דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

בניית אתרים ב- HTML5


אם בעבר בניית אתרים מעוצבים, אינטראקטיביים וידידותיים למשתמש היוו משימה בה בוני האתרים היו צריכים לעשות שימוש בשירותיהן של טכנולוגיות חיצוניות, מה שגם ייקר את העלויות- כיום המשימה הרבה יותר פשוטה ובעיקר זולה יותר. התקן ה-HTML5 המאפשר לבנות אתרים באינטרנט תוך שילוב ושימוש בעזרים טכנולוגיים ודינאמיים נכנס לשוק בניית האתרים והפך את המלאכה להרבה יותר כדאית עבור הלקוח. חברות רבות עושות שימוש היום בהתקן זה ויוצרים דרכו אתר מעניין המגוון באפליקציות שיתופיות ומאתגרות.

בניית אתרים ב- HTML5 למה לשלם שאפשר לא?
בוני האתרים היו מכירים את זה היטב. מקבלים את מפרט הדרישות מהלקוח ובמהלך העבודה הם היו מתחילים להתקשר עם חברות מסחריות חיצוניות, שרק הן יכלו לספק את הנדרש ולאפשר גישה לטכנולוגיות עדכניות אשר בלעדיהן האתר יהיה משעמם ורגיל. בכך, בניית האתרים הפכה למשימה יקרה, זאת לאחר שהחברות החיצוניות סיפקו טכנולוגיות אלו בעלויות גבוהות, כשהן יודעות שהן להן הרבה מתחרים בשוק והחברות הצרכניות התבססו עליהן. התקן HTML5 הפך לפתרון הישים והזול לכך והפרטים כבר.

התקן HTML5 – נגיש לכולם
כיום, התקן ה-HTML5 מוכר כמעט לכל בוני האתרים. התקן זה מבוסס על שפת HTML5 אשר מורכבת מתקנים הפתוחים לכולם ויכולים להיקרא על ידי מרבית הדפדפנים המוכרים היום בשוק. שימוש בשפה זו כאמור חוסך בעלויות הגבוהות שהיו קיימות דרך החברות המסחריות החיצוניות, והמשמעות הישירה לבוני האתרים וללקוח עצמו הוא: יותר טכנולוגיה, פחות כסף. כך ניתן לראות היום את מלאכת בניית האתרים לא רק כמקצועית ובעלת אפשרויות טכנולוגיות גבוהות יותר, אלא גם בעיקר זולה יותר מזו שהייתה מקובלת בעבר.

התקן HTML5 – מי יכול לעשות בו שימוש?
זול, ידידותי ופשוט, אבל השאלה היא אם מדובר בהתקן הפתוח ונגיש לכולם. אז נכון, רק בשנת 2004 יהפוך התקן ה- HTML5 לקבל חותמת סופית ולהגיע לשווקים, אבל כמו בכל עולם המחשוב והאינטרנט, התוכנות המרכיבות את ההתקן מוכרות כבר לרבים מן המתכנתים, ולכן חברות רבות עושות בתוכנות שימוש, ומכאן יכולות לעשות שימוש ביכולות שלהן בניית האתרים ללקוחות השונים. יחד עם זאת, פה נדרש איש מקצוע טוב אשר יוכל להתאים גם דפדפן ישן יותר להתקן החדיש ולהפוך אותו לשמיש עבור כלל בוני האתרים.

לא רק בניית אתרים- גם קידומם
אמנם התקן ה- HTML5 משמש בעיקר את בניית האתרים, אבל באמצעות העזרים השונים הטמונים ביכולותיו ניתן להגדירו גם באפשרויות לקידום אתרים. חלקיו השונים של התקן HTML5 מוכרים כבר כיום על ידי מנועי חיפוש רבים, ולא יהיה צורך בהבלטה רבה מידי בכדי להציג אותם ולהסתייע דרכם בקידום אתרי אינטרנט רבים. באמצעות התקן HTML5 ניתן יהיה לעשות שימוש רב בקידומו של אתר האינטרנט הרלוונטי. כך למשל ניתן יהיה להבליט לא רק את הכותרת של האתר, אלא לקדם את כל החלק העליון של הדף, המהווה את חזית האתר. עזרים ושימושים נוספים יהיו אף הם חלק מקידום האתרים דרך התקן ה-HTML5.

טכנולוגיה- זה כל הסיפור
התקן ה-HTML5 הוא רק דוגמה להתקדמות האדירה ההולכת וקיימת בטכנולוגיה של עולם התכנות והאינטרנט. זה המקום גם לציין את ההאצה ההולכת וגוברת בדרישה להקמה והעלאה של אתרי אינטרנט לחברות רבות הרואות בו זרוע שיווקית מרבית, ואולי גם עיקרית להצגת המוצרים ומכירתם. חזותו של האתר, האפליקציות השונות הקיימות בו, התפקודים השונים לשילוב בין קול ותמונה וכמובן מערכת התוכן המלווה את כל התהליך הם שם המשחק לכל אתר אינטרנט צרכני. וכיום, הכול ניתן לעשות דרך התקן HTML5.

בלוג בניית אתרים  לרשימת כל הפוסטים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתרים שעובדים בשבילך
בניית אתרים עם ממשק נכון
בניית אתרים למוסדות חינוך
החלפת קישורים
בניית אתר מסחרי
בניית אתרים מקצועית
שיווק אתרים ברשתות
חברות קידום אתרים
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
כיצד לשפר את המכירות
בניית אתר לכל הדפדפנים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתר בפייסבוק
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור