דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

אפיון ובניית אתרים


תהליך בניית האתרים מחולק למספר שלבים, כשבנקודה זו חשוב לציין שסדר הפעולות חשוב, וכל שלב מסתמך על השלב הקודם לו. עוד לפני שנוגעים בחלק הקריאטיבי של האתר, הצבעים, הקולות וגם האפליקציות הטכנולוגיות שיאפיינו את האתר, חשוב להבין מהם צרכי האתר, מטרותיו, התוכן שיהיה בו וכמובן המסרים הבאים בו לידי ביטוי. תהליך זה מתחיל אצל הלקוח, אשר מאפיין את מטרותיו הבסיסיות מהאתר, ואלו מועברים לספק השירות ולמי שעוסק בניית אתרים. אפיון אתר נכון יחסוך הרבה כסף בהמשך הדרך.

אפיון ובניית אתרים עזרה לא תזיק
גם תהליך אפיון אתר האינטרנט חשוב שייעשה לא רק על ידי הלקוח עצמו, אלא בשיתופו וסיועו של איש מקצוע טכני היכול לייעץ ללקוח על האפשרויות העומדות בפניו, כמו גם העליות המשוערות לכל אמצעי או אפליקציה שהוא יהיה מעוניין לשלבו באתר. במקביל לגורם הטכני, יש להיעזר גם בגורם שיווקי אשר יכול לתת תמונה נרחבת יותר על הממד השיווקי של האתר, בנייתו והעברת המסרים הטמונה בו. תהליך אפיון האתרים חשוב מעין כמוהו, והוא הבסיס היציב לפירמידה גבוהה הכוללת בתוכה את המשך התהליך כולו.

לחשוב על הכול בהתחלה – למנוע תקלות בהמשך
לא פעם בעודנו מדפדפים באתר אינטרנט של חברה צרכנית כזו או אחרת, נתקלנו בתופעה שחלק מהכפתורים בעזרתם יש לתפעל את האתר לא פעלו, או שמא חלקים מסוימים מאתר האינטרנט זזו. כן, זה קורה וזה יכול לקרות לכולם, אבל השאלה הבסיסית היא איך אנחנו עושים את כל המאמצים בכדי להימנע ממצבים שכאלה כבר בשלב ראשוני כשהאתר עדיין לא עלה לאוויר והוא נמצא בשלב ההרצה והבדיקות. זכרו: אתר המתופעל בצורה בעייתית נותן דימוי שלילי למשתמשים בו ובוודאי ללקוחותיו הפוטנציאלים שהתעניינו בו בהתחלה.

שימוש במערכת תוכן
מלאכת בניית האתרים מורכבת בין היתר גם מההיבט התוכני שלה וככזו, מערכת לניהול תוכן היא זו המחויבת לניהולו של האתר. מערכת שכזו תאפשר לערוך את הטקסטים שכתבנו אותם מבעוד מועד ולהעלות אותם בסדר שאנחנו מעוניינים. כך הדבר ייעשה דרך מערכת ניהול התוכן בתמונות וצלילים המתחברים לתוכן ומהווים חלק בלתי נפרד ממנו. בנקודה זו, חשוב לציין שמערכת ניהול התוכן צריכה להיות פשוטה וקלה לשימוש, כך שגם הלקוח עצמו יכול לתפעל אותה מבלי ידע מורכב במחשבים.

תוכן – זה כל הסיפור
בניית אתרים מבוססת כאמור על אפיון האתרים, עיצובם וגם קידומם ברשת, אבל בל נשכח שלפני הכול, חשוב להכניס לכל אתר ואתר את התכנים הרלוונטיים אליו, אלו אשר יהוו את עמוד השדרה התוכני שלו ויספקו עבור משתמשיו את כל הידע והמידע שהם צריכים. חלוקה נכונה של התוכן, באמצעות בולטות של כותרות, ראשי פרקים ובעיקר נושאים תעזור למשתמש בסידור החומר התוכני שהוא זקוק אליו, וגם יסייע בידיו בהמשך השוטטות שלו באתר. על שלב זה להיעשות במקביל לאפיון האתר ובוודאי לפני שעיצבנו וקידמנו אותו.

סדר נכון – אתר מסודר
אתר האינטרנט הוא החזית של בית העסק שלכם, הוא כרטיס הביקור הרשתי לכל מי שמעוניין להגיע אליו. לאור זאת, זכרו שהשקעה נכונה, מדודה ובעיקר מקצועית היא זו שתפיק את מירב התועלת מהאתר עליו עמלתם זמן כה רב. אולם למרות הזמן הרב בעבודה, חשוב לציין את סדר הפעולות הנכון הנדרש להקמתו של אתר אינטרנט. בניית אתרים היא מלאכה לא פשוטה, אך יחד עם זאת היא מאד ברורה וישימה, זאת כאשר עושים אותה בסדר הנכון של השלבים הכולל כאמור את אפיון האתר, הכנסת מערכת התוכן, עיצובו וקידומו.

בלוג בניית אתרים  לרשימת כל הפוסטים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתרים מקצועית
בניית אתרי פלאש
בניית אתר לרואי חשבון
בניית אתר מסחרי
עיצוב אתר מסחר
השפעת זמן טעינת האתר
נגישות באתרי אינטרנט
בניית אתר מכירות
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתרים או עיצוב
קידום אתרים דרך רשתות
בניית אתרים שיניעו לפעולה
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור