דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

בניית חנות וירטואלית - הדור החדש


היקף העסקאות המתבצעות באמצעות רשת האינטרנט, הולך וגדל משנה לשנה, בכל תחומי המחסר השונים המוצעים לכם ברשת. כיום, יותר ויותר בעלי עסקים, יזמים, חברות מסחריות ואפילו אנשים פרטיים, מעמידים לרשותם "סניף וירטואלי" המאפשר להם למנף את הכנסותיהם ביתר קלות ובמהירות. בניית חנות וירטואלית היא ללא ספק פעולה שיווקית ועסקית ראויה ונכונה, עבר כל בעל עסק, ועבור כל תחום מסחרי כזה או אחר, לרבות, בעלי מקצועות חופשיים המעניקים שירותי- מדף ללקוחותיהם. רשת האינטרנט בכלל, ותחום המסחר המקוון בפרט, מהווים כיום את אחד מאמצי המדיה השימושיים והנפוצים ביותר, ועל פי דעת מומחים בתחום האלקטרוני והצרכני כאחד, היקף המכירות והעסקאות המתבצע ברשת, רק ילך ויגדל בשנים הקרובות. בנוסף, בניית חנות וירטואלית, מעמידה לרשות כל אחד ואחת מכם, מגוון נרחב של יתרונות פונקציונאליים, הכוללים בין היתר: חסכון משמעותי בעלויות תפעול העסק, חשיפה ונגישות גבוהה יותר לקהלי יעד נרחבים, מערכות מתקדמות לצרכי ניהול וביסוס מערכות נתונים, מכירת מוצרים ושירותים באופן ניסיוני לצרכי בדיקה ואבחון צרכי קהלי היעד ועוד.

בניית חנות וירטואלית - הדור החדש זה הזמן להצטרף למהפכה הצרכנית! במידה וגם אתם מעוניינים להעמיד לרשותם חנות וירטואלית שתמנף את הכנסותיכם, ובמידה וגם אתם מעוניינים לקחת את האתר המסחרי הקיים "צעד אחד קדימה", זה הזמן לפנות מספר דקות מזמנכם, ולקרוא על כל החידושים בתחום בניית חנות וירטואלית לכל מטרה. החידושים בענף החנויות הוירטואלית נמצאים כמעט בכל פרמטר או מרכיב פונקציונאלי כזה או אחר, הן בתשתיות התכנות של האתר והן ברמת העיצוב והחזות הויזואלית שלו. כיום, הליך בניית חנות וירטואלית מתבצע על ידי חברות מנוסות ומקצועיות, המעניקות לכם מגוון נרחב של פתרונות יצירתיים וטכנולוגיים לכל צורך שיווקי ועסקי.

בין הפיתוחים והחידושים האחרונים בענף זה תמצאו:

• מערכות צ'ט אישי עם נציג מכירות
מערכת אינטראקטיבית חכמה, המאפשרת לכם ליצור קשר מיידי (אונליין) באמצעות תיבת צ'ט הנפתחת לעיני כל גולש שביצע כניסה לאתר. המערכות המתקדמות מאפשרות לכם לנהל שיחות "אחד על אחד" על לקוח פוטנציאלי, הן באמצעות איוש המערכת על ידי נציג מכירות פיזי, והן על ידי תזמון אוטומאטי של המערכת.

• אפליקציות התומכות באמצעי גלישה נוספים
כיום, עומדים לרשות הלקוחות הפוטנציאלים שלכם מגוון נרחב של אמצעי גלישה שונים, לרבות, טאבלטים, סמארטפונים ועוד. הליך בניית חנות וירטואלית באמצעות חברה מקצועית ומתקדמת, יאפשר לכם ליהנות ממגוון פיתוחי אפליקציה ושירותים טכנולוגיים נוספים המאפשרים לכם להגיע לכל לקוח ולקוח, בכל אמצעי גלישה השונים.

• עיצוב מודולים בהתאמה אישית
לכל עסק ועסק צרכים שונים ומטרות שונות. כיום, תוכלו ליהנות ממגוון נרחב של מודולים ופונקציות טכנולוגיות שונות, המותאמות באופן אישי לכל אחד ואחד מכם באופן נפרד. המודולים השונים מתבססים על רמת אפיון והגדרות ברורות של צרכי הלקוח כחלק מקדים לבניית החנות הוירטואלית. המודולים השונים מאפשרים לכם להעצים את חווית הגלישה באתרכם, להגדיל את זמני השהייה של הלקוחות באתר, וכתוצאה מכך, להוביל להגדלת היקף העסקאות באתר, כמו כל תחום אחר בחיים, נוחות ופשטות היא שם המשחק, גם במסגרת פיתוחים טכנולוגיים מורכבים ביותר.

• מערכות ניהול בהתאמה אישית
מערכות הניהול המתקדמות באתרי מסחר המקוון, מאפשרים לכם ליהנות ממגוון נרחב של יתרונות ברורים הכוללים בין היתר: מערכת מתקדמת לצרכי ניהול לקוח, מערכת הזמנות, מערכת ניהול עמודי האתר באופן עצמאי, מערכת מיפוי סטטיסטי, מערכות דיוור אלקטרוני ועוד. כלים אלו ואחרים יעזרו גם לכם לתכנן מהלכים שיווקים ואף להגדיל את המכירות באתר המסחר שלכם מרגע לרגע. זה הזמן "לכבוש את הרשת" באמצעות המוצרים והשירותים השונים, ולהעמיד לרשותכם חנות וירטואלית מקצועית ומתקדמת המשלבת את כל החידושים הטכנולוגיים המופיעים לעיל ועוד.

בלוג בניית אתרים  לרשימת כל הפוסטים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
פרסום בפיסבוק
בניית רשת חברתית
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחרי
בניית אתרים מקצועית
עיצוב אתר מסחר
בניית אתרים מעוצבים
בניית אתר תוכן
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית אתר לכל הדפדפנים
בניית אתרים שיניעו לפעולה
עיצוב אתרים קווים מנחים
Web 3.0 – הכיוון החדש
בניית חנות וירטואלית
בניית אתרים לחנויות
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור