על נוחות וכללי ניווט פשוטים לכל גולש וגולש.

מערכות ניהול מתקדמות
כיום, עומדות לרשותכם מגוון נרחב של מערכות ניהול תוכן לצרכי תפעול שוטף של אתרי מסחר מקוונים. מערכות אלו מאפשרות לכם לנהל את עמודי האינטרנט של האתר ביתר קלות ומכל מקום בו תמצאו. כמו כן, מערכות חכמות אלו מספקות לכם מגוון נרחב של כלי עבודה ופונקציות תפעול העושות שימוש במגוון נתונים סטטיסטיים של ביצוע פעולות באתר המסחר שלכם על ידי הגולשים. שימוש מושכל בנתונים אלו יאפשר לכם לבצע פעילות קידום מכירות בתוך דפי האתר, לחשוף מוצרים ושירותים חדשים ולנהל בחוכמה את צרכי הלקוח והעדפותיו.

העצמת חווית הקנייה
קניונים ומרכזי קניות מובילים עושים שימוש נרחב בשיטות מכירה המעצימות את חווית הרכישה של לקוחותיהם, הם עושים זאת באמצעות שיטות מכירה שונות, שיתוף פעולה בין העסקים השונים במתחם והגברת המכירות בהתאם לעונות השנה וכדומה. באתרי המסחר המקוון תוכלו גם אתם להעצמים את חווית הרכישה של לקוחותיכם באמצעות מספר אלמנטים שונים: הצטרפות למועדון חברים- הקמת מועדון וירטואלי שיאפשר לכל גולש ליהנות ממבצעים והנחות קבועות בכל רכישה באתר, דיוור אלקטרוני ישיר המודיע על מבצעים, אירועי מכירה, מוצרים ושירותים חדשים ועוד. מערכת הזמנות אישית- הקמת מערכת המאפשרת לכל לקוח לצפות בכל רגע נתון בסטטוס ההזמנה שלו (מחיר, כמות, זמני אספקה וכדומה). כמו כן, תוכלו לנהל את הרכישה באתר באמצעות "סל קניות" המעודד את הגולש לבצע מספר רכישות בעת ובעונה אחת באמצעות העברת מסריים מיידים (לדוגמא: הגולש ביצע רכישה של אוהל לינה לטיולים- מומלץ להעביר לו מסר מיידי המודיע לו על הנחה משמעותית לרכישה מיידית של מוצר משלים כגון: צידנית, שקי שינה וכדומה).

קידום האתר ברשת
אתרי מסחר מקוונים, כמו כל אתר אינטרנט אחר, זקוקים לקידום ושיווק מקצועי של האתר ברשת האינטרנט. יכולות הקידום המודרניות יאפשרו לכם להגיע למגוון נרחב של קהלי יעד המחפשים ברגעים אלו ממש מוצרים או שירותים הקשורים לעולם התוכן המוצע באתר המסחר שלכם. שיטות הקידום, הפרסום והשיווק ברשת האינטרנט מתבססות על חשיפה מיידית לקהל רלונטי במגוון נרחב של טכניקות ושיטות תפעול. הקפידו לנהל מערך קידום אתרים מסודר ומקצועי לאורך זמן והתוצאות המיוחלות יגיעו בהקדם ובגדול.

כמה מילים לסיום...
המסחר האלקטרוני הולך וצובר בשנים האחרונות תאוצה רבה גם במדינת ישראל. על פי הערכות מומחים בתחום השיווק והאינטרנט, היקף העסקאות המקוונות יילך וייגדל משנה לשנה, ולכן כאן המקום והזמן להצטרף אל הצלחת המסחר המקוון, וליהנות מאפשרות ליצירת מותג של מכירות מקוונת בכל תחום עסקי בו תבחרו!

בלוג בניית אתרים  לרשימת כל הפוסטים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
עיצוב אתר מסחר
בניית אתרים מקצועית
בניית רשת חברתית
שילוב תגיות
בניית אתרים מעוצבים
בניית אתר תוכן
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחרי
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר לכל הדפדפנים
עיצוב אתרים קווים מנחים
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתרים ועיצוב
בניית אתר בפייסבוק
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור