דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

בניית אתר מסחר אלקטרוני או קטלוג תדמיתי


רשת האינטרנט פתחה עבור כל בעלי העסקים השונים, מגוון נרחב של ערוצי שיווק, פרסום ומכירה. אפשרויות אלו עומדות לרשות כל אחד ואחת מכם, במסגרת מגוון נרחב של סוגי אתרים שונים, לרבות, אתרי תדמית, אתרי מסחר מקוון, אתרים אינפורמטיביים בתחומים שונים וכדומה.

בניית אתר מסחר אלקטרוני או קטלוג תדמיתי רוב העסקים הפרטיים נוהגים לעשות שימוש באחד מסוגי האתרים הבאים:
1. אתר תדמית- אתר המספק אינפורמציה ומידע כללי אודות החברה, שירותיה, מוצריה, יתרונותיה וכו.
2. אתר מסחר אלקטרוני – אתר המאשר לגולשי האינטרנט לרכוש ממוצרי ושירותי החברה ברמת האונליין.

הן בניית אתרי תדמית, והן בניית אתר מסחר אלקטרוני, חייבים להתבצע על ידי חברה מקצועית ומנוסה בתחום הקמה, בנייה ועיצוב אתרים, וכמו כן, חייבים להיות מתוחזקים ומקודמים ברשת האינטרנט לצרכי חשיפה והגדלת המכירות. ההחלטה באיזה מבין סוגי האתרים כדאי לכם להתמקד, תלויה ומורכבת ממספר פרמטרים שונים הכוללים בין היתר:

• אופי המוצר או השירות אותו אתם משווקים ומוכרים – מוצרים ושירותים מסוימים לא ניתן לשווק ולמכור באמצעות בניית אתר מסחר אלקטרוני, כגון: מכירת דירות- הליך הכרוך בהחלטה מתמשכת של הלקוח, טיפולי יופי ושירותי בריאות שונים-המחייבים את הלקוח להגיע פיזית לנקודת השירות ועוד.
• אופי הפעילות השיווקית שלכם ברשת האינטרנט (עסקים רבים מעדיפים שלא לאפשר ללקוחותיהם לרכוש מוצרים ושירותים דרך האינטרנט, משום שחווית הרכישה בחנות הפיזית מגבירה את ערך הקנייה ותורמת באופן ישיר לערכי המותג).
• מגבלות טכניות (נותני שירות שונים אינם יכולים לבצע מכירות באתר מסחר אלקטרוני בגלל סיבות טכניות כאלו ואחרות).

בניית אתר מסחר אלקטרוני וקטלוג תדמיתי–כל היתרונות
העמדת אתר המשמש כ"סניף וירטואלי" על עסקיכם, מאפשר לכם ליהנות ממגוון נרחב של יתרונות הכוללים בין היתר: תפעול המערך העסקי בהוצאות נמוכות יחסית , הגעה לקהל יעד מגוון ונרחב ביתר קלות, יכולות מינוף הצרכים העסקיים שלכם באמצעות מערכות מתקדמות ונתונים סטטיסטיים שונים ועוד. בנוסף, בניית אתר מסחר אלקטרוני מאפשר לכם לבצע מהלכי בדיקה ובחינה למוצרים שונים אותם אתם מתכוונים לשווק לקהל הרחב.

פונקציה נוספת המאפשרת לכם ליהנות מכל היתרונות הנ"ל, היא באמצעות העמדת קטלוג תדמיתי של מגוון המוצרים או השירותים שלכם ברשת האינטרנט. הקטלוג התדמיתי אומנם אינו מאפשר לגולשי האינטרנט לבצע רכישה אונליין, אך הוא בהחלט מעניק לכם חשיפה נרחבת למוצרים והשירותים שלכם, ובאופן עקיף משרת את המותג ואת הליך הרכישה הכרוך בהגעה פיזית של הגולש לנקודת המכירה, או לחילופין, בהגעה פיזית שלכם אליו (תלוי במוצר או השירות אותו אתם משווקים). קטלוג תדמיתי, בניגוד לאתר תדמית של חברה מסוימת, מתמקד אך ורק בקולקציית מוצרים ושירותים ספציפית, והוא מאפשר לגולשי הרשת להיחשף ליתר היתרונות שלכם והמידע אודותיכם בצורה עקיפה. המכירה באמצעות קטלוג תדמיתי יכולה להתבצע במספר מישורים, כגון: הזמנות טלפוניות על פי מספר קטלוגי, הזמנות באמצעות רכישה ישירה מהגעה לסניפי הרשת או מיקומה הפיזי של החנות, מכירות דרך אנשי מכירות בתיאום פגישות מראש ועוד.

לעומת זאת, בניית אתר מסחר אלקטרוני יאפשר לגולשי האינטרנט לבצע רכישה "כאן ועכשיו" של מגוון המוצרים והשירותים המוצגים באתר, באמצעות רכישת אונליין מקוונת, הכרוכה בהשארת פרטי כרטיס האשראי או אמצעי תשלום אחרים של הלקוח. כיום, המודעות הגבוהה (הן בקרב הלקוח והן בקרב בעלי העסקים), לסכנות הרבות האורבות בתחום הרכישות המקוונות ברשת, הביאה להגברת אמצעי האבטחה והמיגון של אתרי המסחר המקוון. כמו כן, עומדים ברשות הלקוח מספר אמצעי רכישה שאינם מחייבים אותו להשארת פרטים מזהים מעבר לפרטים בסיסיים לצרכי קבלת המוצר או השירות. במידה וגם אתם מתלבטים האם להעמיד לרשותכם קטלוג תדמיתי, או לחילופין, לבצע הליך בניית אתר מסחר אלקטרוני, זה הזמן לפנות לבעלי מקצוע בתחום האינטרנט והצרכנות, ולקבל מהם ייעוץ מקצועי ומקיף שיעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה עבורכם!

בלוג בניית אתרים  לרשימת כל הפוסטים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
פרסום בפיסבוק
בניית רשת חברתית
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחרי
בניית אתרים מקצועית
עיצוב אתר מסחר
בניית אתרים מעוצבים
בניית אתר תוכן
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית אתר לכל הדפדפנים
בניית אתרים שיניעו לפעולה
עיצוב אתרים קווים מנחים
Web 3.0 – הכיוון החדש
בניית חנות וירטואלית
בניית אתרים לחנויות
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור