דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

חשיבות הממשק בעיצוב אתרים


ככל שעוברות השנים והקדמה הופכת חלק בלתי נפרד מחיינו מה שאומר שהאינטרנט תופש מקום חשוב הרבה יותר בחיינו לעומת מה שהיה רק לפני שנים מעטות, אנו מבינים שהרשת היא המקום למציאת רוב הדברים שאנחנו מחפשים. מחקרים מראים שקרוב לתשעים אחוזים מהצרכנים במדינות המפותחות מחפשים מידע על מוצר או שירות מסוימים ברשת האינטרנט ולא בשום מקום אחר. בעקבות כך תחום בניית אתרים ובתוכו תחום עיצוב אתרים הפך פופולארי ביותר בשנים האחרונות ויותר נותני שירות ניתן למצוא בתחום ככל שעובר הזמן אם בגלל הנוחות שבעיסוק זה ואם בגלל העניין והשכר הנאה שמציע התחום.

חשיבות הממשק בעיצוב אתרים חלקו של העיצוב
עיצוב אתרים הינו חלק בלתי נפרד מכל הקשור לבניית אתרים ברשת האינטרנט וזאת בגלל ההבנה שהחלק העיקרי של תפיסת תשומת ליבו של הלקוח הפוטנציאלי ובעקבותיה הרכישה שלו היא בעזרת עיצוב שימשוך את העין ויוביל אותה לסגירת העסקה. מחקרים רבים מדברים על הקשר בין מה שהעין רואה למה שהיא קונה ולא סתם בעלי חנויות רבים מבינים את החשיבות ומשקיעים תשומת לב רבה וכספים רבים בחנות שלהם, ואותו הדבר באתרי אינטרנט, אם האתרים הללו לא יהיו כאלה שימשכו את העין ויגרמו לגולש לרצות ולהישאר עוד באתר, הוא יעזוב את האתר מהר מאוד וילך לחפש את מבוקשו באתרים אחרים ברשת.

למה הממשק חשוב?
ישנה חשיבות רבה בממשק השימוש באתר וזאת כחלק בלתי נפרד של עיצוב אתרים נכון. ממשק טוב, ברור, ונוח הוא ההבדל בין שהייה ארוכה יותר באתר וביצוע פעולה בסופו של דבר. ממשק ברור יוביל את הגולש בין דפי האתר בצורה טובה ויהיה ידידותי לו ויגרום לו להבין שאת מבוקשו הוא ימצא אך ורק באתר הזה לעומת אתר פחות ידידותי שבו הגולש יצטרך בכל פעם לחפש את הכפתור שיוביל אותו לפעולה הבאה שלו מה שבסופו של דבר יגרום לגולש לאבד את סבלנותו ובעקבות כך לעזוב את האתר מה שיגרום לכך שלא תתבצע הרכישה של המוצר או השירות שבעל האתר ייחל לה.

ממשק האתר בחנות וירטואלית.
עיצוב אתרים ובניית ממשק נוח לתפעול של האתר הינם חשובים באתר תדמיתי מכיוון שכך הלקוח לומד להכיר את העסק ואת בעליו אך חשובים הרבה יותר אם מדובר בחנות וירטואלית. בחנות וירטואלית כל המטרה היא לגרום לגולש לשוטט כמה שיותר באתר ולבחון את המוצרים השונים שהאתר מציע ובסופו של דבר לגרום לו לרכוש כמה שיותר מוצרים, ואם הממשק לא יהיה מספיק נוח לגולש והוא לא יוכל לשוטט באתר כמו שצריך ולקבל את כל המידע שהוא מחפש הוא יעבור לאתר אחר ויחפש שם את מבוקשו. אם כן ישנה חשיבות עליונה לנוחות הממשק ולתפעול הפשוט שלו בשביל זרימה מהירה של גלישה באתר

בניית ממשק איכותי.
בשביל שיהיה ממשק נוח לגולש צריך שהבנייה של האתר תיעשה בצורה מקצועית ובשביל כך צריך לפנות לחברת בניית אתרים שנותנת גם שירותי עיצוב אתרים. חברות כאלה לא חסר אך יש צורך לחפש את הטובה ביותר שישנה. הדרך הטובה ביותר לדעת מהי חברת בניית אתרים מקצועית ולא חברה שרק מציגה את עצמה כך היא על ידי כך שמבקשים לראות עבודות אחרות שהחברה עשתה וגלישה באתרים אלו תגלה האם הממשק שהם בונים נוח למשתמש או לא. בנוסף, ניתן גם לקבל חוות דעת מלקוחות קודמים של החברה בשביל לברר על השירות שהם נותנים והאם הם עומדים בכל ההתחייבויות שהם נותנים.

בלוג בניית אתרים  לרשימת כל הפוסטים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתרים שעובדים בשבילך
בניית אתרים עם ממשק נכון
בניית אתרים למוסדות חינוך
החלפת קישורים
בניית אתר מסחרי
בניית אתרים מקצועית
שיווק אתרים ברשתות
חברות קידום אתרים
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
כיצד לשפר את המכירות
בניית אתר לכל הדפדפנים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתר בפייסבוק
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור